Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

HOLTEX a.s.

Základný popis

Vyrábame a predávame koberce a podlahové textílie. Zaoberáme sa exportom kobercov do krajín celej Európy. Ponúkame široký sortiment metráže aj kusových kobercov, vykonávame ich ďalšie úpravy ako rezanie, obšívanie a následnú pokládku.

Výrobky, činnosti

Predaj kobercov
Predávame koberce ako v metráži, tak kusové koberce. Ponúkame tiež predložky, behúne, herné plány na koberci a koberce s detskými motívmi. Koberce dodávame vrátane príslušenstva a schodníc.

Výroba kobercov
Zaoberáme sa výrobou kobercov. Vyrábame všetky druhy kobercov pre rôzne použitie. Spracovávame iba kvalitné materiály a sústredíme sa na dizajn našich výrobkov, aby boli nielen originálnym, ale aj funkčným doplnkom interiéru.

Obšívanie kobercov
Vykonávame obšívanie kobercov. Využite možnosť oživiť staré alebo poškodené koberce, ktoré orežeme a obšijeme podľa Vášho návrhu. Získate tak nový doplnok za minimálne náklady a presne podľa Vašich predstáv.

Rezanie kobercov
Ponúkame rezanie kobercov. Vybraný koberec upravíme do Vami požadovaného tvaru. Dodávame podlahové textílie v ľubovoľných rozmeroch a tvaroch. Vykonávame tiež konečnú úpravu obšívaním.

Pokládka podlahových krytín
Vykonávame pokládku podlahových krytín. Vyrábame a predávame podlahové textílie, ktoré upravíme podľa Vášho priania a zabezpečíme ich profesionálnu pokládku.

Ponuky

Lacné koberce - výpredaj

Lacné koberce - výpredaj

Lacné koberce - výpredaj. Dodávame svojim zákazníkom lacné koberce. Kvalitné koberce vo výpredaji môžete vyberať buď klasické metrážové, kusové, behúne alebo detské hracie koberce. Vždy podľa aktuálnej ponuky. Aj medzi ...

Zobraziť detail ponuky

Nášľapy na schody

Nášľapy na schody

Nášľapy na schody. Predávame nášľapy na schody. Či už máte drevené alebo kovové schodisko je veľmi praktické si zaobstarať nášľapy na schody. V našom sortimente kobercov ponúkame nášľapy na schody. ...

Zobraziť detail ponuky

Detské hracie koberce

Detské hracie koberce

Detské hracie koberce. Ponúkame detské hracie koberce, ktoré sú skvelým doplnkom detských izieb. Detský hrací koberec môže byť použitý na už existujúci koberec ako hracia plocha alebo priamo na podlahu ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk