Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

GZ Metal s.r.o.

Základný popis

Zaoberáme sa spracovaním drahých kovov a zliatin. Venujeme sa výkupu a predaju investičného zlata a striebra. Nakladáme s materiálmi s obsahom drahých kovov a prepracovávame materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

Výrobky, činnosti

Investičné kovy
Zaoberáme sa komplexným spracovaním drahých kovov a zliatin a ich následným uchovávaním alebo predajom v podobe investičných produktov. Ponúkame širokú škálu investičných produktov zo zlata, striebra, ale aj platiny a paládia.

Výkup a predaj materiálu s obsahom drahých kovov
Vykupujeme materiály s obsahom drahých kovov a zabezpečujeme ich spracovanie. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v ČR.

Dodávka polotovarov z drahých kovov
Dodávame polotovary z drahých kovov. Vykonávame vyťaženie drahých kovov a ich spracovanie do polotovarov a rôznych investičných produktov.

Výkup zlatých úlomkov, mincí a zliatin
Vykupujeme zlaté mince, zliatiny a úlomky zlata vr. klenotníckeho odpadu. Výkupné ceny sa riadia aktuálnymi cenami drahých kovov na svetových burzách.

Dentálny materiál
Vykupujeme a spracovávame dentálny materiál a dentálny odpad. Dentálny materiál zahŕňa aj amalgámy, korunky, mostíky, ale vykupujeme aj RTG snímky.

Spracovanie elektronického materiálu
Zaoberáme sa zberom a spracovaním elektronického materiálu. Spracovanie elektronického odpadu - PC zariadenia, televízie, rádia, lekárske prístroje.

Rafinácia materiálov s obsahom drahých kovov
Venujeme sa rafinácii materiálov s obsahom drahých kovov. Po rafinácii vraciame vyťažený materiál klientovi, alebo zhotovujeme investičné kovy.

Analýza obsahu drahých kovov
Ponúkame analýzu drahých kovov obsiahnutých v materiáli dodanom zákazníkom. Spektrálna analýza obsahu drahých kovov prebieha v provádzke firmy.

Prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov
Vykonávame prepracovanie materiálov s obsahom drahých kovov. Rafináciou získame rýdzy kov a následne ho prepracujeme v investičné produkty.

Výkup RTG snímok
Výkup a prepracovanie materiálov z röntgenových pracovísk. Výkup RTG snímok za výhodné ceny. Vykupujeme zábery z lekárskych a veterinárnych ordinácií.

Rafinácia zlata
Vykonávame rafináciu zlata. Pre rafináciu odoberáme aj atypické materiály. Na požiadanie vraciame vyťažené zlato v podobe zliatku či granálií.

Výkup starých šperkov
Ponúkame výkup starých šperkov, ich prepracovanie a po dohode vrátenie tiež v podobe investičných kovov. Výkup starých zlatých a strieborných šperkov.

Výkup zlomkového zlata
Zaoberáme sa výkupom zlomkového zlata a klenotníckeho odpadu. Vykupujeme úlomky zlata a zvyšky z klenotníckej výroby, ale aj rozbité a staršie šperky.

Výkup a spracovanie autokatalyzátorov
Sme držiteľmi oprávnenie na nakladanie s vyradenými katalyzátormi. Spracovávame použité autokatalyzátory. Výkupná cena je stanovená pri odkúpení.

Predaj drahých rýdzich kovov
Ponúkame predaj drahých rýdzich kovov. Venujeme sa predaju drahých kovov a investičných kovov. Predávame drahé kovy ako investičné produkty.

Tavenie materiálu
Vykonávame tavenie materiálu. Zaoberáme sa tavením rôznych druhov kovov. Tavenie drahých kovov vrátane zlata a striebra.

Spracovanie elektroodpadu
Výkup a spracovanie elektroodpadu. Spracujeme demontovaný/nedemontovaný elektroodpad. Výkup kancelárskej techniky, poistiek, elektromotorov, cievok.

Ponuky

Dentálny materiál

Dentálny materiál

Odkupujeme dentálny materiál a zaoberáme sa jeho prepracovaním a rafináciou drahých kovov. Vykupujeme dentálny odpad. Odoberáme zlato a striebro, amalgámy, palargen čistý a so zvyškami, safargam - suchý aj mokrý, ...

Zobraziť detail ponuky

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov

Analýza drahých kovov. Vykonávame analýzu na zistenie obsahu drahých kovov vo Vami dodanom materiálu. Ponúkame vykonanie tejto analýzy a prípadne aj vyťaženie drahého kovu a navrátenie v podobe podľa priania ...

Zobraziť detail ponuky

Výkup platiny, paládia, ródia

Výkup platiny, paládia, ródia

Výkup drahých kovov v podobe úlomkov platiny, paládia a ródia. Ponúkame najvýhodnejšie ceny výkupu drahých kovov v Českej republike. Vykupujeme všetok materiál s obsahom platiny, paládia a ródia - zubné ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk