Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
KTR CR, spol. s r.o.

Výrobky, činnosti

Spojky
Vyvíjame a dodávame spojky - hriadeľové spojky, antikorózne spojky, prírubové spojky, dvojité kardanové spojky, spojky pre spojenie hriadeľov, zubové spojky, servospojky, čapové a lamelové spojky, spojky s brzdovým bubnom a pod., vrátane servisu.

Chladiče
Ponúkame hydraulické chladiče precíznej výroby. Dodávame chladiče olej/voda TAK, chladiče olej/vzduch OAC, doskový chladič PHE, kombinovaný chladič MMC.

Brzdové systémy
Projektujeme a zhotovujeme brzdové systémy, ktorých súčasťou sú hydraulické brzdy a elektromechanické brzdy na použitie v priemyselných aplikáciách. Hydraulické a elektromechanické brzdy vyrábame v prevedení aktívnej i pasívnej.

Hydraulické komponenty
Vyrábame komponenty hydraulických agregátov pre stacionárne aj mobilné hydrauliky. Zabezpečujeme držiaky čerpadiel, tlmiace lišty, oceľové nádrže, olejovej vane pod nádrže, hladinoznaky, chladiče, vykurovacie telesá, termoregulátory, teplotné snímače

Poistné spojky
Zhotovujeme poistné spojky s vypínacím momentom do 60 00 Nm. Dodávame poistné spojky v rôznom prevedení: poistné spojky s ozubeným kolesom, poistné spojky s remenicou alebo so spojkou hriadeľ - hriadeľ.

Upínacie puzdrá
Zabezpečujeme upínacie puzdrá na spojenie hriadeľa a náboja bez opotrebenia. Ponúkame samostrediace upínacie puzdrá, upínacie puzdrá bez stredenia, vonkajšie upínacie puzdrá, upínacie puzdro na tuhý, bezvôľový prenos momentu.

Merače momentu DATAFLEX ® 16
Dodávame merače momentu pre meranie v rozsahu 10 Nm, 30 Nm a 50 Nm. Merače momentu DATAFLEX ® 16 je odporúčané používať so spojkou RADEX NC alebo ROTEX GS.

Držiaky čerpadiel
Ponúkame držiaky čerpadiel v prevedení aj s vetracími otvormi. Držiaky čerpadiel optimálne nastaví hriadeľ motora a hriadeľ čerpadla. Je možné ich montovať i horizontálne s použitím nosiča držiaka čerpadla.

svorné matice
Obstarávame svorné matice skrutky s pevnosťou 8.8 a 10.9. Svorné matice sa vyznačujú veľmi jednoduchou a rýchlou montážou bez nutnosti využitia špeciálneho náradia.

Späť na www.abcsk.sk