Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

HANTON s.r.o. Ponuky

Prezentačné video stojany

Prezentačné video stojany využívajú novú technológiu projekcie. Je ich možné využiť ako doplňujúci informačný prvok pre prezentáciu produktu na promo a prestížnych akciách. Sú vyrobené ako kombinácia skla a kovu s projekčnou plochou s ozvučením. Veľkosť a tvar prezentačných video stojanov je variabilná.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Polepy fasád budov a výkladov

Pre zvýraznenie prevádzok sú vhodné polepy. Realizujeme polepy na značenie výkladov, prevádzok, firiem a priestorov, budov a fasád. Polepy fásad budov či výkladov patria medzi najviac využívané a najrozšírenejšie formy reklamy. Polepy fasád budov a výkladov realizujeme komplexne od návrhu cez tlač až po nalepenie na výklad. Polepy fasád budov a výkladov zhotovujeme s rôznymi druhmi tlače za veľmi rozumné ceny.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Reklamné panely

Zhotovujeme svetelné panely všetkých typov, formátov a tvarov. Reklamné panely sú určené do exteriéru a umiestňujú sa prevažne na fasády budov pri vstupe do spoločností, obchodov a iných komerčných priestorov. Podsvietenie je realizované vysoko svietivými LED diódami. Galériu nami zhotovených svetelných panelov si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Svetelná reklama

Zhotovujeme rôzne formy svetelnej reklamy. Vyrábame ich na mieru podľa požiadavky klientov, s ohľadom na účel ich využitia. Svetelná reklama je najjednoduchšou formou reklamy, ktorá dokáže okamžite zaujať pozornosť. Ponúkame komplexné riešenia v oblasti svetelnej reklamy - návrh, realizácia i montáž.

Zobraziť detail ponuky

Reklamné výstrče

Reklamná výstrč je už dnes nevyhnutnou súčasťou reklamy pre každú prevádzku, ktorá chce byť viac viditeľná z pohľadu chodníka. Spôsob prevedenia je len na Vašom rozhodnutí, ktoré vieme zrealizovať. Reklamné výstrče je môžné vyrobiť ako kompozitnú kazetu s vystúpeným písmom z akrylátu, alebo z hliníkového profilu, ktorý sa dá tvarovať do rôznych podôb.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky