Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Tlačiarne kariet | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne karietVýrobky, činnosti


Kompletná ponuka tlačiarní plastových kariet Zebra, od základných až po tlačiarne umožňujúcich aplikáciu bezpečnostných prvkov.

Tlačiarne plastových kariet poskytujú maximálne zabezpečenie, zvýšenú produktivitu, špičkovú kvalitu, nižšie náklady a tiež lepší zákaznícky servis. Na karty možno tlačiť čiarové kódy, text, obrázky či grafické symboly. V našej ponuke nájdete tlačiarne plastových kariet od tých najmenších až po veľké tlačiarne s možnosťou aplikácie ochranných bezpečnostných prvkov.

Vyberte si zo širokej ponuky plnofarebných alebo monochromatických tlačiarní kariet. Voliteľné vybavenie môže zahŕňať možnosť pripojenia do siete ethernet, kódovanie čipových a magnetických kariet či RFID kariet štandardu UHF Gen 2, alebo lamináciu pre zvýšenie ochrany a životnosti kariet. Tlačiarne kariet Zebra vyhovie všetkým vašim požiadavkám. Vo viac ako 90 krajinách sveta tlačiarne kariet Zebra® vytvoria každý pracovný deň cez 1,5 milióna identifikačných kariet. Kartu za kartou, deň za dňom poskytujú tlačiarne Zebra spoľahlivý výkon a excelentnú kvalitu tlače.

Tlačiarne plastových kariet sú ideálne pre zamestnanecké a študentské ID karty pre kontrolu prístupu, štátom vydávané vodičské preukazy, vysoko zabezpečené ID karty a karty pre kontrolu prístupu, okamžitý výdaj bankových kariet, personalizované darčekové karty, občianske preukazy a registračné karty, vernostné a členské karty, návštevnícke ID karty, časové a odbavovacie karty, vládne zamestnanecké ID karty, zabezpečené ID karty pre letisko, ID karty pre súdy a nápravné zariadenia, občianske preukazy a registračné karty a pod.

Perfektná kombinácia kvality, funkcionality a spoľahlivosti poskytujú malé stolné tlačiarne kariet Zebra. Táto cenovo výhodná rada tlačiarní je ideálna pre mnoho aplikácií tlače kariet v nízkych objemoch. Vďaka malým rozmerom sa perfektne hodí na pulty a kancelárske stoly.

Výkonná rada tlačiarní kariet Zebra je štandardom v kvalite tlače, spoľahlivosti a jednoduchého používania. Sú perfektným riešením pre nasadenie, kde je vyžadovaný výkon, kvalita a široká rada funkcií vyhovujúce rastúcim potrebám trhu.

Inovatívne retransferové tlačiarne kariet dokážu vytlačiť plastové karty so živými farbami a sú schopné vysokého výkonu pri bezkonkurenčnej rýchlosti tlače. Na rozdiel od priamej potlače kariet je pri retransferovej tlače najskôr vykonaná tlač na flexibilný transparentný film, ktorý je následne tepelne nanesený na kartu. Táto metóda tlače je ideálna pre karty s nerovným povrchom, ako sú napr. čipové karty, a pre aplikácie, kde je vyžadovaná mimoriadne vysoká kvalita tlače alebo trvanlivejšie karty odolné proti oteru.

[viac informácií]