Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Výrobky, činnosti

elektrické kolo
Ponúkame elektrické bicykle. Bicykle sú 3 režimy pomáhajú, LED panel. Bicykle sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka. Výhodou bicykli je ich nízka hmotnosť. Máme celý rad dizajnu, farby a veľkosti na bicykli.

Elektrické koleso mesto
Bicykle elektronické mesto má pokročilé pohonný systém. Prevádzka motocykle je tekutina. Kolesá majú lítium-iónovú batériu. Rám bicykla je vyrobený z hliníka, čo koleso je svetlo.

Elektrické koleso trekking
Trekingové bicykle majú moderné dieselový motor. Trekingové bicykle majú akumulátor uložený v ráme s kapacitou 350W. prevádzka motora je hladká, ktorý zaisťuje nezabudnuteľný zážitok z jazdy. Motor umožňuje jazdu až 32km / h.

Elektrické bicykel MTB
MTB je horský bicykel. Bicykle sú doteraz namontované motory s výkonom 350 W takže jazda je hladká a príjemná. Máme širokú škálu veľkostí, farieb a MTB. Vstavaná batéria umožňuje dosahom až 130km.

Elektrické koleso kompilácie
Prehliadanie elektrické kolo skladanie. Rúrka je vyrobená z hliníka, vďaka čomu koleso je svetlo. Motor kolies je namontovaný na zadnej strane. Bicykel má bezoporowy motor s odstredivou spojkou. Bicykel je vybavený LED displej.

kolo špeciálne
Špeciálne kolesá sú vybavené 36V9Ah lítium-nikel-kobalt-mangánové, batérie môže dosiahnuť až 70km. Bicykel je vyrobený z hliníka, batérie namontované v batožinovom priestore, a motor namontovaný v prednom kolese. Vítané.

Späť na www.abcsk.sk