Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
M & V, spol. s r.o.

Profil firmy

M & V, spol. s r.o.

Firma M & V spol. s r.o. Vsetín sa zaoberá veľkoobchodným predajom náradia, nástrojov a strojov. Bola založená v roku 1991 a o dva roky neskôr začala vlastnú obchodnú činnosť. Od roku 2010 sa venujeme výrobnej činnosti v oblasti nástrojov na otvory: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlbníky, vyťahovače zalomených skrutiek.

Máme ďalších 7 pobočiek v ČR: Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Strakonice, Šumperk, Ostrava a 3 na Slovensku: Púchov, Nitra, Prešov.

V našej ponuke nájdete náradie a nástroje na obrábanie kovov a dreva, upínacie náradie, brusivo, meradlá, vrátane elektrického ručného náradia a malých obrábacích strojov. Disponujeme najväčším skladom v Českej republike a zastupujeme viac ako tristo výrobcov. Za týchto podmienok sme schopní operatívne uspokojovať komplexné požiadavky odberateľov v tuzemsku aj v zahraničí a poskytovať im obchodnotechnické služby.

Dodávaný sortiment je predovšetkým českého pôvodu. V prípade, že sa v SR určitý typ tovaru nevyrába, ponúkame výrobok z dovozu. Obchodnú činnosť prevádzkujeme nielen v ČR, ale aj v zahraničí, a to prostredníctvom dcérskych spoločností, konsignačných skladov aj priamych predajcov. M & V spol. s r.o. Vsetín patrí v SR k najväčším obchodným spoločnostiam s uvedeným sortimentom a svoju pozíciu na trhu každoročne upevňuje.

Roku 2005 bol uvedený do prevádzky internetový obchod e-katalóg, kde si zákazníci môžu prezrieť aktuálne ceny výrobkov s možnosťou ich okamžitého objednania: diamantové a CBN nástroje, diamantové a CBN brúsne kotúče, diamantové a CBN brúsne nástroje, brusivo, veľkoobchod s brusivom, diamantové orovnávače brúsnych kotúčov, ručné náradie, elektrické ručné náradie, elektrické a ručné skrutkovače, elektrické ručné vŕtačky, pneumatické náradie ručné, elektrické ručné brúsky, pilníky na železo a drevo, pneumatické kladivá, mazacia technika, zváracia technika, redukčné ventily, elektródy a drôty na zváranie, obrábacie stroje, tvarovacie stroje, sústruhy, frézky, hydraulické lisy, vŕtačky, drevoobrábacie stroje, drevoobrábacie nástroje, frézy a frézy na opracovanie dreva, frézy a frézy na opracovanie kovov, elektrické kladivá, nástroje a náradie, nástroje pre CNC obrábanie, obrábacie rotačné nástroje, vrtáky pre obrábanie kovov, nástroje na vŕtanie či kladivá.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Druh činnosti

  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca

Zahraničný obchod

  • Export

Hodnotenie

Späť na www.abcsk.sk