Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódyVýrobky, činnosti


Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

V súčasnosti existuje mnoho druhov čiarových kódov, keď niektoré sa používajú len v priemysle, iné pri triedení pošty či v knižniciach. Zákazníci v európskych obchodoch prídu do styku najčastejšie s čiarovým kódom EAN-13, kde prvý tri číslice určujú autorizovaného národného registrátora kódu. V ČR sa jedná o spoločnosť GS1 Czech Republic s prideleným identifikátorom 859. Výrobok však nemusí priamo pochádzať z krajiny, kde je kód zaregistrovaný.

Stále častejšie sa možno stretnúť s 2D kódmi, ktoré vedia pojať dlhšiu informáciu na rovnakej alebo dokonca menšej ploche než klasické 1D kódy (čiarové kódy). Typickým zástupcom kategória je QR kód, teda štvorcový obrazec zložený z veľkého počtu čiernych a bielych plôšok.

Zavádzate čiarové kódy do výroby? Do maloobchodu? Do zdravotníctva? Alebo chcete pomôcť s výberom technického vybavenia pre automatický zber dát, či už sa jedná o čítačku čiarových kódov, mobilný terminál, tlačiareň etikiet, tlačiareň plastových kariet či aplikátor etikiet? Náš tím vyškolených obchodníkov Vám pomôže s výberom presne podľa Vašich konkrétnych požiadaviek! Tak na čo ešte čakáte?

[viac informácií]