Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Ručné snímače čiarových kódov | DATASCAN, s.r.o.

Ručné snímače čiarových kódovVýrobky, činnosti


Bezdrôtové snímače určené pre výrobu, sklady a prostredie vyžadujúce mobilitu. Umožnia pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od počítača.

Či už potrebujete snímače čiarových a 2D kódov s radom funkcií pre vysoké zaťaženie, náročnú prevádzku a intenzívne používanie alebo cenovo dostupný snímač pre malú firmu v nenáročnom prostredí, medzi snímačmi čiarového kódu z našej ponuky si určite vyberiete taký, ktorý bude v súlade s vašimi potrebami i rozpočtom. Ponúkame širokú škálu drôtových aj bezdrôtových modelov vyhovujúcich rôznym potrebám aplikácií.

Drôtové snímače čiarových kódov sú cenovo priaznivou voľbou pre situácie, kedy sa zamestnanci kvôli naskenovaní položiek nemusia príliš vzďaľovať od hostiteľského počítača, na druhú stranu vďaka bezdrôtovým snímačom čiarových kódov môžu zamestnanci pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od hostiteľského počítača a na minimum sa tiež obmedzuje čas odstávok spôsobených poškodeným káblom.

Našimi partnermi sú renomovaní výrobcovia ručných snímačov čiarových kódov - Datalogic, Zebra a Honeywell. Snímače Datalogic, lídri v oblasti snímačov čiarového kódu, nájdu uplatnenie v mnohých priemyselných odvetviach. Ručné snímače čiarového kódu Zebra sú dynamickou kombináciou kvality, spoľahlivosti, ľahkého použitia a komfortu užívateľa. Tieto vlastnosti zaisťujú snímačom celosvetové vedúce postavenie v oblasti ručného snímania. Snímače Zebra zabezpečia vysokú ochranu vašich investícií. Honeywell je výrobcom vysoko účinného hardvéru pre zber dát vrátane robustných mobilných terminálov a snímačov čiarového kódu.

[viac informácií]