• Detail firmy

IN-Tech Plus, s.r.o.

Základný popis

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na niekoľko oblastí, a to: predaj inštalačného materiálu, revízie elektro a stavebné práce. Predávame sanitu, kotly, radiátory, inštalatérsky a kúrenársky tovar, požičiavame tiež náradie. Kompletný sortiment inštalačného materiálu nájdete na našej webovej stránke. Vykonávame revízie elektrických zariadení, bleskozvodov a strojov. Realizujeme pozemné stavby.

Adresa

Kysucká 14/B
903 01 Senec

Okres: Senec
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  35878754
IČ DPH:  SK2021817116
  • Veľkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Predaj inštalačného materiálu Senec

Predávame medené, hliníkplastové, plastové a pozinkované rúry, tvarovky, čerpadlá, guľové ventily, pancierové hadice, plynové dvierka, skrine, kotly, radiátory, ohrievače vody, termostaty, filtre, silikóny, tmely, vpuste a ostatný inštalačný tovar.

Ďalšie firmy v odvetviach

SoLu Trading s.r.o.

Naša spoločnosť SoLu Trading ponúka široké spektrum klimatizačných a rekuperačných zariadení a technickej vzduchotechniky. Dodávame nielen špičkové produkty od renomovaných výrobcov, ale zabezpečujeme aj ich kvalitnú montáž. Vďaka dlhodobej spolupráci s dodávateľmi sme schopní dodať aj netradičné riešenia. Kompletnú ponuku našich služieb nájdete na našich web stránkach.

TOSCANA Ba, s.r.o.

Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku a dodávame kompletné sanitárne vybavenie - sanitárna keramika, sprchové kúty, obkladový kameň, sanitárne vybavenie kúpeľní, kúpeľňové batérie, kúpeľňové vane, radiátory do kúpeľní a pod. Zabezpečujeme predaj keramických obkladov do kúpeľní a kuchýň. Zameriavame sa na realizáciu kuchýň na zákazku.

KOLLARCH s.r.o.

Kollarch sa môže stať architektom aj vášho vytúženého projektu. Ako skúsená firma ponúkame odbornú asistenciu na niekoľkých úrovniach. Originálna architektúra a účinný management stavieb sú pre nás zásadami precízneho plánovania projektu. Okrem navrhovania a tvorby projektovej dokumentácie sa podieľame aj na samotnom riadení stavieb. Tvorivým procesom budujeme domov pre vaše firemné nápady.