• Detail firmy

HANTON s.r.o.

Základný popis

Venujeme sa výrobe svetelnej i nesvetelnej reklamy - reklamné tabule a stojany, reklamné totemy, reklamné panely, plastické 3D písmo, polepy fasád budov a výkladov, polepy áut, veľkoplošné bannery, prezentačné video stojany, dotykové pulty, POP a POS reklama, informačné a navigačné systémy. Vďaka dlhoročnej praxi naši zamestnanci nadobudli bohaté skúsenosti a odbornú zdatnosť.

Adresa

Dr. Pantočku 335
955 01 Tovarníky

Okres: Topoľčany
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36531928
IČ DPH:  SK2020137548
  • Služby
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Svetelná reklama

Ponúkame riešenia a realizácie v oblasti svetelnej reklamy. Podľa požiadaviek a účelu využitia vyrobíme svetelnú reklamu na mieru - reklamné totemy, svetelné reklamné panely, reklamné výstrče, imidžová svetelná reklama, svetelné plastické 3D písmo.

Pobočky

HANTON ČR, s.r.o.
Družicová 991/21
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Ďalšie firmy v odvetviach

Plotbase, s.r.o.

Ponúkame služby digitálnej, ofsetovej a reklamnej tlače od grafického návrhu až po realizáciu - vizitky, firemné tlačoviny, reklamné bannery, billboardy, roll upy, tapety, výroba nálepiek a fototlač na drevo, plátno, samolepku. V oblasti plánografie zabezpečujeme kompletné spracovanie výkresovej dokumentácie do šírky 914 mm. Ďalšie služby: pečiatky, knižné väzby, brožúry, katalógy, gravírovanie...

JKM servis, s.r.o.

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na výrobu a predaj jednoúčelových zariadení a výrobu konštrukcií. Ďalej ponúkame predaj čistiacich strojov a techniky, profi náradia, nástrojov, kotviacej techniky, brusiva, ochranných pracovných prostriedkov, príslušenstva. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, technické poradenstvo, príp. vytipované vzorky do skúšobnej prevádzky, ako aj školenie obsluhy.

JO - FORM spol. s r.o.

Zameriavame sa na presnú strojársku výrobu. Náš výrobný program zahŕňa predovšetkým CNC frézovanie a CNC obrábanie zložitých dielov. V oblasti strojárskej výroby poskytujeme komplexné služby, od návrhu až po samotnú realizáciu. Spolupracujeme s mnohými zahraničnými partnermi a taktiež sledujeme nové trendy. Vďaka tomu neustále skvalitňujeme výrobné procesy, ktoré garantujú kvalitu našich výrobkov.