Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

GIOMETAL s.r.o.

Základný popis

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnické komponenty
Zabezpečujeme výrobu predaj vzduchotechnických komponentov - ponúkame SPIRO a falcované potrubie, spojky, nástavce, záslepy, odbočky, sedlá, oblúky segmentové a lisované či žalúziové steny. Venujeme sa sériovej výrobe vzduchotechnických komponentov.

Zákazková kovovýroba
Ponúkame zákazkovú kovovýrobu z oceľových i nerezových materiálov. Sme schopní prevádzkovať zákazkovú kovovýrobu od kusovej až po sériovú výrobu. Vyrábame vzduchotechnické komponenty, oceľové konštrukcie, kotviacu techniku ​​a regálové systémy.

Zváranie ocele Brno
Vykonávame zváranie konštrukčných, nerezových a vysoko legovaných ocelí metódami MIG/MAG, TIG a AUTOGEN. V rámci zvárania ocele sme schopní vyrobiť aj kvalitné oceľové zvarence v rôznych rozmeroch.

Lisovanie kovov
Disponujeme technológiou na lisovanie kovov na výstredníkových a hydraulických lisoch do sily 1000 kN. Vyrábame akékoľvek typy výliskov podľa priania zákazníka. K lisovaniu kovov je možné si objednať službu povrchovej úpravy kovov.

Pálenie CNC plazmou
Realizujeme pálenie CNC plazmou. Ponúkame Vám tvarové výpalky vyrobené vypálením CNC plazmou s maximálnou presnosťou, najefektívnejším využitím tabule a minimalizáciou odpadu.

Projektovanie vzduchotechniky Brno
Venujeme sa projektovaniu vzduchotechniky a vzduchotechnických komponentov. Zameriavame sa na projektovanie vzduchotechniky do priemyselných, administratívnych, komerčných aj bytových objektov.

Výroba vzduchotechnického potrubia
Zaoberáme sa výrobou vzduchotechnických potrubí z pozinkovaného plechu či v nerezovom prevedení. Vyrábame kvalitné priemyselné vzduchotechnické potrubie a falcované potrubie na zákazku vrátane vzduchotechnických komponentov a príslušenstva.

Montáž vzduchotechniky Brno
Zabezpečujeme montáž vzduchotechniky v objektoch rôzneho charakteru. Ponúkame montáž vzduchotechniky vo veľmi krátkych dodacích lehotách. K dispozícii je Vám odborne vyškolený personál.

Oceľové zvarence
Špecializujeme sa na výrobu vysoko kvalitných a odolných oceľových zvarencov. Kvalitné oceľové zvarence vyrábame modernou technológiou MIG, MAG, TIG a autogénnym zvarením.

Výroba kovových výliskov
Venujeme sa výrobe kvalitných kovových výliskov na zákazku. Vyrábame kovové výlisky z rôznych materiálov, našim zákazníkom samozrejme zabezpečujeme na zhotovené výrobky povrchovú úpravu v podobe práškového lakovania, zinkovania, cínovanie pod.

Ponuky

vzduchotechnické komponenty

vzduchotechnické komponenty

Vzduchotechnické komponenty. Zaisťujeme výrobu a predaj vzduchotechnických komponentov - ponúkame SPIRO a falcované potrubia, spojky, nástavce, deklíky, odbočky, sedla, oblúky segmentové a lisované či žalúziové steny. Venujeme sa aj sériovej ...

Zobraziť detail ponuky

Výroba vzduchotechniky Brno

Výroba vzduchotechniky Brno

Ponúkame Vám kompletnú dodávku vzduchotechnických komponentov. Našou hlavnou činnosťou je výroba vzduchotechnických súčiastok, potrubia a komponentov. Zariadenie na vzduchotechniku ​​vyrábame na objednávku podľa Vami dodaných parametrov. Sme schopní vyrobiť aj ...

Zobraziť detail ponuky

Kovovýroba Brno

Kovovýroba Brno

Kovovýroba Zabezpečujeme kovovýrobu v Brne a okolí. Disponujeme technológiou k lisovanie kovov na výstredníkových a hydraulických lisoch do sily 1000 kN. Vyrábame akékoľvek typy výliskov podľa Vášho želania. Ku všetkým ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk