Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Stolná tlačiareň etikiet Zebra GC420 | DATASCAN, s.r.o.

Stolná tlačiareň etikiet Zebra GC420

Bohato vybavená, cenovo dostupná tlačiareň etikiet Zebra GC420 ponúka kvalitu, odolnosť a spoľahlivý výkon a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu šetrí miesto. Tlačiareň je vybavená výkonným 32 bitovým procesorom pre rýchlu tlač a zároveň veľkou pamäťou pre uchovanie grafiky. Model GC420 je navyše možné rozšíriť o odlepovač, čím sa stane mnohostranným pomocníkom použiteľným v mnohých odvetviach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám poradí. [viac informácií]

Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400 | DATASCAN, s.r.o.

Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400

Snímač kódov Datalogic RIDA DBT6400 s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® je skvelým vreckovým pomocníkom v spojení s mobilnými zariadeniami, najmä tablety. Tento malý, ergonomický snímač s moderným elegantným dizajnom sa dá spárovať so zariadeniami s Android, Apple iOS a Windows Mobile aj štandardnými notebooky vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth. RIDA DBT6400 vie prečítať všetky kódy, či už s nízkym kontrastom, poškodené alebo zle vytlačené, aj kódy z displejov mobilných zariadení. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra MC67 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC67

Robustný mobilný terminál Zebra MC67 ponúka všetko potrebné pre jednoduché plnenie pracovných príkazov v reálnom čase, čím zlepšuje služby zákazníkom i produktivitu zamestnancov. Je odolný voči zmenám teplôt, takže je možné ho používať v horúčave, chladu, dažďu, vlhkosti aj snehu. Obrazovka PenTile® prináša dvakrát väčší jas pri polovičnej sile klasických displejov a poskytuje výbornú čitateľnosť aj za jasného slnečného světla. Pro viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 WipeOn | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 WipeOn

Aplikátor etikiet Label-Aire 3135 Wipe-On nanáša etikety oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, vďaka čomu je možné veľmi ľahko udržiavať náskok pred konkurenciou. Rýchlosť, presnosť a jednoduchosť použitia prinášajú nižšie prevádzkové náklady, čo zvyšuje produktivitu podnikania. K pokročilým funkciám aplikátora patrí napríklad funkcia ASF (Automatic Speed Following), ktorá nanesie bez nerovností etiketu priamo na výrobok, bez ohľadu na zložitosť tvarov výrobkov či materiálov etikiet. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Fotogaléria