Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Dav-Pol Dawid Ryński

Základný popis

Vyrábame vysoko kvalitné sviečky a príspevky oleja a parafínu. K výrobe Naše výrobky používame iba najkvalitnejšie materiály. Sledujeme trendy na trhu k dnešnému dňu k vytvoreniu nových produktov a postavil ich na trh. Snažíme sa splniť očakávania našich pravidelných i nových zákazníkov. Pozývame vás k spolupráci s našou spoločnosťou.

Výrobky, činnosti

vitráž
Ponúkame sviečky s vitráže baroka, s obrazom Márie a kríža, a mnoho ďalších, v rôznych veľkostiach.

Oillights
Vyrábame kaziet olej vyrobený z najkvalitnejších parafínu a rastlinného oleja. Výrobné príspevky vysporiadať s kvalifikovaných pracovníkov. Doba vytvrdzovania je závislá na veľkosti zásobníka.

parafínové náplne
Sme parafínové kazety sú vyrobené z vysoko kvalitného parafínu. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach a tvaroch. Doba vytvrdzovania je parafínové usadeniny z 110h až 24 hodín, v závislosti od tvaru a veľkosti.

kazety elektrický
Vyrábame kaziet elektrický inak svetlíky majú vymeniteľnú batériu. Kazety sú odolné proti vode a vetru. Paleta farieb LED svetlušky.

Sviečky o prínose
Sme prezeranie sviečky na príspevku. Majú schopnosť naplniť. Sú vyrobené zo skla a ohňovzdorného plastu, z plastovej základne v rôznych tvaroch a farbách.

sviečky zaplavila
Ponúkame sviečky, ktoré sú zaplavené s parafínom, majú vystupujúce kmiot. Sú vyrobené z ohňovzdorného plastu alebo skla. Sa týka sviečky sú vyrobené z kovu.

Sviečky s matné sklo
Sviečky sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom. Great distribuovať svetlo. Máme inovatívny dizajn a farby sviečok. Sviečky sú vyrobené z odolného plastového krytu a stojanom.

sviečky pozdrav
Vyrábame príležitostné sviečky v rôznych vzorov a farieb. Všetky príležitostné sviečky sú vyrobené zo žiaruvzdorného skla alebo plastu, plastickou žiaruvzdornou veko a základňa.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk