Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
DATASCAN, s.r.o.

Ponuky

Tlačiarne etikiet Honeywell PB Series

Tlačiarne etikiet Honeywell PB Series

Honeywell PB21/PB31/PB51 sú mobilné tlačiarne etikiet poskytujúca jasnú výhodu pre pracovníkov na cestách. Tí potrebujú tlačiť faktúry, potvrdenie o doručení, plány riadenia zásob, objednávky, príjmy atď. Či už sú používané ako samostatné tlačiarne či sú spárované s mobilnými počítačmi, sú navrhnuté pre maximálne zvýšenie efektivity. Unikátny mechanické dizajnové prvky a veľkokapacitné batérie pomáhajú zariadením udržiavať produktivitu v náročných aplikáciách. Kontaktujte obchodné oddelenie.

Zobraziť detail ponuky

Ručné snímače čiarového kódu

Ručné snímače čiarového kódu

Potrebujete ručný snímač s radom funkcií pre vysoké zaťaženie, náročnú prevádzku a intenzívne používanie alebo cenovo dostupný snímač pre malú firmu? Medzi ručnými snímači z našej ponuky si vyberiete taký, ktorý bude v súlade s vašimi potrebami i rozpočtom. Ponúkame širokú škálu modelov vyhovujúcich rôznym potrebám vašich aplikácií - s káblom i bezdrôtové. Našimi partnermi sú renomovaní výrobcovia ručných snímačov čiarových kódov: Datalogic Scanning, Motorola, Honeywell a Intermec.

Zobraziť detail ponuky

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 75e je univerzálne multimodálne zariadenie, ktoré prináša provízne zisky a flexibilitu pre podnik. Má elegantný vreckový dizajn a tiež je dostatočne odolný pre použitie v náročných prevádzkových podmienkach. Je efektívny a ponúka podnikom nižšie náklady na vlastníctvo oproti tradičným jednoúčelových zariadením. Má vynikajúci 4,3"dotykový displej Corning Gorilla Glass, ktorý je viditeľný aj za slnečného svetla. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie.

Zobraziť detail ponuky

Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 je ideálnym vstupným zariadením do sveta PC videnia.Pomocou intuitívneho rozhrania je možné ľahko krok za krokom nastaviť danú aplikáciu cez ethernetové rozhranie.DataVS2 je dostupný v štyroch verziách podľa nárokov aplikácie aj požiadaviek na jeho schopnosti: Rozpoznávanie objektov (OBJ),pokročilé rozpoznávanie objektů (AOR), Identifikácia (čiarové kódy) (ID),Profesionálna verzia (PRO). Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Zebra LS2208 snímač čiarových kódov

Zebra LS2208 snímač čiarových kódov

Zebra LS 2208 je ručný laserový snímač čiarového kódu s nízkou hmotnosťou predstavujúce dobrú investíciu do budúcnosti. Konfigurácia uľahčuje utilita 123Scan. Odolnosť ručneho snímača Zebra LS 2208 je zvýšená vďaka použitému snímacímu elementu vyrobeného technológiou vstrekovania LIM. Podporovaná je konektivita k rôznym typom hostiteľov (kombinované rozhranie). Navštivte náš web!

Zobraziť detail ponuky

Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

Skener Datalogic PowerScan PD9500-RT

PowerScan PD9500-RT od spoločnosti Datalogic je káblová čítačka čárových kódov vhodná pre stolové aplikácie. Jej robustná mechanika zaručuje spoľahlivý a dlhodobý výkon v maloobchodných činnostiach. Snímač vie čítať 1D aj 2D kódy. Rad ručných skenerov PowerScan Retail 9500 je navyše ako prvý na trhu schopný prečítať digitálne vodoznaky vrátane čiarových kódov Digimarc®, čím výrazne znižuje čas strávený pri pokladniach.

Zobraziť detail ponuky

Aplikátor Label-Aire 3411-HE Air-Blow

Aplikátor Label-Aire 3411-HE Air-Blow

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3411-HE Air-Blow prináša presnosť, rýchlosť, jednoduché používanie a bezproblémovú prácu vo výrobných zariadeniach za studena / vlhka. So stupňom krytia IP65 ponúka aplikátor etikiet úplnú ochranu pred prachom či priamym prúdom vody. Pevný kryt odolný voči vlhkosti chráni hnací motor a pneumatické komponenty. Plne uzavretá, diaľkovo ovládaná, vodotesná, nerezová elektronická skrinka chráni ostatné dôležité súčasti pred škodlivým pôsobením.

Zobraziť detail ponuky

Výkonné tlačiarne kariet Zebra

Výkonné tlačiarne kariet Zebra

Výkonná rada tlačiarní kariet Zebra je štandardom v kvalite tlače, spoľahlivosti a jednoduchého používania. Sú perfektným riešením pre nasadenie, kde je vyžadovaný výkon, kvalita a široká rada funkcií vyhovujúce rastúcim potrebám trhu. Výkonná rada tlačiarní čiarových kariet Zebra je ideálna napr. pre ID karty pre zabezpečenie a kontrolu prístupu, zamestnanecké / študentské ID karty, vernostné a členské karty a ďalšie. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

Ručný snímač Honeywell MS5145 Eclipse

Honeywell MS5145 patrí medzi kvalitné ručné jednolúčové laserové snímače vďaka pokrokovému snímacímu systému CodeGate. Patentovaná technológia aktivuje laserový lúč pre zameranie čiarového kódu a stlačením tlačidla CodeGate začne prenos dát z čiarového kódu. Ručný laserový snímač Honeywell MS5145 možno využiť v maloobchode alebo ľahkom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Matrix 120 od spoločnosti Datalogic je najmenší ultrakompaktný snímač 1D a 2D kódov na trhu.Má zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Nájde uplatnenie vo výrobe a je ideálny pre využitie v chemickom či biomedicínskom priemyslu a zdravotníctva (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle a tiež pri výrobe obalov a potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk