Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

HANTON s.r.o. Ponuky

Reklamné totemy

Ponúkame svetelné reklamné totemy. Ide o výrazný a efektívny prvok svetelnej reklamy, ktorá priláka pozornosť Vašich klientov. Reklamné totemy zhotovujeme v najrôznejších tvaroch, farbách či kombináciách, zvyčajne sa zhotovujú na výšku.

Galériu nami vyhotovených reklamných totemov si môžete pozrieť i na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Plastické 3D písmo

Zhotovujeme svetelné 3D plastické písmo. Táto forma svetelnej reklamy je veľmi efektívnym prvkom na zviditeľnenie. Svetelné plastické 3D písmo je možné umiestniť v exteriéri i interiéri. Umiestňujeme ho napríklad na fasádu budovy, na recepcie a vstupy budov, na zviditeľnenie na promo a prezentačných akciách. Plastické 3D písmo je možné zhotoviť v akejkoľvek veľkosti.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

POP a POS reklama

Venujeme sa výrobe POP a POS reklamy ako prvku na podporu predaja. POP a POS reklama predstavuje veľa možnosti ako spropagovať rôzne produkty a služby - zhotovujeme pútače, bannery, vlajky, police, stojany, predajné stánky a pulty. Dobre zvolená POP/POS reklama dokáže upútať zákazníkovu pozornosť a ovplyvniť jeho konečné rozhodnutie o kúpe.

Galériu nami vyhotovenej reklamy si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Dotykové panely

Našim novým produktom, ktorý využíva nové technológie projekcie, sú dotykové panely. Interaktívne informačné dotykové panely, ako informačný prvok, sú určené predovšetkým do priestorov, v ktorých je potrebná orientácia. Užívateľ pomocou dotykovej interaktívnej obrazovky dokáže získať požadovanú informáciu pre orientáciu v objekte. Sú elegantného vzhľadu, ponúkajú variabilitu umiestnenia a široké využitie ako ideálny prostriedok komunikácie.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Prezentačné video stojany

Prezentačné video stojany využívajú novú technológiu projekcie. Je ich možné využiť ako doplňujúci informačný prvok pre prezentáciu produktu na promo a prestížnych akciách. Sú vyrobené ako kombinácia skla a kovu s projekčnou plochou s ozvučením. Veľkosť a tvar prezentačných video stojanov je variabilná.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky