Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

KEGEL

Základný popis

Sme odborníkmi v odbore výroby a predaja kúpacích sudov. Ponúkame drevené sudy najrôznejších rozmerov, sudy s plastovou vložkou, sudy s nerezovou vložkou s interným aj externým ohrevom, sudy Exclusive pre náročných zákazníkov, ale i záhradné sauny a horúce vane vykurované externým kotlíkom na drevo, a ďalšie potrebné príslušenstvo. Sudy Vám dovezieme za režijné ceny, kdekoľvek v SR, SK, D, A.

Výrobky, činnosti

Horúce kúpacie sudy a záhradné sauny
Horúce kúpacie sudy s využitím 365 dní v roku a záhradné sauny pre inštaláciu na záhradách bez stavebného povolenia.

Drevené sudy pre horúcu kúpeľ
Vyrábame kvalitné dizajnové drevené sudy pre horúcu kúpeľ vonku aj v chladnom počasí. Drevené sudy pre horúcu kúpeľ ponúkame v niekoľkých variantoch. Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Sudy s plastovou vložkou
Ponúkame sudy s plastovou vložkou pre príjemne strávené chvíle. Sudy s plastovou vložkou sa vyznačujú najmä jednoduchou údržbou. Nahliadnite do našej ponuky a kontaktujte nás pre detailnejšie informácie.

Sudy s nerezovou vložkou
V širokom repertoári našich sudov pre horúcu kúpeľ máme aj sudy s nerezovou vložkou. Sudy s nerezovou vložkou sa vyznačujú mimoriadnou trvanlivosťou, pevnosťou a ľahkou údržbou. Kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

Sudy Exclusive
Vyrábame sudy Exclusive. V našej ponuke sudov pre horúcu kúpeľ nájdete aj výnimočné produkty pre najnáročnejších zákazníkov. Sudy Exclusive sú určené pre užívateľov, ktorí ocenia nielen vysokú funkčnosť, ale aj dokonalý dizajn.

Horúca vaňa
Ponúkame širokú ponuku sudov a vaní pre horúci kúpeľ. Horúce vane vyrábame vo variantoch pre jednu alebo dve osoby, ktoré ocenia úžasný horúci kúpeľ v prírodnej scenérii. Horúce vane vyrábame vo variante drevené a s plastovou vložkou.

Príslušenstvo k horúcim sudom
V našej ponuke horúcich sudov a vaní, nesmie chýbať ani potrebné príslušenstvo. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z doplnkového príslušenstva, napr. bublinkovú masáž, hydromasáž, LED osvetlenie a mnoho ďalšieho.

Záhradné sauny v tvare iglu
Vyrábame úžasné záhradné sauny v tvare iglu. V prípade, že ste zástanca saunovania, potom nahliadnite do našej ponuky a vyberte si z ponúkaných možností. Záhradná sauna v tvare iglu je skvelou voľbou pre posilnenie organizmu a relaxácie.

Sauna v tvare suda
Saunovanie má veľa priaznivých účinkov na zdravie človeka. V ponuke našich výrobkov nájdete skvelé sauny v niekoľkých variantoch. Napr. sauna v tvare suda je nielen skvelým prostriedkom na získanie pevného zdravia, ale i vítaným dizajnovým prvkom-

Drevený kúpací sud Klasik
V našej širokej ponuke kúpacích sudov nájdete mnoho inšpirácií, napríklad drevený kúpací sud Klasik v niekoľkých veľkostiach je vyrobený zo sibírskeho smreku, prípadne zo sibírskeho smrekovca. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Ponuky

Kúpacie sudy EXCLUSIVE

Kúpacie sudy EXCLUSIVE

Wellness pod šírym nebom, a to v chladnom jesennom či dokonca zimnom počasí, zaistia kúpacie sudy EXCLUSIVE. Kúpacie sudy EXCLUSIVE predstavujú nielen príjemne strávené chvíle, ale aj komfort použitia, nadčasový ...

Zobraziť detail ponuky

Kúpací sud STEEL INTEGRAL

Kúpací sud STEEL INTEGRAL

Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre náročných zákazníkov s požiadavkami na kvalitnú nerezovú vložku a zároveň integrovaný ohrievací kotol. Kúpací sud STEEL INTEGRAL je určený pre 7-9 osôb, čo ...

Zobraziť detail ponuky

Kúpací sud STEEL

Kúpací sud STEEL

Sme výrobcovia horúcich kúpacích sudov s nerezovou vložkou STEEL. Kúpacie sudy STEEL ponúkame vo variantoch s vnútorným ohrievacím kotlom aj externým ohrievacím kotlom. Tieto sudy sú určené najmä pre prevádzkovateľov ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk