Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
GZ Metal s.r.o.

Ponuky

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov. Vykonávame analýzu na zistenie obsahu drahých kovov vo Vami dodanom materiálu. Ponúkame vykonanie tejto analýzy a prípadne aj vyťaženie drahého kovu a navrátenie v podobe podľa priania zákazníka. Možnosť prepracovania do investičného produktu. Analýza materiálu na obsah drahých kovov je vykonávaná v prevádzkarni našej firmy pri odovzdaní materiálu. Doby pre analýzy sú stanovené vopred podľa individuálnej dohody so zákazníkom.

Zobraziť detail ponuky

Výkup RTG snímok

Výkup RTG snímok

Výkup RTG snímok. Vykupujeme RTG snímky z RTG pracovísk, od lekárov, z veterinárnych ordinácií apod. Cena za výkup RTG snímok sa mení v závislosti na pohybe drahých kovov na burze LME. Vykupujeme akékoľvek množstvo RTG snímok.

Zobraziť detail ponuky

Investičné zlato a striebro

Investičné zlato a striebro

Zaoberáme sa spracovaním a predajom investičného zlata a striebra. Podľa Vašich požiadaviek vyrobíme z drahého kovu (zlato, striebro, platina, paládium, ródium) kvalitný investičný produkt v podobe granálií, tehál a zliatkov. Investičné zlato a striebro aj vykupujeme. Ponúkame tiež aj bezpečné uskladnenie investičného zlata a striebra. Na našich webových stránkach nájdete detailnejšie informácie o spracovaní investičného zlata a striebra.

Zobraziť detail ponuky

Predaj investičných kovov

Predaj investičných kovov

Predaj investičných kovov. Ponúkame investičné kovy a investičné produkty ku kúpe. Zaoberáme sa predajom investičného zlata, striebra, platiny, paládia a ródia. Možná je aj výmena Vášho starého zlata (šperkov) za nové investičné kovy. Garantujeme aj spätný odkup investičných kovov.

Zobraziť detail ponuky

Dentálny materiál

Dentálny materiál

Odkupujeme dentálny materiál a zaoberáme sa jeho prepracovaním a rafináciou drahých kovov. Vykupujeme dentálny odpad. Odoberáme zlato a striebro, amalgámy, palargen čistý a so zvyškami, safargam - suchý aj mokrý, odpad z odlučovačov, koldan, aurosa, mostíky a korunky. Ceny výkupu dentálneho materiálu sa riadia podľa pohybu drahých kovov na burze LME.

Zobraziť detail ponuky

Výkup platiny, paládia, ródia

Výkup platiny, paládia, ródia

Výkup drahých kovov v podobe úlomkov platiny, paládia a ródia. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v Českej republike. Vykupujeme všetok materiál s obsahom platiny, paládia a ródia - zubné náhrady, termočlánky, laboratórne misky a ďalšie. Odpady s obsahom drahých kovov preplácame po prevážaní a zistení skutočnej rýdzosti, a to podľa aktuálnych cien drahých kovov. Do 100 g preplácame ihneď!

Zobraziť detail ponuky

Predaj drahých kovov

Predaj drahých kovov

Ponúkame drahé rýdze kovy. Predaj drahých kovov v podobe granálií, tehál a zliatkov. Predávame:
Ag (striebro) vo forme granálie o rýdzosti 99,99%
Au (zlato) vo forme tehly 12,5 kg alebo zliatku 99,9%
Pt (platina) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Pd (paládium) vo forme zliatku o rýdzosti 999,5%
Ceny drahých kovov sú nepretržite aktualizované a riadia sa podľa LME (London Metal Exchange) a kurzu USD/EUR. Predaj drahých kovov v podobe investičných produktov a tiež ich výroba na zákazku.

Zobraziť detail ponuky

Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov

Rafinácia drahých kovov. Vykonávame rafináciu drahých kovov. Ponúkame rafináciu kovov z dodaného materiálu, či už ide o kovový odpad alebo časti rôznych zariadení s obsahom drahých kovov a podobne. Vykonávame prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov. Na rafináciu odoberáme aj atypické materiály, a to aj v malom množstve. Zaručujeme vysokú výťažnosť čistého kovu. Po vykonaní rafinácie od Vás drahé kovy buď odkúpime, alebo je tiež možné zriadiť si u nás drahokovový nárokový účet.

Zobraziť detail ponuky

Tavenie materiálu

Tavenie materiálu

Vykonávame tavenie materiálu. Zaoberáme sa tavením rôznych druhov kovov. Tavenie drahých kovov vrátane zlata a striebra. Pre bližšie informácie a poradenstvo v oblasti tavenia materiálov nás, prosíme, kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu

Odber elektronického odpadu. Zaoberáme sa odberom elektronického odpadu. Ponúkame niekoľkoročné skúsenosti v oblasti likvidácie tohto typu odpadu. Odoberáme rozličné elektrosúčiastky - kontakty, tlačené spoje, káble, PINy, HDD, CPU, pamäte a ďalšie. Pre viac informácií nás, prosíme, kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk