Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

HANTON s.r.o. Ponuky

POP a POS reklama

Venujeme sa výrobe POP a POS reklamy ako prvku na podporu predaja. POP a POS reklama predstavuje veľa možnosti ako spropagovať rôzne produkty a služby - zhotovujeme pútače, bannery, vlajky, police, stojany, predajné stánky a pulty. Dobre zvolená POP/POS reklama dokáže upútať zákazníkovu pozornosť a ovplyvniť jeho konečné rozhodnutie o kúpe.

Galériu nami vyhotovenej reklamy si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Dotykové panely

Našim novým produktom, ktorý využíva nové technológie projekcie, sú dotykové panely. Interaktívne informačné dotykové panely, ako informačný prvok, sú určené predovšetkým do priestorov, v ktorých je potrebná orientácia. Užívateľ pomocou dotykovej interaktívnej obrazovky dokáže získať požadovanú informáciu pre orientáciu v objekte. Sú elegantného vzhľadu, ponúkajú variabilitu umiestnenia a široké využitie ako ideálny prostriedok komunikácie.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Prezentačné video stojany

Prezentačné video stojany využívajú novú technológiu projekcie. Je ich možné využiť ako doplňujúci informačný prvok pre prezentáciu produktu na promo a prestížnych akciách. Sú vyrobené ako kombinácia skla a kovu s projekčnou plochou s ozvučením. Veľkosť a tvar prezentačných video stojanov je variabilná.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Polepy fasád budov a výkladov

Pre zvýraznenie prevádzok sú vhodné polepy. Realizujeme polepy na značenie výkladov, prevádzok, firiem a priestorov, budov a fasád. Polepy fásad budov či výkladov patria medzi najviac využívané a najrozšírenejšie formy reklamy. Polepy fasád budov a výkladov realizujeme komplexne od návrhu cez tlač až po nalepenie na výklad. Polepy fasád budov a výkladov zhotovujeme s rôznymi druhmi tlače za veľmi rozumné ceny.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Veľkoplošné bannery

Veľkoplošné bannery ponúkajú rozsiahly priestor pre zviditeľnenie produktov alebo služieb. Zhotovujeme veľkoplošné bannery, ktoré sa vyznačujú jednoduchou montážou, preto je možné ich umiestniť na rôzne povrchy. Kvalitná digitálna tlač pre veľkoplošné bannery zaručuje dokonalosť farieb a stálosť farieb.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky