Späť na www.abcsk.sk
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
ESPER, s.r.o.

ESPER, s.r.o.

Už viac ako 20 rokov sa vo firme Esper zaoberáme výrobou nábytku a bytových doplnkov. Ich základom je kvalitný materiál a zmysel pre detail. Obráťte sa na nás a my vám vyrobíme akýkoľvek výrobok na mieru, nielen pre vašu domácnosť ale aj pre vašu firmu, všetko podľa vašich potrieb a predstáv. Kompletnú ponuku nájdete na našich web stránkach.


Kuchyne na mieru Bratislava

Vyrobíme vám kuchyňu na mieru presne podľa vašich predstáv. Ponúkame komplexné služby od návrhu, cez materiálové poradenstvo, až po finálnu realizáciu. Zabezpečíme aj dodávku typových doplnkov, ako sú svetlá, spotrebiče, drezy a batérie. [ viac informácií ]

Nábytok na zákazku

Vieme vám navrhnúť a vyrobiť nábytok na zákazku, vytvoriť 3D vizualizáciu, ako aj poradiť ohľadom vhodnosti materiálu pre konkrétny výrobok. Máme v ponuke aj atypické riešenia a materiály, ako napríklad umelý kameň Bienston na pracovné dosky. [ viac informácií ]

Moderné kuchynské linky

Máte predstavu o svojej kuchyni? Potrebujete poradiť s návrhom? Neváhajte sa na nás obrátiť. Pomôžeme vám s Vašou novou modernou kuchynskou linkou a dodáme potrebné výrobky, ako sú svetlá, spotrebiče, drezy a batérie.

Interiérové dvere

Hľadáte vhodné interiérové dvere? U nás si môžete vybrať. Vyrobíme a dodáme vám kvalitné dvere do bytu, domu alebo do kancelárskych priestorov. Vybrať si môžete z množstva vzorov a materiálov. Problémom nie sú ani neštandardné rozmery.

Nábytok na mieru Bratislava

Krásny dizajn a prepracované detaily, všetko podľa vašich predstáv. Príďte si k nám vybrať váš nový nábytok. Vyrobíme ho na mieru a s ohľadom na priestor, v ktorom sa má nachádzať. Či už potrebujete šatník, knižnicu alebo recepciu, vieme vám pomôcť.

Návrhy interiérov

Kupujete alebo prerábate dom? Máte atypicky riešený byt alebo kancelárske priestory? Potrebujete zariadiť firmu alebo domácnosť? Radi vám vytvoríme návrh interiéru, 3D vizualizáciu a vyrobíme nábytok podľa vašich potrieb. [ viac informácií ]

Nábytok do verejných priestorov

Potrebujete recepciu alebo nové administratívne priestory? Vychutnajte si prácu v príjemnej miestnosti navrhnutej od nás. Recepcie, kuchyne, jedálne alebo kuchynky, vyrobíme vám akýkoľvek nábytok do verejných priestorov. [ viac informácií ]

Luxusné kuchyne Bratislava

Energia, nápady, harmónia a vaša každodenná šálka kávy v luxusnej kuchyni od nás. Nechajte sa inšpirovať a poradiť si od našich odborníkov na luxusné kuchyne. Vyrobíme a dodáme vám kuchyňu vašich snov.

Atypické dvere do interiéru

Nenechajte sa obmedzovať dispozíciami vášho bytu. Zaoberáme sa zákazkovou výrobou atypických interiérových dverí, preto nás nezaskočia ani šikmé stropy v podkrovných domoch a bytoch.

Nábytok do interiéru

Vyrobíme vám nábytok do interiéru podľa vašich predstáv. Navrhneme a pripravíme 3D vizualizáciu a poradíme s vhodným materiálom. Kvalitná realizácia a zmysel pre detail sú pre nás samozrejmosťou.


Detská izba Bratislava.

Výroba nábytku do detskej izby na mieru. Aj podľa obrázku. Detská izba Bratislava a okolie. Od návrhu až po montáž u vás. Detská izba Expert Bratislava.
Detail ponuky

Šatníková skriňa Bratislava

Od návrhu až po montáž u vás doma. Vstavaná skriňa, alebo voľne stojaca skriňa. Aj atypické rozmery a tvary. Skriňa na mieru Bratislava.
Detail ponuky

Moderná kuchyňa Bratislava

Moderná kuchyňa Bratislava. Návrh a realizácia moderná kuchyňa Bratislava. Poradenstvo pri výbere a montáž kuchynských liniek. Výroba v Bratislave. Moderná kuchyňa Bratislava od Esper.
Detail ponuky

Ako ku nám