Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
KOPACHEM s.r.o.

Výrobky, činnosti

Upratovacie prostriedky
Distribuujeme profesionálne upratovacie prostriedky unikátnej produktovej rady Mr. PEPA s obsahom vysokej koncentrácie. Upratovacie prostriedky ponúkame v najrôznejších variantoch - pre upratovanie a umývanie podláh, riadov, kúpeľní, toaliet a pod.

Čistiace prostriedky
Čistiace prostriedky uprat. rady Mr. PEPA sú vďaka svojej vysokej koncentrácii predovšetkým vhodné pre využitie v profesionálnej sfére. Poradia si s každou nečistotou a povrchom. Pre kompletnú ponuku čistiacich prostriedkov Mr. PEPA nás kontaktujte.

Pracie prášky
V našej ponuke nájdete tiež pracie prášky pre bežné pranie i pranie silne znečisteného textilu. Pracie prášky si poradia s akoukoľvek nečistotou a textil zanechajú čistý a voňavý.

Aviváže
Pri dokonalej starostlivosti o bielizeň sú dôležité aj aviváže, ktoré nielen prepožičajú bielizni príjemnú vôňu, ale zároveň ho zmäkčia. Vďaka avivážam sa bielizeň tiež jednoduchšie žehlí a zostáva dlhšie čisté a svieže.

Prípravky pre podlahy
Zameriavame sa na dodávku upratovacích a čistiacich prostriedkov na podlahy značky Mr. PEPA. Naše prípravky na podlahy si poradia s akýmkoľvek podkladom, či už sa jedná o drevené, plávajúce podlahy, kachličky či priemyselné podlahy.

Prípravky na umývanie riadu
Dodávame prípravky na umývanie riadu produktovej rady Mr. PEPA. Prípravky na umývanie riadu sú vysoko účinné, poradia si aj so silne znečisteným riadom. V našom sortimente nájdete aj prípravky na odmastenie.

Prípravky na okná a zrkadlá
Čistiace prípravky na okná a zrkadlá sú špeciálne vyvinuté tak, aby nielen odstránili nečistoty, ale tiež zanechali na oknách a zrkadlách vysoký lesk. Pre viac informácií o čistiacich prípravkoch na okná a zrkadlá radu Mr. PEPA nás kontaktujte.

Čistiace prostriedky do kúpeľne
Čistiace prostriedky do kúpeľne produktovej rady Mr. PEPA sú vysoko účinné pri odstraňovaní všetkých baktérií a nečistôt. Čistiace prostriedky do kúpeľne sú vhodné najmä pre využitie v profesionálnom prostredí, do všetkých typov sociálnych zariadení.

Čistiace prostriedky na hrdzu a kameň
Zaoberáme sa distribúciou čistiacich prostriedkov na hrdzu a kameň produktovej rady Mr. PEPA. Čistiace prostriedky na hrdzu a kameň spoľahlivo vyčistia a predĺžia životnosť Vašich spotrebičov.

Prípravky na odmasťovanie
Špecializované prípravky na odmasťovanie produktovej rady Mr. PEPA si poradia s akúkoľvek mastnotou. Prípravky na odmasťovanie obsahujú vysokú koncentráciu čistiacej látky, zbavia akýkoľvek povrch nečistôt a mastnoty.

WC čističe a kačice
Dodávame tiež WC čističe a kačice pre udržiavanie čistoty sociálneho zariadenia. WC čističe a kačice spoľahlivo dezinfikujú toalety a zanechávajú príjemnú vôňu.

Profesionálna upratovacia chémia
Zabezpečujeme distribúciu profesionálnej upratovacej chémie. Ak sa chcete stať našim obchodným partnerom pri rozširovaní našej distribučnej siete, kontaktujte nás.

Späť na www.abcsk.sk