Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
DATASCAN, s.r.o.

Výrobky, činnosti

Samolepiace etikety
Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov
Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Čiarové kódy
Zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu
Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné, stolové tlačiarne, tlačiarne strednej triedy.

Aplikátory etikiet
Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače
Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Bezdrôtové snímače čiarových kódov
Bezdrôtové snímače určené pre výrobu, sklady a prostredie vyžadujúce mobilitu. Umožní pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od počítača.

Systémy strojového videnia
Ponúkame riešenie najmä pre výrobné firmy - systémy strojového videnia - ktoré šetria Váš čas aj náklady. Naše portfólio zahŕňa obrazové snímače, chytré kamery, obrazové procesory, obrazový softvér, kamery a príslušenstvo.

Potlač plastových kariet
Vykonávame kvalitná potlač plastových kariet dle Vašich špecifických požiadaviek. Ponúkame potlač plastových kariet fotografiami pre identifikáciu, personalizácia plastových kariet magnetickým prúžkom a kódovanie kariet čipom.

Mobilné terminály
Ručné mobilné terminály, mobilné terminály pripevniteľné k vozidlu, priemyselné PDA.

Späť na www.abcsk.sk