Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
GZ Metal s.r.o.

Ponuky

Predaj drahých kovov

Predaj drahých kovov

Ponúkame drahé rýdze kovy. Predaj drahých kovov v podobe granálií, tehál a zliatkov. Predávame:
Ag (striebro) vo forme granálie o rýdzosti 99,99%
Au (zlato) vo forme tehly 12,5 kg alebo zliatku 99,9%
Pt (platina) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Pd (paládium) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Ceny drahých kovov sú nepretržite aktualizované a riadia sa podľa LME (London Metal Exchange) a kurzu USD/EUR. Predaj drahých kovov v podobe investičných produktov a tiež ich výroba na zákazku.

Zobraziť detail ponuky

Tavenie materiálu

Tavenie materiálu

Vykonávame tavenie materiálu. Zaoberáme sa tavením rôznych druhov kovov. Tavenie drahých kovov vrátane zlata a striebra. Pre bližšie informácie a poradenstvo v oblasti tavenia materiálov nás, prosíme, kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu. Zaoberáme sa odberom elektronického odpadu. Ponúkame niekoľkoročné skúsenosti v oblasti likvidácie tohto typu odpadu. Odoberáme rozličné elektrosúčiastky - kontakty, tlačené spoje, káble, PINy, HDD, CPU, pamäte a ďalšie. Pre viac informácií nás, prosíme, kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov. Vykonávame analýzu na zistenie obsahu drahých kovov vo Vami dodanom materiálu. Ponúkame vykonanie tejto analýzy a prípadne aj vyťaženie drahého kovu a navrátenie v podobe podľa priania zákazníka. Možnosť prepracovania do investičného produktu. Analýza materiálu na obsah drahých kovov je vykonávaná v prevádzkarni našej firmy pri odovzdaní materiálu. Doby pre analýzy sú stanovené vopred podľa individuálnej dohody so zákazníkom.

Zobraziť detail ponuky

Hutnícke spracovanie neželezných kovov

Hutnícke spracovanie neželezných kovov

Hutnícke spracovanie neželezných kovov. Zaoberáme sa výrobou a hutníckym spracovaním neželezných kovov a ich zliatin. Hutnícke spracovanie tiež drahých kovov. Ponúkame dlhoročné skúsenosti so spracovaním kovov a ich zliatin. Vykonávame rafináciu, tavenie, liatie a všetky hutnícke spracovanie neželezných kovov.

Zobraziť detail ponuky

Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov. Vykonávame rafináciu drahých kovov. Ponúkame rafináciu kovov z dodaného materiálu, či už ide o kovový odpad alebo časti rôznych zariadení s obsahom drahých kovov a podobne. Vykonávame prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov. Na rafináciu odoberáme aj atypické materiály, a to aj v malom množstve. Zaručujeme vysokú výťažnosť čistého kovu. Po vykonaní rafinácie od Vás drahé kovy buď odkúpime, alebo je tiež možné zriadiť si u nás drahokovový nárokový účet.

Zobraziť detail ponuky

Predaj investičného zlata

Predaj investičného zlata

Predaj investičného zlata. Venujeme sa predaju investičného zlata, a to v podobe zliatkov, granálií, zlatých tehličiek alebo iných zlatých investičných produktov, ktoré sme schopní vyrobiť na zákazku presne podľa predstáv zákazníka. Investičné zlato vyrobíme aj z Vami dodaného materiálu. Odoberáme aj odpad s obsahom zlata, vykonáme rafináciu a získané zlato spracujeme do investičného produktu.

Zobraziť detail ponuky

Výkup autokatalyzátorov

Výkup autokatalyzátorov

Výkup autokatalyzátorov. Sme držiteľmi oprávnenia na nakladanie s použitými autokatalyzátormi a zaoberáme sa ich výkupom. Odoberáme staré autokatalyzátory a zabezpečujeme ich spracovanie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

Zobraziť detail ponuky

Výkup starých šperkov

Výkup starých šperkov

Výkup starých šperkov. Vykonávame výkup starých, nepotrebných a poškodených šperkov. Aktuálne ceny vykupovaných drahých kovov sú uvedené na našich webových stránkach. Vykonávame odkúpenie šperkov z drahých kovov, ale ponúkame tiež možnosť analýzy obsahu drahých kovov, vrátenie vyťaženého kovu v podobe granálií alebo zliatku, po dohode aj výmenu za investičné produkty. Všetko presne podľa požiadaviek zákazníka a pod jeho dohľadom.

Zobraziť detail ponuky

Odber elektrošrotu

Odber elektrošrotu

Odber elektrošrotu a elektronického odpadu. Zabezpečujeme odber elektrošrotu a výkup elektronických súčiastok a komponentov. Odoberáme demontovaný aj nedemontovaný elektroodpad. Spracovávame elektrošrot. Z dodaného elektronického odpadu oddeľujeme drahé a farebné kovy, ktoré je možné vrátiť zákazníkovi alebo ich prepracovať na iný produkt. Viac informácií o všetkých druhoch odoberaného elektrošrotu nájdete na našich stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk