Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
Fimex, spol. s r.o.

Fimex, spol. s r.o.

Špecializujeme sa na predaj potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných firiem z Nemecka, Rakúska, Talianska a ďalších európ. krajín. Predávame čreva a obaly na údeniny a mäsové výrobky, našou špecialitou je obal SUN, ktorý výrobkom odovzdáva chuť a vôňu. Ponúkame tiež korenie, koreniace zmesi, marinády a aditíva do mäsových výrobkov.


Potravinárske stroje pre mäsovú výrobu

Ponúkame širokú škálu potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu, spracovanie hydiny a rýb či výrobu syrov a mliečnych produktov. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných európskych firiem. Celú ponuku nájdete na našom webe. [ viac informácií ]

Vákuové narážky a závesné linky

Sme výhradnými dovozcami vákuových narážok a závesných liniek spoločnosti Handtmann. Tieto vysoko kvalitné stroje umožňujú presné porciovanie mäsa a jeho efektívne plnenie do obalov.

Porciovacie a krájacie stroje

Nemecké stroje spoločnosti Treif umožňujú presné porciovanie, sekanie, krájanie či na kocky - a to nielen mäsa, ale aj údenín a syrov.

Rezačky mäsa

Dodávame rezačky mäsa od firmy Laska, ktoré dokážu namlieť čerstvé, ale i mrazené mäso. Ich údržba a čistenie sú veľmi jednoduché, ovládanie intuitívne.

Kutre

Kutre od firmy Laska predstavujú vo svojom odbore špičku. Sú rýchle, výkonné, úsporné a presné. Homogenizácia mäsa je s nimi hračka.

Udiarne

Chcete mať dobre vyúdené a voňavé údeniny? Predávame kvalitné nemecké udiarne od firmy Sorge pre mäsiarstvo a mäsovú výrobu, ktoré prekoná vaše očakávania.

Sťahovačky koží

Ponúkame vám strojové sťahovačky koží Maja na hydinu a ryby a ručné pneumatické sťahovačky Intecal. Mäso s nimi môžete stiahnuť z kože, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu.

Servis potravinárskych strojov

Našim zákazníkom poskytujeme pravidelný servis strojov od nás a ich záručné aj pozáručné opravy. Keď sa vám stroj pokazí, neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám.

Predaj použitých potravinárskych strojov

Predávame zánovné a použité potravinárske stroje. Využite výhodné ponuky a priateľské ceny za osvedčenú kvalitu!

Črevá a obaly na údeniny a mäsové výrobky

Dodávame čreva a obaly na salámy, šunky, klobásy a párky. Vybrať si môžete medzi črevami fibróznymi, polyamidu alebo šitými na mieru. Našou špecialitou sú obaly SUN od spoločnosti World Pac, ktoré výrobku odovzdávajú chuť a vôňu. [ viac informácií ]

Potlač čriev

Vykonávame potlač všetkých čriev, ktorá dodávame. Črevo potlačíme celkom podľa vášho návrhu, a to až do šírky 380 mm.

Riasenie čriev

Zabezpečujeme riasenie čriev. Sme schopní spracovať čreva s priemerom 19 až 120 mm.

Prírezy a ďalšie úpravy čriev

Črevá distribuujeme vo valcoch alebo v prírezoch ľubovoľnej dĺžky a ošetrujeme pevnostnou úpravou RTU (Ready To Use). Na želanie ich môžeme ošetriť tiež úpravou AMA proti plesniam, ktorá predĺži trvanlivosť výrobku.

Koreniace zmesi a aditíva do mäsových výrobkov

Aby mali vaše mäsové výrobky tú správnu chuť, ponúkame vám pestrú paletu hotových koreniacich zmesí (napr. do jaternice, párkov, paštét, špekáčikov, salám a i.) a aditív, ktoré vašim produktom dodajú požadované vlastnosti. [ viac informácií ]

Kulinárske korenie, bylinky a marinády

Predávame aj jednodruhové korenia a bylinky, ich zmesi (na pizzu, do polievky, na gril a pod.) a marinády. Marinádové omáčky vám ušetria prácu pri príprave mäsa; mäso v nich naložené možno ďalej spracovávať už po dvoch hodinách.


Obaly na údeniny a mäsové výrobky

Zabezpečíme pre spracovateľov mäsových výrobkov kvalitné obaly na údeniny a mäsové produkty. V našej ponuke nájdete široký sortiment čriev, obalov na salámy, šunky, klobásy a tiež párky. Súčasťou našich služieb ...
Detail ponuky

Zánovné stroje pre potravin. priemysel

Dodávame stroje a zariadenia pre potravinársky priemysel. Vzhľadom na dopyt našich klientov sme sa mimo nových strojov zamerali aj na ponuku strojov použitých a zánovných. Súčasťou ponuky zánovných strojov pre ...
Detail ponuky

Stroje pre potravinársky priemysel

Sme dodávatelia strojov pre potravinársky priemysel od nemeckých, rakúskych, talianskych a iných európskych výrobcov. Zabezpečíme pre vás kvalitné stroje na spracovanie mäsa, hydiny, rýb, mlieka, syrov, ale aj pre spracovanie ...
Detail ponuky

Ako ku nám