Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Potlač plastových kariet | DATASCAN, s.r.o.

Potlač plastových karietVýrobky, činnosti


Vykonávame kvalitná potlač plastových kariet dle Vašich špecifických požiadaviek. Ponúkame potlač plastových kariet fotografiami pre identifikáciu, personalizácia plastových kariet magnetickým prúžkom a kódovanie kariet čipom.

Náš tím skúsených a certifikovaných odborníkov zaistí cenovo dostupnú a kvalitnú potlač plastových kariet podľa špecifických požiadaviek zákazníka, a to všetko v krátkej dodacej lehote. Plastové karty sa v súčasnosti stávajú prostriedkom identifikácie a prezentácie osôb a možnosti ich využitia siahajú do mnohých priemyselných odvetví a služieb.

POTLAČ PLASTOVÝCH KARIET ČIAROVÝM KÓDOM

Plastové karty vieme potlačiť čiarovými kódmi Codebar, Databar Expanded, Databar Limited, Databar Omnidir, Databar Truncate, EAN-13, JAN-13, EAN-8, JAN-8, Kód 128 A, Kód 128 Auto, Kód 128 B, Kód 128 C, kód 39 (3 z 9), Kód 39, Rozšírený kód 39, Rozšírený kód 93, Telepen, Telepen A, Telepen N, UCC/EAN-128/GS1-128, UPC-A, UPC-E, UPC-E0 , UPC-E1, Zip+4 Postnet.

Pokiaľ si čiarové kódy vytvárate sami, podklady nám prosím dodávajte v PDF (*.pdf), kde každá karta = 1 stránka o veľkosti karty. Pokiaľ si čiarové kódy nevytvárate sami, nechajte všetko na nás! Pre vytvorenie kódu podľa vašich požiadaviek budeme potrebovať grafický návrh, veľkosť karty prednej strany, zadnej strany + popis ohľadom čiarového kódu. Pokiaľ bude v návrhu nejaká premenná (hodnota čiarového kódu, fotografie, mená a priezviská atď.), je nutné zaslať databázu buď v XLS alebo TXT.

POTLAČ PLASTOVÝCH KARIET FOTOGRAFIAMI PRE IDENTIFIKÁCIU

Čiernobielu alebo farebnú fotografiu tlačíme na plastovú kartu v rozlíšení 300 dpi. Plastová karta s fotografiou a vhodným dizajnom, ktorá neslúži ako nosič informácií, sa tak stane prostriedkom pre vizuálnu identifikáciu jednotlivých zamestnancov.

PERSONALIZÁCIA PLASTOVÝCH KARIET MAGNETICKÝM PRÚŽKOM

Do magnetického prúžku na plastovej karte zakóduje ľubovoľné informácie (meno, priezvisko, identifikačné číslo, prístupový kód, časové obmedzenie práv používateľa plastovej karty a pod.) Z vašej databázy a podľa vášho želania. Magnetická karta umožní kontaktný prístup k dátam uloženým na magnetickom prúžku. Kódovanie magnetického prúžku je dané normou ISO 7811.

KÓDOVANIE KARIET ČIPOM

Do kontaktných aj bezkontaktných čipov zakóduje identifikačné údaje a ďalšie dáta podľa typu čipu a vašich požiadaviek.

VYUŽITIE PLASTOVÝCH KARIET

Plastové karty nájdu využitie v širokej škále odvetví a aplikácií, napríklad ako zákaznícke karty, klubové karty, plastové vizitky, identifikačné karty, magnetické karty, zľavové karty, vernostné karty, čipové karty, študentské a fakultné ID karty, členské karty, návštevnícke ID karty, karty pre kontrolu prístupu, parkovacie karty.

MOŽNOSTI POTLAČE PLASTOVÝCH KARIET

Plnofarebná (YMCKO) potlač kariet, čierno-biela (Black monochrome) potlač kariet, čierno-biela (KrO) potlač kariet.

TECHNOLÓGIE PRE TLAČ

Farebná sublimácia či monochromatická termotransferováa tlač.

TYP KARIET

Materiál: 100% PVC, magnetické karty.

Hrúbka plastových kariet: 10 MIL (0,25mm) alebo 30 MIL (0,75mm).

GRAFICKÉ PODKLADY

Služba "potlač plastových kariet" nezahŕňa grafický návrh. Grafické podklady (300 dpi) pre potlač plastových kariet dodávajte vo formátoch Bitmap (*.bmp), JPEG (*.jpg, * .jpeg), JPEG 2000 (*.jp2, *.jk2), ICO/CUR (*.ico , *.cur), GIF  (*.gif), TGA (*.tga), PCX (*.pcx), WBMP (*.wbmp), WMF/EMF (*.wmf), PNG (*.png), TIFF (*.tiff), JPC ( *.j2c, *.jpc), PGX (*.pgx), RAS (*.ras), PNM (*. PNM, *.pgm, *.ppm). Dodané grafické návrhy by mali byť vo farebnom režime CMYK, prípadne kompatibilné s týmto režimom. Berte na vedomie, že u grafických návrhov vo farebnom režime RBG môže dôjsť pri tlači k zmene farebnosti.

[viac informácií]