Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

GIOMETAL s.r.o.

Základný popis

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnické komponenty
Zabezpečujeme výrobu predaj vzduchotechnických komponentov - ponúkame SPIRO a falcované potrubie, spojky, nástavce, záslepy, odbočky, sedlá, oblúky segmentové a lisované či žalúziové steny. Venujeme sa sériovej výrobe vzduchotechnických komponentov.

Zákazková kovovýroba
Ponúkame zákazkovú kovovýrobu z oceľových i nerezových materiálov. Sme schopní prevádzkovať zákazkovú kovovýrobu od kusovej až po sériovú výrobu. Vyrábame vzduchotechnické komponenty, oceľové konštrukcie, kotviacu techniku ​​a regálové systémy.

Zváranie ocele Brno
Vykonávame zváranie konštrukčných, nerezových a vysoko legovaných ocelí metódami MIG/MAG, TIG a AUTOGEN. V rámci zvárania ocele sme schopní vyrobiť aj kvalitné oceľové zvarence v rôznych rozmeroch.

Lisovanie kovov
Disponujeme technológiou na lisovanie kovov na výstredníkových a hydraulických lisoch do sily 1000 kN. Vyrábame akékoľvek typy výliskov podľa priania zákazníka. K lisovaniu kovov je možné si objednať službu povrchovej úpravy kovov.

Pálenie CNC plazmou
Realizujeme pálenie CNC plazmou. Ponúkame Vám tvarové výpalky vyrobené vypálením CNC plazmou s maximálnou presnosťou, najefektívnejším využitím tabule a minimalizáciou odpadu.

Projektovanie vzduchotechniky Brno
Venujeme sa projektovaniu vzduchotechniky a vzduchotechnických komponentov. Zameriavame sa na projektovanie vzduchotechniky do priemyselných, administratívnych, komerčných aj bytových objektov.

Výroba vzduchotechnického potrubia
Zaoberáme sa výrobou vzduchotechnických potrubí z pozinkovaného plechu či v nerezovom prevedení. Vyrábame kvalitné priemyselné vzduchotechnické potrubie a falcované potrubie na zákazku vrátane vzduchotechnických komponentov a príslušenstva.

Montáž vzduchotechniky Brno
Zabezpečujeme montáž vzduchotechniky v objektoch rôzneho charakteru. Ponúkame montáž vzduchotechniky vo veľmi krátkych dodacích lehotách. K dispozícii je Vám odborne vyškolený personál.

Oceľové zvarence
Špecializujeme sa na výrobu vysoko kvalitných a odolných oceľových zvarencov. Kvalitné oceľové zvarence vyrábame modernou technológiou MIG, MAG, TIG a autogénnym zvarením.

Výroba kovových výliskov
Venujeme sa výrobe kvalitných kovových výliskov na zákazku. Vyrábame kovové výlisky z rôznych materiálov, našim zákazníkom samozrejme zabezpečujeme na zhotovené výrobky povrchovú úpravu v podobe práškového lakovania, zinkovania, cínovanie pod.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk