Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

F-G stav, s.r.o.

Základný popis

Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na stavebné práce, rekonštrukčné práce a výstavbu rodinných domov na kľúč. Všetky stavebné práce vykonávame v rámci celej Slovenskej republiky i Rakúska. Ponúkame stavebné práce, rekonštrukčné práce, prípravné a dokončovacie stavebné práce menšieho rozsahu, zemné a terénne práce, realizáciu hrubej stavby i služby stavebného dozoru.

Výrobky, činnosti

Stavebné práce Bratislava i Rakúsko
Realizujeme stavebné práce i na území Rakúska s vlastným stavby vedúcim. Realizujeme kompletné stavebné práce od základov po dokončenie stavby na kľúč, vrátane vybavenia stavebných povolení a projektovej dokumentácie.

Hrubá stavba Bratislava
V rámci našej ponuky stavebných prác ponúkame a realizujeme i hrubú stavbu podľa projektu. Neváhajte a obráťte sa na nás pri realizácií hrubej stavby.

Rodinný dom výstavba Bratislava
Špecializujeme sa na výstavbu rodinného domu na kľúč. Výstavba rodinného domu na kľúč u nás - stavebné povolenie, inžinierske siete, terénne úpravy, základy, izolácie, múry, strechy, dokončovacie práce a práce v interiéri.

Dokončovacie práce Bratislava
Súčasťou našich ponúkaných stavebných prác sú i práce menšieho rozsahu - dokončovacie práce na stavbe či rekonštrukciách.

Zemné a terénne práce
Realizujeme kvalitné zemné a terénne práce.

Stavebný dozor
Ponúkame služby stavebného dozoru počas stavieb. V rámci realizácie výstavby rodinných domov či stavebných prác v Rakúsku, poskytujeme stavebný dozor i na tomto území.

Ponuky

Hrubá stavba Kittsee

Hrubá stavba Kittsee

Ponúkame hrubú stavbu v Kittsee a okolí. Máme skúsenosti v stavebníctve v Rakúsku.

Zobraziť detail ponuky

Stavebné práce Hainburg

Stavebné práce Hainburg

Od drobných stavebných prác až po kompletnú výstavbu rodinných domov. Stavebné práce Hainburg a okolie.

Zobraziť detail ponuky

Rodinný dom na kľúč Rakúsko

Rodinný dom na kľúč Rakúsko

Rodinný dom na kľúč Rakúsko od základov až po dokončenie stavby pre nasťahovanie. Rodinný dom na kľúč Rakúsko od firmy so skúsenosťami v Rakúsku.

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk