Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

KTR CR, spol. s r.o.

Základný popis

Špecializujeme sa na výrobu komponentov na prenos mechanickej energie. Dodávame hriadeľové spojky, prírubové spojky, hydraulické chladiče, doskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, poistné spojky, upínacie puzdrá, držiaky čerpadiel, tlmiace lišty, kĺbové spojky, zverné matice apod. Kompletnú ponuku sortimentu nájdete v katalógu na našich webových stránkach.

Výrobky, činnosti

Spojky
Vyvíjame a dodávame spojky - hriadeľové spojky, antikorózne spojky, prírubové spojky, dvojité kardanové spojky, spojky pre spojenie hriadeľov, zubové spojky, servospojky, čapové a lamelové spojky, spojky s brzdovým bubnom a pod., vrátane servisu.

Chladiče
Ponúkame hydraulické chladiče precíznej výroby. Dodávame chladiče olej/voda TAK, chladiče olej/vzduch OAC, doskový chladič PHE, kombinovaný chladič MMC.

Brzdové systémy
Projektujeme a zhotovujeme brzdové systémy, ktorých súčasťou sú hydraulické brzdy a elektromechanické brzdy na použitie v priemyselných aplikáciách. Hydraulické a elektromechanické brzdy vyrábame v prevedení aktívnej i pasívnej.

Hydraulické komponenty
Vyrábame komponenty hydraulických agregátov pre stacionárne aj mobilné hydrauliky. Zabezpečujeme držiaky čerpadiel, tlmiace lišty, oceľové nádrže, olejovej vane pod nádrže, hladinoznaky, chladiče, vykurovacie telesá, termoregulátory, teplotné snímače

Poistné spojky
Zhotovujeme poistné spojky s vypínacím momentom do 60 00 Nm. Dodávame poistné spojky v rôznom prevedení: poistné spojky s ozubeným kolesom, poistné spojky s remenicou alebo so spojkou hriadeľ - hriadeľ.

Upínacie puzdrá
Zabezpečujeme upínacie puzdrá na spojenie hriadeľa a náboja bez opotrebenia. Ponúkame samostrediace upínacie puzdrá, upínacie puzdrá bez stredenia, vonkajšie upínacie puzdrá, upínacie puzdro na tuhý, bezvôľový prenos momentu.

Merače momentu DATAFLEX ® 16
Dodávame merače momentu pre meranie v rozsahu 10 Nm, 30 Nm a 50 Nm. Merače momentu DATAFLEX ® 16 je odporúčané používať so spojkou RADEX NC alebo ROTEX GS.

Držiaky čerpadiel
Ponúkame držiaky čerpadiel v prevedení aj s vetracími otvormi. Držiaky čerpadiel optimálne nastaví hriadeľ motora a hriadeľ čerpadla. Je možné ich montovať i horizontálne s použitím nosiča držiaka čerpadla.

svorné matice
Obstarávame svorné matice skrutky s pevnosťou 8.8 a 10.9. Svorné matice sa vyznačujú veľmi jednoduchou a rýchlou montážou bez nutnosti využitia špeciálneho náradia.

Ponuky

Merač momentu DATAFLEX ®

Merač momentu DATAFLEX ®

Ponúkame vysoko kvalitné merač momentu výrobcu DATAFLEX ® pre meranie malých momentov a meranie rýchlosti. Merač momentu DATAFLEX ® pracuje na základe technológie tenzometra v kombinácii s modernými elektronickými komponentmi. ...

Zobraziť detail ponuky

Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ®

Zaisťujeme vonkajšie upínacie puzdro výrobcu CLAMPEX ® pre využitie u dutých hriadeľov alebo spojok. Vonkajšie upínacie puzdro CLAMPEX ® sa vyznačuje jednoduchou a rýchlou montážou a možno ich používať pri ...

Zobraziť detail ponuky

Lamelovej spojky RIGIFLEX®

Lamelovej spojky RIGIFLEX®

Sme dodávateľom lamelových spojok RIGIFLEX® v kompaktnom prevedení pre typ C alebo pre väčšie priemery typu L. Lamelové spojky možno jednoducho optimalizovať pre konkrétny pohon a vyznačujú sa jednoduchou montážou. ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk