Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Mobilné terminály | DATASCAN, s.r.o.

Mobilné terminályVýrobky, činnosti


Ručné mobilné terminály, mobilné terminály pripevniteľné k vozidlu, priemyselné PDA.

Mobilné terminály sú ručné počítače pre mobilný zber a spracovanie dát, kedy vkladanie dát sa vykonáva pomocou dotykového displeja, klávesnice alebo vstavaného snímača. Terminály vynikajú robustnosťou, odolnosťou voči pádu aj nepriaznivému počasiu. Využívajú sa predovšetkým v oblastiach skladovania, v maloobchode, v logistike a pre zber dát a komunikáciu mobilných pracovníkov. Mobilné terminály z našej ponuky využívajú najnovšie technológie a ponúkajú moderné riešenie pre všetky mobilné aplikácie.

Mobilné počítače a snímače čiarového kódu od Datalogic sa radia medzi špičku na trhu. Tieto produkty sú využívané predovšetkým v oblastiach skladovania, maloobchode a pre zber dát či komunikáciu mobilných pracovníkov.

Spoločnosť Zebra zaujíma popredné miesto v oblasti automatickej identifikácie. Dokáže ponúknuť komplexné riešenie infraštruktúry od bodu získania dát z čiarového kódu po jeho dodanie do miesta spracovania.

Rádiofrekvenčné terminály a mobilné počítače Honeywell (Intermec) takisto predstavujú špičku v oblasti mobilnej výpočtovej techniky. Modelové rady ponúkajú zákazníkom ručné terminály a počítače, vozíkové a stacionárne terminály.

[viac informácií]