Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
FLOW TECH, s.r.o.

Výrobky, činnosti

Komponenty pre automobilový priemysel
Dodávame a vyrábame komponenty pre automobilový priemysel. Komponenty pre automobilový priemysel vyrábame sériovo alebo na zákazku.

Prípravky na upínanie obrobkov
Ponúkame prípravky na upínanie obrobkov. Prípravky na upínanie obrobkov - hydraulické, pneumatické, mechanické - kombinácia systémov.

Jednoúčelové stroje
Venujeme sa výrobe a predaju jednoúčelových strojov. Jednoúčelové stroje navrhujeme a vyrábame samostatne alebo ako súčasť výrobných liniek.

Strojné zveráky s hydraulickým posilňovačom
Zaoberáme sa výrobou strojných zverákov s hydraulickým posilňovačom. Strojné zveráky s hydraulickým posilňovačom zaistia rýchle, spoľahlivé upnutie.

Lisovacie nástroje na plošné tvárnenie plechov
Ponúkame kvalitné lisovacie nástroje na plošné tvárnenie plechov. Lisovacie nástroje na plošné tvárnenie plechov pre rôzne odvetvia.

Nástroje na zemné práce
Špecializujeme sa na výrobu nástrojov na zemné práce. Nástroje na zemné práce - vŕtacie hlavy a kompletné príslušenstvo k vŕtacím hlavám.

Kontrolné prípravky a špeciálne meracie prístroje
Dodávame kontrolné prípravky a špeciálne meracie prístroje. Kontrolné prípravky a špeciálne meracie prístroje - riešenie podľa požiadavky zákazníka.

Upínacie prípravky mechanické
Vyrábame upínacie prípravky mechanické. Upínacie prípravky mechanické na presné a tuhé upnutie obrobku.

Elektroerozívne drôtové rezanie
Ponúkame elektroerozívne drôtové rezanie. Elektroerozívne drôtové rezanie vykonávame na stroji HITACHI 3Q a HITACHI 355Y.

Opravy lisovacích nástrojov a prípravkov
Vykonávame opravy lisovacích nástrojov a prípravkov. Opravy lisovacích nástrojov a prípravkov - ponúkame preventívnu údržbu alebo generálnu opravu.

Späť na www.abcsk.sk