Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Výrobky, činnosti

Radiálne ventilátory
Vyrábame ventilátory pre rôzne odvetvia priemyslu, ako napr. drevospracujúci priemysel, papierne a podobné prevádzky. Dodávame aj špeciálne ventilátory v nevýbušnom prevedení, ventilátory k peciam, kotlom alebo pre odsávanie v chemickom priemysle.

Priemyselná filtrácia
Ponúkame filtre typu RAV a RTVP. RAV - čistenie filtračných textílií spätným preplachom atmosferickým vzduchom (sústava uzatváracích klapiek poháňaných malým elektromotorom). RTVP - čistenie filtračných textílií tlakovým vzduchom, (systém zložený).

Vzduchotechnika
Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou všetkého vzduchotechnického (VZT) potrubia. Dodávame vzduchotechnické potrubie štandardné aj na mieru podľa Vášho projektu, v štvorhrannom aj kruhovom prevedení.

Odlučovače
Ponúkame odlučovače SEA a VPC. Podrobný popis obidvoch typov odlučovačov nájdete na našich internetových stránkach.

Kovovýroba
Zaoberáme sa kovovýrobou. Disponujeme CNC vypaľovacím strojom, CNC sústruhom, CNC vysekávacím strojom, CNC ohýbacím strojom. Vykonávame automatické zváranie MIG, MAG, predpovrchovou úpravu na tryskacích boxoch, povrchovú úpravu výrobkov, lakovanie.

Lisovanie plechových dielov na CNC strojoch
Vykonávame lisovanie plechových dielov na CNC vysekávacích lisoch, CNC ohraňovacích lisoch, hydraulických a výstredníkových lisoch. Vykonávame zváranie MIG, MAG, WIG na zváracom automate.

Oceľové konštrukcie
Venujeme sa zákazkovej výrobe oceľových konštrukcií podľa dokumentácie zákazníka. Máme k dispozícii 40 ks zváracích zariadení. Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach.

Záhradné náradie
Sme tradičným výrobcom záhradného náradia s 60-ročnou praxou. Dodávame viac ako 180 druhov malého ručného náradia pre hobby a voľný čas, 75% produkcie exportujeme do celej Európy - motyky, okopávačky, kypriče, škrabky, sekáče, hrable, ručné bagre.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk