Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

LABOX spol.s r.o. Ponuky

Signalizácia dverí pre čisté priestory

Signalizácia stavu dverí SZ-2000 ("Systém blokovania") podporuje správny tok osôb a materiálu v čistých priestoroch, aby sa zabránilo kontaminácii interiéru a samotného výrobku. Zariadenie je založené na požiadavkách na čisté priestory podľa normy EN ISO 14644:2015.
Ďalšie informácie na požiadanie

Zobraziť detail ponuky

Mikrobiologicky bezpečnostný box MB

Mikrobiologicky bezpečnostný box (ďalej MBB, ang. MSC), triedy II. podľa normy EN 12469:2000, pre ochranu produktu i pracovníka.
- Plne automatizovaná prevádzka riadená mikroprocesorovou jednotkou zabezpečujúci optimálne parametre prúdenia v pracovnom priestore
- Štandardné i klientske riešenie (vrátane integrácie technológie klienta)
- Nadštandardný servis
- Garancia dostupnosti náhradných dielov po celú životnosť zariadení

Zobraziť detail ponuky

Validácia tepelných procesov

Validácia parných a teplovzdušných sterilizátorov, mrazničiek, termostatov, CO2 inkubátorov, chladničiek, sušiarní, apod., Podľa EN, ISO, výr (ŠUKL), GMP. Teplotná mapa, stabilitné štúdie, penetrácie tepla do materiálu, médiá, atď.
- sterilizátory
- chladničky
- mrazničky
- termostaty
- stolné i komorové zariadenia
- inkubátory (vrátane CO2)
- centrifúgy
Akreditované skúšobné laboratórium ČIA podľa STN EN ISO / IEC 17025
s garantovanou celosvetovou uznateľnosti výsledkov (člen ILEC).

Zobraziť detail ponuky

Validácia čistých priestorov

Validácia čistých priestorov a laminárnych boxov podľa STN EN ISO 14644:2015, IES, FS209E, ŠÚKL, GMP Volume 4 vrátane mikrobiologickej kontroly. Kontrola čistoty vzduchu, doba regenerácie miestností, defektoskopia, tlakový obrazec, laminarity, rýchlosť prúdenia, tesnosť vzduchovodov a zariadení, meranie účinnosti filtračných zariadení, defektoskopia filtrov atď.
- Akreditované skúšobné laboratórium ČIA podľa ČSN EN ISO/IEC 17025
- Garantovaná celosvetová uznateľnosť merania (člen ILEC).

Zobraziť detail ponuky

Laminárný box pre IVF FBB120-IVF

Špeciálný laminárný box pre prácu v IVF centrách. Komplet je tvorený z komponentov, ktoré sú v praxi odskúšané a spolu zaisťujú optimálnú laboratórnú prácu s bunkami.
- zariadenie je tvorené z komponentov, ktoré sú v praxi odskúšané a spolu zaisťujú optimálnu laboratórnu prácu s bunkami
- podľa požiadavky zákazníka sú do boxu integrované technológie ako napr.: stereomikroskop, invertovaný mikroskop, vyhrievané pracovná doska, CO2 inkubátor, diódové osvetlenie a ďalšie.

Zobraziť detail ponuky