Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
JSB spol., s.r.o.

JSB spol., s.r.o.

Zaisťujeme komplexnú bezpečnosť a ochranu vás i vášho majetku a poskytujeme kvalitné upratovacie služby. Pre výkon týchto činností zamestnávame iba kvalifikovaný personál, ktorý je dôkladne a systematicky školený vo svojom obore. V spoločnosti JSB vám môžeme ponúknuť prvotriedne služby, ktoré sú zárukou profesionality a kvality. Tým garantujeme svojim klientom spokojnosť na najvyššej úrovni.


Ochrana majetku

Ochránime váš majetok pomocou techniky využívajúcej najmodernejšie trendy zabezpečenia v spoločnosti. V kombinácii s profesionálnym personálom docielime vašej plnej spokojnosti. Lojalita, kvalita a profesionalita sú základné piliere našej firmy. [ viac informácií ]

Strážna služba

Strážnu službu u nás vykonávajú lojální zamestnanci s dlhoročnou praxou a profesionálnym prístupom. Kvalitne, ochotne a skúsene pristupujeme k monitoringu osôb a objektov podľa požiadavok našich klientov.

Stráženie objektov

Postrážime vám váš domov, kanceláriu či rôzne komerčné objekty. Garantujeme kvalitne vykonané služby našim skúseným personálom. Spokojnosti našich klientov si veľmi vážime.

Fyzická ostraha osôb

Fyzická ostraha osôb spoľahlivo zaistí bezpečnosť vašich vonkajších či vnútorných priestorov a navrhneme vám vhodné opatrenia, ktoré povedú k zvýšení úrovne zabezpečenia vášho majetku.

Bezpečnostná agentúra

Bezpečnostná agentúra vám zaistí prvotriednu bezpečnosť vášho majetku, osôb a spoľahlivo postráži vaše objekty. Navrhneme vám komplexný systém zabezpečenia podľa vášho želania. [ viac informácií ]

Stráženie obchodov

Zabezpečíme stráženie obchodov a obchodných domov či nákupných stredísk. Tým sa výraznom mierou podieľame k zníženiu miery kriminálnej činnosti.

Zabezpečenie areálu firmy

Areál vašej firmy zabezpečíme prostriedkami najmodernejšej techniky. Dôkladne kontrolujeme vstupy do budov a monitorujeme celý areál priestoru firmy.

Fyzická ostraha objektov

Fyzickú ostrahu objektov zaistíme profesionálmi, ktorí sledujú všetok pobyb smerujúci do firmy a vo vnútri vašej firmy. Kontaktujte nás, radi vám poskytneme viac informácií.

Školenie zamestnancov v oblasti bezpečnosti

Zaistíme kvalitné zaškolenie našich zamestnancov v oblasti bezpečnosti. Zaistíme i praktický výcvik personálu. Veľmi si totiž ceníme spokojnosti našich klientov.

Upratovacie služby

Poskytneme profesionálne vykonané upratovacie služby s vysokým štandardom kvality zabezpečené našim skúseným a spoľahlivým personálom. Vyskúšajte nás.

Ako ku nám