Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Koupelnové žebříky Ponuky

Nerezový kúpeľňový radiátor ALASKA

ALASKA je nový nerezový radiátor, zostavený z unikátnych profilov.
Stojné rúrky majú súdkový tvar a priečne rúrky oválny profil.Tyto nerezové materiály robia z radiátora ALASKA veľmi exkluzívny moderný doplnok do koupelny.Více na našom e-shope.
Výška: 790mm
Šírka: 600mm
Rozteč: 565mm

Zobraziť detail ponuky

Nerezový kúpeľňový radiátor horizont

ALASKA HORIZONT je nový nerezový radiátor zostavený z unikátnych profilov.
Stojné rúrky majú súdkový tvar a priečne rúrky oválny profil.Tyto nerezové materiály robia z radiátora ALASKA HORIZONT veľmi exkluzívny moderný doplnok do koupelny.Tento radiátor je ideálny do podkrovných kúpeľní.

Zobraziť detail ponuky

Kúpeľňový nerezový rebrík kombinovaný

Kúpeľňové nerezové rebríky kombinované, ručná výroba v najvyššej kvalite spracovania. Ceny kombinovaných nerezových radiátorov už od 6 000- Sk. Viac info nájdete na našom e-shope.

Zobraziť detail ponuky

Elektrický nerezový rebrík do kúpeľne

Elektrický nerezový rebrík do kúpeľne v najvyššej kvalite nájdete v rôznych prevedeniach na našom e-shope. Elektrický nerezový rebrík vyrobený českým výrobcom, vlastníme certifikáty štátnej skúšobne. Nerezové rebríky sú možné použiť ako elektrické, alebo pripojiť na okruh a možná je aj kombinácia oboch variantov

Zobraziť detail ponuky

Nerezové kúpeľňové rebríky DELPHY

Ponúkame veľkoobchodný aj maloobchodný predaj ručne vyrábaných kúpeľňových rebríkov značky DELPHY. Nerezové kúpeľňové rebríky majú rovné rúrky, na výber máte z niekoľkých variantov rozmerov a výkonov. Na každý tovar poskytujeme záruku 10 rokov a dopravu zadarmo. Zaisťujeme technickú podporu u zakúpeného tovaru a poradenstvo pri výbere.

Zobraziť detail ponuky