• Detail firmy

Ing. Dušan Durec - AUTTOP

Základný popis

AUTTOP automatizácia projektovanie a programovanie PLC systémov, vizualizácií riadenie technologických procesov jednoúčelových zariadení, montážnych liniek programovanie robotov(ABB,MITSUBISHI,.) aplikačný SW (.NET,VB,C#,MySQL,MS SQL)

Adresa

Dolná štvrť 365/10
907 01 Myjava 1

Okres: Myjava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  44664672
IČ DPH:  SK1036446620

Výrobky, činnosti

projektovanie a programovanie PLC systémov/HMI/OPC

riadenie technologických procesov jednoúčelových zariadení,montážnych liniek, programovanie robotov(ABB,MITSUBISHI), aplikačný SW(.NET,VB,C#,MS SQL)

Ďalšie firmy v odvetviach

GIOMETAL s.r.o.

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Slavomír Pošvic

Ponúkame klientom služby v oblasti inteligentnej elektroinštalácie KNX, vizualizáciu riadiacich systémov, servis a diagnostiku, poradenstvo pri projekcii alebo realizácii. Navrhneme a sprevádzkujeme systém pre komplexné riadenie a ovládanie inteligentnej elektroinštalácie v komerčných objektoch, ako sú rôzne administratívne budovy, obchodné a nákupné strediská,tak aj v obytných domoch.