Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Základný popis

Slovenský výrobca kioskových trafostaníc s vyše 20-ročnou tradíciou. V SR a ČR viac ako 4 000 projektov, záručná doba 5 rokov a 3 roky na technologické vybavenie. Spoločnosť poskytuje nepretržitý 24-hodinový záručný a pozáručný servis aj v ČR.

Výrobky, činnosti

Trafostanice
Vyrábame kompletné trafostanice podľa požiadavky zákazníka. Dodávame a montujeme kompletné železobetónové kioskové trafostanice v súlade s STN 62 721-202.

Výroba a predaj rozvodných skríň
Dôležitou činnosťou našej spoločnosti je výroba NN rozvádzačových skríň do 1000 V.

Obrábanie oceľových plechov na CNC strojoch
Realizujeme obrábanie oceľových plechov a ohraňovanie na CNC strojoch. Obrábanie oceľových plechov na CNC strojoch spracujeme v zaujímavých cenových reláciách a krátkych dodacích termínoch.

Fotovoltaické solárne slnečné elektrárne
Dodávame trafostanice pre projekty slnečných-fotovoltaických elektrární. Fotovoltaické solárne slnečné elektrárne zaistia výrobu elektrickej energie zo slnečného žiarenia.

Trafostanice pre bioplynové elektrárne
Vyrábame trafostanice pre projekty bioplynových elektrární. Trafostanice pre bioplynové elektrárne sú založené na technológii výroby elektriny a tepla za využitia biomasy.

Trafostanice pre veterné parky
Vyrábame trafostanice pre veterné parky.

Dopravné služby
Poskytujeme taktiež dopravné služby. Disponujeme vlastnou kamiónovou dopravou, takže dokážeme zabezpečiť transport vyrobenej trafostanice až na určené miesto investora. Dopravné služby taktiež zahŕňajú aj nakládky a vykládky.

Projekčná činnosť
Naša projekčná činnosť je zabezpečovaná aj na pobočkách v Banskej Bystrici a v Košiciach. Projekčná činnosť - komplexné inžinierske služby od zámeru, cez stavebné povoľovacie konanie, projekčné práce až po realizáciu a dodávku trafostanice.

Trafostanice s vnútorným ovládaním
Dodávame trafostanice s vnútorným ovládaním. Trafostanice s vnútorným ovládaním môžu byť nadzemné aj podzemné.

Trafostanice s vonkajším ovládaním
Dodávame trafostanice s vonkajším ovládaním. Trafostanice s vonkajším ovládaním môžu byť nízke, dvojité, kompaktné, polozapustené.

Atypické trafostanice
Taktiež dokážem vyrábať atypické trafostanice využívané ako priemyselné transformovne alebo spínacie stanice. Pre atypické trafostanice využívame jednotlivé základné typy typizovaných trafostaníc pre zostavenie priestorovo väčších celkov.

Ponuky

Káblové priechodky

Káblové priechodky

Firma Elektro-Haramia používa vlastný systém káblových priechodiek, ktorý spoľahlivo utesní káble, prechádzajúce cez stenu stavebného telesa. VN-priechodky sú odlievané z hliníkovej zliatiny s povrchovou zdrsnenou úpravou. NN-priechodky sú vyrobené z oceľových ...

Zobraziť detail ponuky

Trafostanica pre obce

Trafostanica pre obce

Betónová bloková transformačná stanica. Typ: EH 630kVA. Nízka, kompaktná, polozapustená transformačná stanica, obsluhovateľná z vonkajšej strany. Železobetónový skelet. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zobraziť detail ponuky

Trafostanice pre slnečné elektrárne

Trafostanice pre slnečné elektrárne

Ponúkame trafostanice pre slnečné elektrárne. Pomocou fotovoltaických technologických celkov je človek schopný zaistiť výrobu elektrickej energie z najčistejšieho a najmenej znečisťujúceho zdroja - zo slnečného žiarenia. Naša spoločnosť ELEKTRO-HARAMIA s.r.o. ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk