Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Aplikátor Label-Aire 3139/15 Wipe-On | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátor Label-Aire 3139/15 Wipe-On

Aplikátor etikiet bez tlače Label-Aire 3139/15 Wipe-On vie nanášať etikety okolo akéhokoľvek záhybu, prípadne aj dve etikety na susedných paneloch prostredníctvom patentovaného vákuového bubna. Rovnako ako všetky výrobky značky Label-Aire je aplikátor 3139/15 konštruovaný tak, aby vyhovoval štandardom kvality a odolal aj tej najnáročnejšie prevádzke. Aplikátor etikiet zaisťuje bezproblémovú prevádzku a šetrí vaše peniaze v dlhodobom horizonte. Pre viac informácií nás kontaktujte, poradíme vám. [viac informácií]

Mobilný terminál Honeywell CK3R | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Honeywell CK3R

Mobilný terminál Honeywell CK3R ponúka všetky výhody automatizácie s výkonným dizajnom a presným a rýchlym skenovaním. Pomáha optimalizovať vaše operácie v efektívne, vysoko výkonné a automatizované pracovné prostredie. Vďaka najmodernejšiemu, energeticky úspornému dizajnu poskytuje terminál CK3R výdrž batérie po celú smenu - a to aj pri spúšťaní náročných aplikácií. Mobilný terminál CK3R je možné kombinovať so skenermi, tlačiarňami a ďalšími službami Honeywell. Kontaktujte nás, poradíme vám! [viac informácií]

Snímač kódov Honeywell Voyager 1450g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Voyager 1450g

Ručný skener Honeywell Voyager 1450g ponúka všesmerové snímanie lineárnych čiarových kódov s možnosťou za rozumnú cenu upgradovať zariadení pre čítanie zložitejších kódov PDF a 2D kódov. Podniky čím ďalej viac využívajú nové trendy z oblasti zobrazovacích technológií, pričom v mnohých odvetviach sa 2D kódy stávajú bežným štandardom. Snímač nezahŕňa dodatočné zobrazovacie funkcie, umožňuje však udržať nízke náklady a ponúka agresívne lineárne a 2D skenovanie za skvelú cenu. Kontaktujte nás. [viac informácií]

Softvér NiceLabel Designer Express 2017 | DATASCAN, s.r.o.

Softvér NiceLabel Designer Express 2017

Softvér NiceLabel Designer Express a Standard boli zlúčené do jednotného modernejšieho a produktívnejšieho softvéru pre návrh a tlač etikiet - Designer Express 2017. Ten je jednoduchší než kedykoľvek predtým. Pomáha rýchlo a efektívne navrhnúť aj vytlačiť štítky, a vy sa tak môžete namiesto starostí o každodenných tlačových chybách sústrediť na podnikanie. Etikety sú vytvorené na profesionálnej úrovni bez nutnosti investície do odbornej prípravy a kódovania. Kontaktujte nás, poradíme vám! [viac informácií]

Fotogaléria