Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

KEGEL

Základný popis

Sme odborníkmi v odbore výroby a predaja kúpacích sudov. Ponúkame drevené sudy najrôznejších rozmerov, sudy s plastovou vložkou, sudy s nerezovou vložkou s interným aj externým ohrevom, sudy Exclusive pre náročných zákazníkov, ale i záhradné sauny a horúce vane vykurované externým kotlíkom na drevo, a ďalšie potrebné príslušenstvo. Sudy Vám dovezieme za režijné ceny, kdekoľvek v SR, SK, D, A.

Výrobky, činnosti

Horúce kúpacie sudy a záhradné sauny
Horúce kúpacie sudy s využitím 365 dní v roku a záhradné sauny pre inštaláciu na záhradách bez stavebného povolenia.

Drevené sudy pre horúcu kúpeľ
Vyrábame kvalitné dizajnové drevené sudy pre horúcu kúpeľ vonku aj v chladnom počasí. Drevené sudy pre horúcu kúpeľ ponúkame v niekoľkých variantoch. Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Sudy s plastovou vložkou
Ponúkame sudy s plastovou vložkou pre príjemne strávené chvíle. Sudy s plastovou vložkou sa vyznačujú najmä jednoduchou údržbou. Nahliadnite do našej ponuky a kontaktujte nás pre detailnejšie informácie.

Sudy s nerezovou vložkou
V širokom repertoári našich sudov pre horúcu kúpeľ máme aj sudy s nerezovou vložkou. Sudy s nerezovou vložkou sa vyznačujú mimoriadnou trvanlivosťou, pevnosťou a ľahkou údržbou. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

Sudy Exclusive
Vyrábame sudy Exclusive. V našej ponuke sudov pre horúcu kúpeľ nájdete aj výnimočné produkty pre najnáročnejších zákazníkov. Sudy Exclusive sú určené pre užívateľov, ktorí ocenia nielen vysokú funkčnosť, ale aj dokonalý dizajn.

Horúca vaňa
Ponúkame širokú ponuku sudov a vaní pre horúci kúpeľ. Horúce vane vyrábame vo variantoch pre jednu alebo dve osoby, ktoré ocenia úžasný horúci kúpeľ v prírodnej scenérii. Horúce vane vyrábame vo variante drevené a s plastovou vložkou.

Príslušenstvo k horúcim sudom
V našej ponuke horúcich sudov a vaní, nesmie chýbať ani potrebné príslušenstvo. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z doplnkového príslušenstva, napr. bublinkovú masáž, hydromasáž, LED osvetlenie a mnoho ďalšieho.

Záhradné sauny v tvare iglu
Vyrábame úžasné záhradné sauny v tvare iglu. V prípade, že ste zástanca saunovania, potom nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z ponúkaných možností. Záhradná sauna v tvare iglu je skvelou voľbou pre posilnenie organizmu a relaxácie.

Sauna v tvare suda
Saunovanie má veľa priaznivých účinkov na zdravie človeka. V ponuke našich výrobkov nájdete skvelé sauny v niekoľkých variantoch. Napr. sauna v tvare suda je nielen skvelým prostriedkom na získanie pevného zdravia, ale i vítaným dizajnovým prvkom-

Drevený kúpací sud Klasik
V našej širokej ponuke kúpacích sudov nájdete mnoho inšpirácií, napríklad drevený kúpací sud Klasik v niekoľkých veľkostiach je vyrobený zo sibírskeho smreku, prípadne zo sibírskeho smrekovca. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Ponuky

Horúce sudy z dreva ThermoWood

Horúce sudy z dreva ThermoWood

Vyrábame kvalitné horúce sudy z inovatívneho tepelne spracovaného dreva ThermoWood. ThermoWood je tepelne upravené drevo, ktoré modifikáciou získalo nové fyzikálne a mechanické vlastnosti, ale tiež mnohonásobne dlhšiu trvanlivosť. Nahliadnite do ...

Zobraziť detail ponuky

Horúce kúpacie sudy

Horúce kúpacie sudy

Sme prvotriedni výrobcovia horúcich kúpacích sudov. V našej ponuke nájdete mnoho variantov horúcich kúpacích sudov pre milovníkov relaxácie v horúcej vode a zároveň na čerstvom vzduchu, a to aj za ...

Zobraziť detail ponuky

Horúce sudy na mieru

Horúce sudy na mieru

Vyrábame horúce sudy na mieru požiadavkám našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete nespočetné množstvo variantov a veľkostí horúcich sudov, tak aby každý náš klient odchádzal spokojný. Horúce sudy vyrábame zo ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk