Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
M & V, spol. s r.o.

Ponuky

Rovinná fréza AKCIA!

Rovinná fréza AKCIA!

Rovinná fréza AKCIA! Ponúkame úplne unikátnu akciu na nákup rovinnej frézy - pri objednaní 1 ks frézy dostanete sadu 8 ks VBD ODMT 0605ZZN 8230 alebo 8240 za 400 Kč. Taktiež ponúkame rovinnou frézu pre ťažké hrubovanie - pri objednaní 1 ks frézy dostanete sadu 12 ks VBD SPUN 250620S 8026T za 600 Kč. Akcia platí do vypredania zásob. Pre kompletný zoznam našich produktov navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Mikrometrické meradlá

Mikrometrické meradlá

Dodávame mikrometrické meradlá na použitie v strojárenskej výrobe. Ponúkame mikrometrické meradlá v rôznom prevedení: strmeňové mikrometre, dutinové mikrometre, mikrometrické hĺbkomery, stojanové mikrometre alebo mikrometrické hlavice. Mikrometrické meradlá sa používajú všade tam, kde sa vyrába v rádoch niekoľkých stotín milimetra. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Sústružnícke nože

Sústružnícke nože

Špecializujeme sa na výrobu a predaj sústružníckych nožov na obrábanie kovových materiálov. Sústružnícke nože dodávame v rôznom prevedení: sústružnícke nože pre vnútorné a vonkajšie, pravé a ľavé použitie, sústružnícke nože s SD doštičkami, sústružnícke nože z HSS a pod. Zabezpečíme aj polotovary sústružníckych nožov. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Nástroje na obrábanie otvorov

Nástroje na obrábanie otvorov

Nástroje na obrábanie otvorov. V našom e-shope nájdete širokú ponuku kvalitných nástrojov na obrábanie otvorov od svetoznámych výrobcov. Od roku 2010 sa venujeme aj výrobnej činnosti v oblasti nástrojov na otvory: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlbníky, vyťahovače zalomených skrutiek.
Vyrábame taktiež špeciálne nástroje podľa výkresovej dokumentácie, ponúkame poradenstvo pri výbere vhodného typu nástroja na otvory.

Zobraziť detail ponuky

Valcové čelné frézy

Valcové čelné frézy

Dodávame valcové čelné frézy na kovové materiály, oceľ, zliatinu a pod. Vďaka prepracovanej konštrukcii valcových čelných fréz sú kovové produkty obrábané s maximálnou presnosťou. V našej ponuke tiež nájdete stopkové, odvaľovacie a kotúčové frézy, ale aj frézovacie hlavy, technické frézy a celotvrdokovové nástroje. Navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Ručné sadové závitníky

Ručné sadové závitníky

Dodávame ručné sadové závitníky v rôznych vyhotoveniach pre rezanie závitov. Dodávame ručné sadové závitníky, závitové čeľuste, závitové kotúčové nože, automatické závitové hlavy, závitorezné prístroje, závitové valcovacie hlavy a pod. Kompletný výpočet závitorezných produktov nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Závitorezné nástroje

Závitorezné nástroje

Predávame závitorezné nástroje a prevádzkujeme ich veľkoobchod. V rámci závitorezných nástrojov dodávame závitníky - strojové, tvarovacie, maticové, ručné sadové, trapézové; závitové kruhové čeľuste; súpravy závitorezných nástrojov, bitov a strojných závitníkov; vratidlá - ručné nastaviteľné, s račňou, pre závitové kruhové čeľuste a nástavce na závitníky. Ďalej dodávame závitorezné hlavy, valcovacie hlavy a závitové čeľuste. V oblasti závitorezných strojov ponúkame odborné poradenstvo.

Zobraziť detail ponuky

Telesá fréz

Telesá fréz

Zabezpečujeme telesá fréz v rôznom prevedení podľa potreby použitia. Dodávame telesá fréz stopkových aj nástrčných. Distribuujeme stopkové frézy do rohu, stopkové kopírovacie frézy, valcové frézy s britmi, kotúčové frézy, valcové čelné frézy, kopírovacie frézy apod. Kompletnú ponuku všetkých telies fréz nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Sústružnícke nástroje

Sústružnícke nástroje

Vyrábame a dodávame sústružnícke nástroje - sústružnícke nástroje, hobľovacie a obrážacie nože, nože s pájkovanou doštičkou, diamantové orovnávače aj ručné nástroje, polotovary nožov, pílové kotúče, pílové listy, brúsiace telieska a kotúče, orovnávacie kotúče, omieľacie telieska a mnoho ďalšieho. Predáváme sústružnícke nástroje, ale aj nástroje na delenie a brúsenie. Prezrite si katalóg sústružníckych nástrojov alebo navštívte náš e-shop!

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk