• Detail firmy

DONGWON SK, s. r. o.

Základný popis

výroba súčastí pre automobilku KIA Slovensko

Adresa

Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36347850
IČ DPH:  SK2022066442

Výrobky, činnosti

výroba súčastí pre automobilku

Kontaktné údaje

Telefón: +421 422 300 216
Fax: +421 422 300 220
E-mail: tatiana.stanova@dwmic.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

LUDMER sp. z o.o. sp.k.

Ponúkame na predaj širokú škálu kvetináčov, stoličky, kryty automobilových, tučniakmi naučiť lyžovanie a ventilátora obrazoviek. Sme majú vysokú dôveryhodnosť u potenciálnych zákazníkov na poľskom trhu aj v zahraničí. Chceme, aby ste boli spokojní s zakúpeného tovaru. Výkonní pracovníci zodpovie akékoľvek otázky týkajúce sa sortimentu spoločnosti. Vitajte!

Peter Bukovác - Re Vital Slovakia

Dodávame unikátny kondicionér do motorových palív, ktorý čistí motor od uhlíkových usadenín, predlžuje životnosť motora a zvyšuje jeho výkon. Používaním ferocénovej tablety Boogie Energy Pill preukázateľne dosiahnete úsporu paliva a následne šetríte aj na servisných nákladoch vozidla. Táto lacná no účinná technológia môže byť použitá pre benzínové aj naftové motory, motory na Etanol a LPG.

MS Design Pro s.r.o.

Aplikujeme rôzne druhy fólií - autofólie, wrapové karbónové fólie v rôznych farebných prevedeniach, bezpečnostné fólie na okná áut, na okná a dvere rôznych objektov, na výklady. Taktiež ponúkame fólie na okná so špeciálnymi úpravami - priehľadné, polopriehľadné, nepriehľadné, zatemňovacie, pieskované, privátne, protislnečné – interiérové, exteriérové, zrkadlové, reflexné.