Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Základný popis

Venujeme sa predaju kovového nábytku vhodného do kancelárií, škôl, dielní alebo k lekárskemu využitiu. Kovový nábytok rozvážame, poskytujeme záručný i pozáručný servis. Ponúkame kovové kartotéky, registračné skrine, kovové šatňové skrine, trezorové a ohňovzdorné. Ďalej predávame konferenčné stoličky, školský či priemyselný nábytok, pojazdné regály, poštové schránky, nádoby na odpad aj posyp a iné.

Výrobky, činnosti

Kovový nábytok Praha
Ponúkame kovový nábytok. Kovový nábytok - kartotéky, lístkovnice, policové skrine, skrine s uzamykateľnými boxmi, dielenský nábytok, stoličky a ďalšie.

Kovové kartotéky Praha
Dodávame široký výber kovových kartoték. Ponúkame kartotéky od renomovaných českých a európskych výrobcov za rozumné ceny.

Registračné skrine
Zaoberáme sa predajom registračných skríň. Registračné skrine vhodné do dielní, školských tried alebo do kancelárskych priestorov.

Kovová šatníková skriňa
Venujeme sa predaju kovových šatníkových skríň. Kovové šatníkové skrine dodávame do škôl, výrobných prevádzok, fitnescentier a ďalších.

Trezorové skrine
Ponúkame kvalitné trezorové skrine. Trezory dodáme na požadované miesto, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Pojazdné regály
Predávame pojazdné regály a regálové systémy. Regály ponúkame pre školy, kancelárie alebo obchody - dopravu na miesto vždy zabezpečíme.

Ohňovzdorné skrine
Dodávame vysoko kvalitné ohňovzdorné skrine. Ohňovzdorné skrine - trezorové na dokumenty za bezkonkurenčné ceny.

Konferenčné stoličky Praha
Zaoberáme sa predajom konferenčných stoličiek. Konferenčné stoličky vhodné do kancelárií alebo rokovacích miestností.

Školský nábytok Praha
Venujeme sa predaju školského nábytku. Školský nábytok - žiacke a učiteľské stoly a stoličky, školské tabule, nástenky, vitríny, rokovacie stoly a ďalšie.

Konferenčné stoličky Praha
Ponúkame predaj konferenčných stoličiek. Konferenčné stoličky dodávame vo variantoch otočných, s nastavením tuhosti, výšky či možnosti rôznych doplnkov ako je bedrová opierka, výškovo nastaviteľné podrúčky a pod.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk