Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ELECTRON, spol. s r.o.

Základný popis

Naša spoločnosť je dodávateľom technológií a materiálov pre signmaking, gravírovanie a veľkoplošnú tlač. Zabezpečujeme technológie: sublimácie MIMAKI, solvent MIMAKI, JV3, Laser GCC, laminátor GMP, atramenty (sublimačné, solventné), Coldenhove papier aj rezacie plotre. Zaručujeme profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi.

Výrobky, činnosti

Rezacie plotre
Ponúkame rezacie plotre zn. Mimaki. Tieto plotre sú veľmi kvalitné, a to nielen vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam (vstavané funkcie), ale hlavne vďaka vysokej presnosti práce a jednoduchému ovládaniu.

Solventné tlačiarne
Zabezpečujeme predaj solventných tlačiarní. Solventné tlačiarne ponúkame radu Mimaki JV300, ktoré sú vhodné pre profesionálne využitie. Dodávame 2 varianty šírky - 130 cm a 160 cm.

Textilné tlačiarne
Dodávame textilné tlačiarne. Textilné tlačiarne sú ideálne pre priamu potlač polyesterového textilu alebo pre tlač prostredníctvom transferového sublimačnej papiera.

Sublimačné lisy a tlačiarne
Zaoberáme sa predajom sublimačných lisov a tlačiarní. Sublimačné lisy a tlačiarne - ponúkame niekoľko variant a riešení pre Vaše potreby.

Lasery
Špecializujeme sa na predaj a servis laserov. Ponúkame lasery vo variantoch - značkovací systém či rezací systém.

Gravírky
Ponúkame kvalitné gravírky. Gravírky Mimaki ME-650 umožňujúce plne 3D gravírovanie - guľové plochy, plastiky, formy a rôzne 3D objekty.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk