• Detail firmy

IN-Tech Plus, s.r.o.

Základný popis

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na niekoľko oblastí, a to: predaj inštalačného materiálu, revízie elektro a stavebné práce. Predávame sanitu, kotly, radiátory, inštalatérsky a kúrenársky tovar, požičiavame tiež náradie. Kompletný sortiment inštalačného materiálu nájdete na našej webovej stránke. Vykonávame revízie elektrických zariadení, bleskozvodov a strojov. Realizujeme pozemné stavby.

Adresa

Kysucká 14/B
903 01 Senec

Okres: Senec
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  35878754
IČ DPH:  SK2021817116
  • Veľkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Predaj inštalačného materiálu Senec

Predávame medené, hliníkplastové, plastové a pozinkované rúry, tvarovky, čerpadlá, guľové ventily, pancierové hadice, plynové dvierka, skrine, kotly, radiátory, ohrievače vody, termostaty, filtre, silikóny, tmely, vpuste a ostatný inštalačný tovar.

Ďalšie firmy v odvetviach

JKM servis, s.r.o.

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na výrobu a predaj jednoúčelových zariadení a výrobu konštrukcií. Ďalej ponúkame predaj čistiacich strojov a techniky, profi náradia, nástrojov, kotviacej techniky, brusiva, ochranných pracovných prostriedkov, príslušenstva. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, technické poradenstvo, príp. vytipované vzorky do skúšobnej prevádzky, ako aj školenie obsluhy.

KOLLARCH s.r.o.

Kollarch sa môže stať architektom aj vášho vytúženého projektu. Ako skúsená firma ponúkame odbornú asistenciu na niekoľkých úrovniach. Originálna architektúra a účinný management stavieb sú pre nás zásadami precízneho plánovania projektu. Okrem navrhovania a tvorby projektovej dokumentácie sa podieľame aj na samotnom riadení stavieb. Tvorivým procesom budujeme domov pre vaše firemné nápady.

ELT servis, s.r.o.

Špecializujeme sa na automatizáciu priemyselných procesov. Dodávame meniče, motory, meracie prístroje.