• Detail firmy

HANTON s.r.o.

Základný popis

Venujeme sa výrobe svetelnej i nesvetelnej reklamy - reklamné tabule a stojany, reklamné totemy, reklamné panely, plastické 3D písmo, polepy fasád budov a výkladov, polepy áut, veľkoplošné bannery, prezentačné video stojany, dotykové pulty, POP a POS reklama, informačné a navigačné systémy. Vďaka dlhoročnej praxi naši zamestnanci nadobudli bohaté skúsenosti a odbornú zdatnosť.

Adresa

Dr. Pantočku 335
955 01 Tovarníky

Okres: Topoľčany
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36531928
IČ DPH:  SK2020137548
  • Služby
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Svetelná reklama

Ponúkame riešenia a realizácie v oblasti svetelnej reklamy. Podľa požiadaviek a účelu využitia vyrobíme svetelnú reklamu na mieru - reklamné totemy, svetelné reklamné panely, reklamné výstrče, imidžová svetelná reklama, svetelné plastické 3D písmo.

Pobočky

HANTON ČR, s.r.o.
Družicová 991/21
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Ďalšie firmy v odvetviach

STREAM s.r.o.

Špecializujeme sa na projekty, výrobu a montáž klimatizácie na mieru. Poskytujeme služby v oblasti úpravy, zvlhčovania a odvlhčovanie vzduchu. Zaoberáme sa taktiež spracovávaním plechov na mieru. Vykonávame vysekávanie plechov, ohýbanie plechov a nanášanie práškovej farby na plechy.

LUCIFER

Špecializujeme sa na zámočníctvo, umelecké kováčstvo. Vyrábame káblové nosiče, anténové konzoly, prístrešky, kované zábradlia, brány, bránky, ploty, mreže, zábradlia a pod. Vykonávame lisárske práce. Zaoberáme sa výrobou stabilných aj skladacích kartových stolov a servírovacích stolíkov pre herne a kasína.

Tecton, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti informačných technológií. Zabezpečujeme správu informačných systémov, správu tlačového prostredia, audit IT, bezpečnosť informačných systémov, dátové a hlasové systémy, monitorovacie systémy. Zabezpečujeme technickú a systémovú integráciu výpočtovej techniky a softvéru pre oblasť bankovníctva, štátnej správy a priemyslu.