Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
HOLTEX a.s.

Ponuky

Detské koberce kusové

Detské koberce kusové

Ponúkame kvalitné detské kusové koberce. V našom sortimente nájdete aj farebné detské koberce, ktoré sú vhodné aj ako hracie plochy do obývačiek. Predávame kusové koberce pre deti s motívmi známych rozprávkových postavičiek, filmových hrdinov, Disney príbehov, alebo detské koberce s infraštruktúrou miest a hracie koberce.

Zobraziť detail ponuky

Lacné koberce - výpredaj

Lacné koberce - výpredaj

Lacné koberce - výpredaj. Dodávame svojim zákazníkom lacné koberce. Kvalitné koberce vo výpredaji môžete vyberať buď klasické metrážové, kusové, behúne alebo detské hracie koberce. Vždy podľa aktuálnej ponuky. Aj medzi lacnými koberci sa dá nájsť kvalitný materiál, originálny dizajn aj praktický doplnok interiéru. Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi poradíme s výberom a pomôžeme s pokládkou.

Zobraziť detail ponuky

Nášľapy na schody

Nášľapy na schody

Nášľapy na schody. Predávame nášľapy na schody. Či už máte drevené alebo kovové schodisko je veľmi praktické si zaobstarať nášľapy na schody. V našom sortimente kobercov ponúkame nášľapy na schody. Nášľapy je možné vyberať z mnohých farieb, od svetlého odtieňa, cez pestré farby, až po tie najtmavšie odtiene. Nášľapy na schody majú rozmery 28 x 65 cm. Viac na našich internetových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Detské hracie koberce

Detské hracie koberce

Detské hracie koberce. Ponúkame detské hracie koberce, ktoré sú skvelým doplnkom detských izieb. Detský hrací koberec môže byť použitý na už existujúci koberec ako hracia plocha alebo priamo na podlahu ako stály koberec. Ponúkame hracie detské koberce s motívmi ciest, mesta, farmy alebo hry Človeče nehnevaj sa či Twister. Z nášho sortimentu je možné zakúpiť aj detské koberce s motívmi rozprávkových postáv. Viac informácií v našej internetovej galérii detských kobercov.

Zobraziť detail ponuky

Kusové koberce

Kusové koberce

Kusové koberce. Ponúkame široký sortiment kusových kobercov. Koberce sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a možno ich použiť najmä do bytových priestorov, ale aj do kancelárií alebo iných spoločenských miestností. Dodávame koberce do priestorov s rôznou mierou záťaže. Kusové koberce môžete vyberať z mnohých farebných odtieňov a rozmerov presne podľa Vašich prianí. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo osobne.

Zobraziť detail ponuky

Kusové koberce e-shop

Kusové koberce e-shop

Prevádzkujeme e-shop kusových kobercov, behúňov a kobercové metráže. V našej ponuke e-shopu nájdete bohatý výber detských kobercov s rozprávkovými motívmi, kusových kobercov rôznych rozmerov, rohožiek, predložiek a nášľapov na schody. Dodávame rôzne typy kobercov pre vybavenie interiéru bytu alebo kancelárie. Taktiež sa zaoberáme výrobou kobercov. Náš výrobný proces opúšťajú iba kvalitne spracované kusy kobercov. Navštívte náš e-shop a pozrite si celý sortiment.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk