Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

HAPPY END spol. s r.o.

Základný popis

Zaoberáme sa predajom výrobkov a prostriedkov pre bezpečnosť a protipožiarnu ochranu, skladovanie kvapalín, odpadové hospodárstvo, pre riešenie úniku kvapalín. Dodávame tesniace prostriedky, havarijné súpravy, hasiace prostriedky, protišmykové prostriedky, podlahové značenie, sorbenty, výrobky pre skladovanie kvapalín, pracovné odevy, čerpadlá či výrobky pre odpadové hospodárstvo.

Výrobky, činnosti

Ochranné profily, nárazníky a zábrany
Ponúkame ochranné profily, nárazníky a zábrany určené na zvýšenie bezpečnosti pri práci s technikou. Ochranné profily, nárazníky a zábrany zabraňujú nárazom, vymedzujú pohyb ľudí či techniky alebo ochraňujú výrobnú techniku, prístroje a zariadenia.

Sorbenty textilné
Dodávame moderné sorbenty textilné, ktoré sú bezprašné, ľahké, bezpečné a jednoducho použiteľné. Sorbenty textílné sú určené na likvidáciu nebezpečných a agresívnych kvapalín v priemyselných prevádzkach, opravovniach strojov, automobilov, lodí..

Sorbenty sypké
Ponúkame sypké sorbenty, ktoré sú vhodné pre drobné a stredne veľké úniky nebezpečných kvapalín, najmä na pevných plochách s nepravidelným povrchom. Sypké sorbenty ľahko prenikajú do malých priehlbín a škár, a tak rýchlo očistia povrch.

Havarijné súpravy
Dodávame havarijné súpravy ako preventívne prostriedky pre prípad neočakávanej havárie. Ponúkame havarijné súpravy v rôznej veľkosti, obsahu a zamerania na riziká, ktoré môžu pomôcť zabezpečiť ochranu prostredia.

Odpadové hospodárstvo
Dodávame výrobky pre odpadové hospodárstvo. Sortiment výrobkov pre odpadové hospodárstvo obsahuje nádoby na zber odpadov, vonkajšie nádoby, stojany a držiaky na odpadové vrecia, vnútorné nádoby na odpad. Vyrobené sú z odolných plastických hmôt.

Skladovanie kvapalín
Ponúkame rôzne druhy výrobkov pre skladovanie kvapalín. Naša ponuka pre skladovanie kvapalín obsahuje záchytné palety, záchytné podlahy, záchytné vane, odkvapávacie palety, odkvapávacie vaničky, záchytné bazéniky, stojany na výdaj kvapalín, vozíky..

Protišmykové prostriedky
V našej ponuke máme i protišmykové prostriedky pre zaistenie bezpečnosti únikových priestorov, schodiská a iných plôch. Tieto protišmykové prostriedky sú odolné voči vode, olejom a chemikáliám a tiež voči mechanickému opotrebovaniu.

Podlahové značenie
Dodávame rôzne prostriedky pre podlahové značenie pre vymedzenie určitých plôch alebo pre udržanie poriadku. Prostriedky pre podlahové značenie sú prevažne samolepiace s vysokou priľnavosťou k hladkému a čistému povrchu.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk