Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
Fimex, spol. s r.o.

Fimex, spol. s r.o.

Špecializujeme sa na predaj potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných firiem z Nemecka, Rakúska, Talianska a ďalších európ. krajín. Predávame čreva a obaly na údeniny a mäsové výrobky, našou špecialitou je obal SUN, ktorý výrobkom odovzdáva chuť a vôňu. Ponúkame tiež korenie, koreniace zmesi, marinády a aditíva do mäsových výrobkov.


Potravinárske stroje pre mäsovú výrobu

Ponúkame širokú škálu potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu, spracovanie hydiny a rýb či výrobu syrov a mliečnych produktov. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných európskych firiem. Celú ponuku nájdete na našom webe. [ viac informácií ]

Vákuové narážky a závesné linky

Sme výhradnými dovozcami vákuových narážok a závesných liniek spoločnosti Handtmann. Tieto vysoko kvalitné stroje umožňujú presné porciovanie mäsa a jeho efektívne plnenie do obalov.

Porciovacie a krájacie stroje

Nemecké stroje spoločnosti Treif umožňujú presné porciovanie, sekanie, krájanie či na kocky - a to nielen mäsa, ale aj údenín a syrov.

Rezačky mäsa

Dodávame rezačky mäsa od firmy Laska, ktoré dokážu namlieť čerstvé, ale i mrazené mäso. Ich údržba a čistenie sú veľmi jednoduché, ovládanie intuitívne.

Kutre

Kutre od firmy Laska predstavujú vo svojom odbore špičku. Sú rýchle, výkonné, úsporné a presné. Homogenizácia mäsa je s nimi hračka.

Udiarne

Chcete mať dobre vyúdené a voňavé údeniny? Predávame kvalitné nemecké udiarne od firmy Sorge pre mäsiarstvo a mäsovú výrobu, ktoré prekoná vaše očakávania.

Sťahovačky koží

Ponúkame vám strojové sťahovačky koží Maja na hydinu a ryby a ručné pneumatické sťahovačky Intecal. Mäso s nimi môžete stiahnuť z kože, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu.

Servis potravinárskych strojov

Našim zákazníkom poskytujeme pravidelný servis strojov od nás a ich záručné aj pozáručné opravy. Keď sa vám stroj pokazí, neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám.

Predaj použitých potravinárskych strojov

Predávame zánovné a použité potravinárske stroje. Využite výhodné ponuky a priateľské ceny za osvedčenú kvalitu!

Črevá a obaly na údeniny a mäsové výrobky

Dodávame čreva a obaly na salámy, šunky, klobásy a párky. Vybrať si môžete medzi črevami fibróznymi, polyamidu alebo šitými na mieru. Našou špecialitou sú obaly SUN od spoločnosti World Pac, ktoré výrobku odovzdávajú chuť a vôňu. [ viac informácií ]

Potlač čriev

Vykonávame potlač všetkých čriev, ktorá dodávame. Črevo potlačíme celkom podľa vášho návrhu, a to až do šírky 380 mm.

Riasenie čriev

Zabezpečujeme riasenie čriev. Sme schopní spracovať čreva s priemerom 19 až 120 mm.

Prírezy a ďalšie úpravy čriev

Črevá distribuujeme vo valcoch alebo v prírezoch ľubovoľnej dĺžky a ošetrujeme pevnostnou úpravou RTU (Ready To Use). Na želanie ich môžeme ošetriť tiež úpravou AMA proti plesniam, ktorá predĺži trvanlivosť výrobku.

Koreniace zmesi a aditíva do mäsových výrobkov

Aby mali vaše mäsové výrobky tú správnu chuť, ponúkame vám pestrú paletu hotových koreniacich zmesí (napr. do jaternice, párkov, paštét, špekáčikov, salám a i.) a aditív, ktoré vašim produktom dodajú požadované vlastnosti. [ viac informácií ]

Kulinárske korenie, bylinky a marinády

Predávame aj jednodruhové korenia a bylinky, ich zmesi (na pizzu, do polievky, na gril a pod.) a marinády. Marinádové omáčky vám ušetria prácu pri príprave mäsa; mäso v nich naložené možno ďalej spracovávať už po dvoch hodinách.


Zánovné stroje pre potravin. priemysel

Dodávame stroje a zariadenia pre potravinársky priemysel. Vzhľadom na dopyt našich klientov sme sa mimo nových strojov zamerali aj na ponuku strojov použitých a zánovných. Súčasťou ponuky zánovných strojov pre ...
Detail ponuky

Stroje pre potravinársky priemysel

Sme dodávatelia strojov pre potravinársky priemysel od nemeckých, rakúskych, talianskych a iných európskych výrobcov. Zabezpečíme pre vás kvalitné stroje na spracovanie mäsa, hydiny, rýb, mlieka, syrov, ale aj pre spracovanie ...
Detail ponuky

Sortiment pre potravinársky priemysel

Dodávame všetok potrebný sortiment pre výrobcov potravín. Sme spoľahlivým dodávateľom strojov a výrobných liniek potravinárskym výrobniam, ponúkame široký sortiment obalov na údeniny a mäsové výrobky, vrátane potrebných úprav, a zaistíme ...
Detail ponuky

Ako ku nám