Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Petr Krejník

Základný popis

Zameriavame sa na výrobu a predaj elektrických odporových pecí na výpal keramiky, tavenie skla do foriem alebo spracovanie zlata. Dodávame vypaľovacie pece na keramiku, vypaľovacie pece na tavenie skla, pecné príslušenstvo, keramické hmoty a glazúry. Realizujeme renovácie a opravy vypaľovacích pecí. Na všetky výrobky poskytujeme záruku 24 mesiacov a vykonávame záručný aj pozáručný servis.

Výrobky, činnosti

Výroba elektrických odporových pecí
Špecializujeme sa na výrobu elektrických odporových pecí pre tuzemský aj zahraničný trh. Výrobou elektrických odporových pecí sa zaoberáme už od roku 1989.

Elektrické odporové pece
Zameriavame sa na elektrické odporové pece na vypaľovanie keramiky, tavenie skla do foriem alebo spracovanie kovu ako je zlato. Elektrické odporové pece dodávame do umeleckých alebo vzdelávacích inštitúcií, ale taktiež aj súkromným osobám.

Vypaľovacie pece na keramiku
Zabezpečujeme vypaľovacie pece na keramiku v štandardných rozmeroch alebo podľa priania zákazníka. Na vypaľovacie pece na keramiku poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Vypaľovacie pece na tavenie skla
Dodávame vypaľovacie pece na tavenie skla do foriem. Vypaľovacie pece na tavenie skla sú vyrobené zo žiaruvzdorného materiálu a sú povrchovo upravené antikoróznym náterom.

Pece na výpal keramiky
Venujeme sa výrobe a predaju pecí na výpal keramiky a taveniu skla. Pece na výpal keramiky dodávame v rôznom veľkostnom prevedení podľa potrieb využitia.

Pecné príslušenstvo
Distribuujeme pecné príslušenstvo a pomôcky na prácu s vypaľovacími pecami. Dodávame pecné príslušenstvo ako sú dosky, stojančeky apod.

Opravy vypaľovacích pecí
Vykonávame opravy vypaľovacích pecí na keramiku a tavenie skla. Zabezpečujeme renovácie a opravy vypaľovacích pecí vrátane kompletného poradenského servisu v oblasti obsluhy a údržby vypaľovacích pecí.

Pece na tavenie skla do foriem
Ponúkame pece na tavenie skla do foriem z ľahčeného žiaruvzdorného materiálu. Pece na tavenie skla do foriem sú vybavené programovateľným regulátorom BENTRUP TC 66.

Renovácie vypaľovacích pecí
Realizujeme renovácie vypaľovacích pecí, ich opravy a servis. Zameriavame sa na renovácie rôznych typov vypaľovacích pecí na keramiku, tavenie skla alebo spracovanie určitých typov kovu.

Náhradné diely na vypaľovacie pece
Dodávame náhradné diely na vypaľovacie pece. Zabezpečujeme predaj náhradných dielov na vypaľovaciu pec ako sú špirály, izolačné materiály, regulácie apod.

Ponuky

Renovácie keramických pecí

Renovácie keramických pecí

Venujeme sa renovácii keramických pecí všetkých typov a značiek. V rámci renovácii keramických pecí sme schopní dodať alebo vyrobiť rôzne náhradné diely a uviesť keramické pece späť do prevádzky. Viac ...

Zobraziť detail ponuky

Predaj keramických potrieb

Predaj keramických potrieb

Zabezpečujeme predaj keramických potrieb a náhradných dielov pre keramické pece. Ponúkame predaj keramických potrieb, keramických hmôt, glazúr, pecných pomôcok apod. Ponúkame poradenstvo v oblasti keramických pecí. Viac informácií nájdete na ...

Zobraziť detail ponuky

Servis vypaľovacích pecí

Servis vypaľovacích pecí

Poskytujeme servis vypaľovacích pecí vrátane zabezpečenia náhradných dielov. Na všetky nami vyrobené vypaľovacie pece poskytujeme záruku 24 mesiacov a ponúkame záručný aj pozáručný servis. Okrem servisu vypaľovacích pecí zabezpečujeme aj ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk