• Detail firmy

ITSolutions, s.r.o.

Základný popis

Ponúkame riešenia v oblasti IT. Medzi naše služby patrí analýza IT prostredia, správa počítačových sietí, virtualizácia, podnikový informačný systém, outsourcing, optimalizácia, IT poradenstvo. Orientujeme sa predovšetkým na malé a stredné podniky.

Adresa

Pohraničníkov 18
851 10 Bratislava 59

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35934212
IČ DPH:  SK2022003522
Rok založenia:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podnikový informačný systém

Dodávame podnikový informačný systém. Podnikový informačný systém zabezpečuje vedenie a kontrolu agend, je nevyhnutný pre chod malej a strednej firmy.

Ďalšie firmy v odvetviach

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Ponúkame našim zákazníkom programové vybavenie - softvér, ako z vlastnej produkcie, tak od našich obchodných partnerov. Súčasťou poskytovania softvéru je technická podpora užívateľom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

A-WebSys, spol. s r.o.

Spoločnosť A-WebSys, spol. sro ponúka komplexné služby v oblasti internetových aplikácií a tvorby webových prezentácií. Hlavnou náplňou spoločnosti A-WebSys je tvorba rozsiahlych internetových aplikácií, webových prezentácií a internetový marketing.