Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Základný popis

Slovenský výrobca kioskových trafostaníc s vyše 20-ročnou tradíciou. V SR a ČR viac ako 4 000 projektov, záručná doba 5 rokov a 3 roky na technologické vybavenie. Spoločnosť poskytuje nepretržitý 24-hodinový záručný a pozáručný servis aj v ČR.

Výrobky, činnosti

Trafostanice
Vyrábame kompletné trafostanice podľa požiadavky zákazníka. Dodávame a montujeme kompletné železobetónové kioskové trafostanice v súlade s STN 62 721-202.

Výroba a predaj rozvodných skríň
Dôležitou činnosťou našej spoločnosti je výroba NN rozvádzačových skríň do 1000 V.

Obrábanie oceľových plechov na CNC strojoch
Realizujeme obrábanie oceľových plechov a ohraňovanie na CNC strojoch. Obrábanie oceľových plechov na CNC strojoch spracujeme v zaujímavých cenových reláciách a krátkych dodacích termínoch.

Fotovoltaické solárne slnečné elektrárne
Dodávame trafostanice pre projekty slnečných-fotovoltaických elektrární. Fotovoltaické solárne slnečné elektrárne zaistia výrobu elektrickej energie zo slnečného žiarenia.

Trafostanice pre bioplynové elektrárne
Vyrábame trafostanice pre projekty bioplynových elektrární. Trafostanice pre bioplynové elektrárne sú založené na technológii výroby elektriny a tepla za využitia biomasy.

Trafostanice pre veterné parky
Vyrábame trafostanice pre veterné parky.

Dopravné služby
Poskytujeme taktiež dopravné služby. Disponujeme vlastnou kamiónovou dopravou, takže dokážeme zabezpečiť transport vyrobenej trafostanice až na určené miesto investora. Dopravné služby taktiež zahŕňajú aj nakládky a vykládky.

Projekčná činnosť
Naša projekčná činnosť je zabezpečovaná aj na pobočkách v Banskej Bystrici a v Košiciach. Projekčná činnosť - komplexné inžinierske služby od zámeru, cez stavebné povoľovacie konanie, projekčné práce až po realizáciu a dodávku trafostanice.

Trafostanice s vnútorným ovládaním
Dodávame trafostanice s vnútorným ovládaním. Trafostanice s vnútorným ovládaním môžu byť nadzemné aj podzemné.

Trafostanice s vonkajším ovládaním
Dodávame trafostanice s vonkajším ovládaním. Trafostanice s vonkajším ovládaním môžu byť nízke, dvojité, kompaktné, polozapustené.

Atypické trafostanice
Taktiež dokážem vyrábať atypické trafostanice využívané ako priemyselné transformovne alebo spínacie stanice. Pre atypické trafostanice využívame jednotlivé základné typy typizovaných trafostaníc pre zostavenie priestorovo väčších celkov.

Ponuky

Podzemná transformačná stanica Typ: EH 9

Podzemná transformačná stanica Typ: EH 9

Betónová bloková transformačná stanica. Typ: EH 9 6,3 - 22/0,420 kV 400 - 1250kV Podzemná transformačná stanica obsluhovateľná z vnútornej strany. Železobetónový skelet.Neváhajte a kontaktujte nás,radi Vás obslúžime.

Zobraziť detail ponuky

Trafostanica EH8

Trafostanica EH8

Betónová bloková transformačná stanica. Typ: EH 630kVA. Nízka, kompaktná, polozapustená transformačná stanica, obsluhovateľná z vonkajšej strany. Železobetónový skelet. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zobraziť detail ponuky

Podzemná trafostanica EH9

Podzemná trafostanica EH9

Ponúkame podzemnú trafostanicu obsluhovateľnú z vnútornej strany. Železobetónový skelet.Základné technické údaje: dĺžka: 6.500 mm šírka: 3.000 mm *Hĺbka zapustenia do zeme: 3.610 mm *Max. veľkosť transformátora: do 1250 kVA, (2 x 1000 ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk