• Detail firmy

Jozef Prištic

Základný popis

Predaj počítačov, tlačiarní, tabletov, spotrebného materiálu, výpočtovej a kancelárskej techniky, bielej a čiernej techniky, telefónov, ďalekohľadov.

Adresa

Valová 4258/32
921 01 Piešťany

Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  45618771
Rok založenia:  2013
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod

Výrobky, činnosti

Počítače, tablety, "All in one" počítače

Počítače, notebooky a tablety od renomovaných výrobcov ako napríklad: HP, Samsung, Asus, SONY, IBM/Lenovo, Toshiba... Výber podľa vami zadaných parametrov.

Ďalšie firmy v odvetviach

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naša spoločnosť je dodávateľom technológií a materiálov pre signmaking, gravírovanie a veľkoplošnú tlač. Zabezpečujeme technológie: sublimácie MIMAKI, solvent MIMAKI, JV3, Laser GCC, laminátor GMP, atramenty (sublimačné, solventné), Coldenhove papier aj rezacie plotre. Zaručujeme profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi.