Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

IN-Tech Plus, s.r.o.

Základný popis

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na niekoľko oblastí, a to: predaj inštalačného materiálu, revízie elektro a stavebné práce. Predávame sanitu, kotly, radiátory, inštalatérsky a kúrenársky tovar, požičiavame tiež náradie. Kompletný sortiment inštalačného materiálu nájdete na našej webovej stránke. Vykonávame revízie elektrických zariadení, bleskozvodov a strojov. Realizujeme pozemné stavby.

Výrobky, činnosti

Predaj inštalačného materiálu Senec
Predávame medené, hliníkplastové, plastové a pozinkované rúry, tvarovky, čerpadlá, guľové ventily, pancierové hadice, plynové dvierka, skrine, kotly, radiátory, ohrievače vody, termostaty, filtre, silikóny, tmely, vpuste a ostatný inštalačný tovar.

Sanita
Sortiment sanity zahrnuje: sprchové kúty a príslušenstvo zn. RAVAK, batérie zn. HANSA, SAMTEK, SAGITTARIUS, keramika zn. JIKA, KOLO, IDEAL STANDART a inštalačné doplnky zn. GEBERIT.

Kanalizácia
V ponuke máme taktiež kanalizačný materiál, ako napr.: sifóny, kanalizačné šachty, kanalizačné rúry a tvarovky rôznych priemerov (PVC a HT), odvetrávacie a privetrávacie hlavice a pod.

Revízie elektro Senec
Vykonávame revízie elektrických zariadení, bleskozvodov a strojov, bez obmedzenia napätia, v objektoch bez nebezpečia výbuchu, ako aj s nebezpečenstvom výbuchu.

Stavebná činnosť Senec
V rámci stavebnej činnosti realizujeme pozemné stavby, vrátane projekčných prác.

Požičovňa náradia Senec
Požičiavame toto náradie: lisovacie kliešte REMS, polypropylenovú zváračku na PPR, čistiacu špirálu na odpadové potrubie a montážny kufrík EUROTIS.

Ponuky

Predaj inštalačného materiálu Senec

Predaj inštalačného materiálu Senec

Ponúkame predaj inštalačného materiálu v Senci a okolí. Máme kamennú predajňu a personál Vám rád poradí a pomôže. Sortiment inštalačného materiálu je pre sanita, voda, plyn, kúrenie, kanalizácia a doplnkový ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk