• Detail firmy

INVO s.r.o.

Základný popis

Ponúkame dodávky, montáž, servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačných a odprašovacích zariadení vrátane potrubných rozvodov vody, tepla a chladu. Zameriavame sa na zabezpečenie vhodných návrhov riešenia a spracovania projektov v uvedenej oblasti vrátane revízie elektrických zariadení. Poskytujeme služby v oblasti inžinierskej a zámočnícke činnosti. Realizujeme vzduchotechnické zariadenia.

Adresa

Dunajská 12
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36214981
IČ DPH:  SK2020048910
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekčná činnosť Košice

Zaoberáme sa projekčnou činnosťou. Vykonávame komplexné služby v projekčnej činnosti so zabezpečením všetkých potrebných profesií vrátane statických výpočtov u novostavieb, rekonštrukcií atď.

Ďalšie firmy v odvetviach

GIOMETAL s.r.o.

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.