Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
DATASCAN, s.r.o.

Ponuky

Tlačiareň etikiet Zebra LP/TLP 2824 PLUS

Tlačiareň etikiet Zebra LP/TLP 2824 PLUS

Zebra LP/TLP 2824 PLUS sú najmenšie stolové tlačiarne etikiet, ktoré sú vzhľadom k svojej veľkosti ideálnym riešením všade tam, kde je potreba ušetriť priestor. Tlačiarne majú jednoduché ovládanie, podporu jazykov ZPL a EPL v jednom typu, hardvérové ​​reset tlačidlo, jednoduché zavádzanie médiá pomocou automatickej kalibrácie, voliteľný jednoduchý odlepovací modul a rezač, interný ZebraNet PrintServer. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Snímač čiarových kódov Honeywell 3820i

Snímač čiarových kódov Honeywell 3820i

Honeywell 3820i je bezdrôtový lineárny ručný snímač čiarových kódov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre aplikácie, ktoré vyžadujú maximálnu spoľahlivosť v tých najťažších pracovných podmienkach. Je vybavený technológiou Adaptus® Imaging Technology 5.0, ktorá umožňuje rýchle a intuitívne čítanie čiarových kódov ako s vysokou, tak aj nízkou hustotou - a to aj tých, ktoré sú poškodené alebo zle vytlačené. Ergonomický design zaisťuje maximálny užívateľský komfort a produktivitu.

Zobraziť detail ponuky

Ručný snímač Zebra CS3000 Series

Ručný snímač Zebra CS3000 Series

CS3000 je laserový snímač 1D čiarového kódu od Zebry. Snímač je možné používať v režime pre dávkové skenovanie čiarových kódov, zatiaľ čo verzia CS3070 ponúka možnosť prenosu dát do hostiteľských aplikácií v reálnom čase cez technológii Bluetooth, napríklad do smartphonu, mobilného terminálu, notebooku alebo PDA. Výhodou snímača je aj jeho veľkosť, zmestí sa do kapsy alebo je možné ho nosiť zavesený na krku. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Mobilné terminály

Mobilné terminály

Ponúkame mobilné terminály pre mobilný zber a spracovanie dát. Vkladanie dát sa vykonáva pomocou dotykového displeja, klávesnice alebo vstavaného snímača. Terminály vynikajú robustnosťou a odolnosťou. Sú využívané predovšetkým v oblastiach skladovania, maloobchode, zber dát a komunikáciu mobilných pracovníkov. V našej ponuke nájdete špičkové terminály od popredných svetových výrobcov: Datalogic ADC, Motorola, Honeywell a Intermec. Viac informácií nájdete na našom webe.

Zobraziť detail ponuky

Snímač Datalogic DM3610

Snímač Datalogic DM3610

Datalogic DM3610 patrí do skupiny výrobkov stacionárných snímačov pre meranie objektov. Jedná sa o kompaktnú a spätnú formátovaciu jednotku automaticky meracie dĺžku, šírku a výšku balíčkov, ktoré sú prepravované na pásovom dopravníku. Presné meranie robí z DM3610 ideálne riešenie pre priestorové aplikácie, používa sa v spojení váhy a čiarového kódu. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Tlačiarne etikiet INTERMEC

Tlačiarne etikiet INTERMEC

Tlačiarne Intermec predstavujú ucelenú radu, ktorá je určená pre široké spektrum použitia - od malých stolových tlačiarní pre kancelárie až po robustné typy, odolávajúci nepriaznivému priemyselnému prostrediu. Potláčať je možné etikety, visačky a nedelený materiál vinutý v roliach alebo skladaný. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice

Špeciálna živicová páska pre ťažký priemysel. Má vysokú odolnosť voči rôznym chemickým látkam, vyniká vysokou intenzitou tlače. Je vhodná hlavne pre špeciálne typy materiálov - lakovaný lesklý papier, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch) alebo Datapol. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Softvér pre návrh a tlač etikiet

Softvér pre návrh a tlač etikiet

Ponúkame profesionálne softvérové ​​aplikácie pre návrh a tlač etikiet čiarovým kódom od renomovaných spoločností ako sú Zebra a NiceLabel. Do našej ponuky sa radí softvéry ako BarTender pre tlač štítkov, NiceLabel pre tlač etikiet a ZebraDesigner Pro pre návrh a tlač etikiet. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD410

Stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD410

Ultra kompaktná stolová tlačiareň etikiet Zebra ZD410 sa zmestí takmer kamkoľvek, je teda určená aj do tých najmenších pracovných priestorov. Ide o najmenší zariadenia vo svojej triede, ľahko zapadne do priestorovo obmedzených miest a možno ju namontovať aj na stenu. V prípade, že potrebujete ďalšie možnosti komunikácie alebo spracovanie médií, je možné pridať sériové alebo ethernetové pripojenie, prípadne odlupovačku a rezačku priamo na mieste. Tým je zaistená funkčnosť a prevádzkyschopnosť.

Zobraziť detail ponuky

Snímač kódov Intermec SF61B Healthcare

Snímač kódov Intermec SF61B Healthcare

Automatizovaný zber dát je základným predpokladom pre zaistenie bezpečnosti pacientov, na čo zareagovala firma Honeywell a pre zdravotníctvo vyvinula vreckový snímač SF61B. Táto čítačka je dostatočne malá, aby mohla byť uložená v kapse zdravotníka pre prípad použitia oboch rúk, pričom je možné k nej veľmi rýchlo pristúpiť. Je tak ideálny v dnešnom uponáhľanom zdravotníckom prostredí, kde je potrebná úplná sloboda pohybu s možnosťou okamžitej schopnosti skenovania. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk