Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Kariérne príležitosti
DATASCAN, s.r.o.

SALES REPRESENTATIVE / OBCHODNÝ ZÁSTUPCAKariérna príležitosť

Zoznam voľných pracovných pozícií. Vaša kariéra môže začať odoslaním životopisu práve k nám!

SALES REPRESENTATIVE / OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE:

samostatné riešenie obchodných prípadov
aktívna komunikácia s novými i so stálymi zákazníkmi
aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
starostlivosť o stálych zákazníkov

POŽADUJEME:

Vzdelanie SŠ / VŠ
znalosť angličtiny komunikatívne výhodou
PC užívateľsky
vodičský preukaz skupiny B
samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
výborné komunikačné a organizačné schopnosti
príjemné a profesionálne vystupovanie
chuť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
aktívny pracovný prístup a vysoké pracovné nasadenie
tímový duch
skúsenosti z obchodnej pozície sú vítané

PONÚKAME:

zázemie prestížnej spoločnosti
silné marketingové zázemie
motivujúce finančné ohodnotenie
veľmi príjemný kolektív
PC, mobilný telefón
päť týždňov dovolenky

Životopis s prehľadom praxe, Vašich úspechov a iných zaujímavostí zašlite bez obáv a čo najskôr na mail prace@datascan.cz