Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač kódov Honeywell Granit 1920i | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Granit 1920i

Priemyselný snímač kódov Honeywell Granit 1920i zachytí ako štandardné 1D a 2D kódy na tlačených štítkoch, tak prakticky akékoľvek priame značenie. Vďaka tomu rieši vaše požiadavky naprieč celým pracovným procesom - od výrobnej linky až po sklad. Tajomstvo tohto snímača spočíva vo vysoko inovatívnom osvetľovacom systéme, ktorý dokáže optimálne osvetľovať štítky všetkých typov na akomkoľvek povrchu. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. [viac informácií]

Snímač konektivity Datalogic CBX500 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač konektivity Datalogic CBX500

Snímač konektivity Datalogic CBX500 je priemyselný prepojovací box určený pre zjednodušenie a zrýchlenie káblových operácií počas inštalácie snímačov Datalogic. Vďaka modulárnej koncepcii a kompletnej ponuke doplnkových modulov je akákoľvek inštalácia, konfigurácia a údržba teraz dokončená rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Funkcie Backup a Restore navyše pomáhajú minimalizovať prestoje v prípade potreby výmeny zariadenia. Tieto vlastnosti prispievajú k výrazne nižším nákladom na vlastníctvo. [viac informácií]

Snímače čiarových kódov DATALOGIC | DATASCAN, s.r.o.

Snímače čiarových kódov DATALOGIC

Snímače aj iné produkty spoločnosti Datalogic, lídra v oblasti snímačov čiarového kódu, sa hodí do mnohých priemyselných odvetví, napr. maloobchodných dodávateľsko-odberateľských sietí, výroby, vládnych inštitúcií, zdravotníctva, bankovníctva či finančného sektora. V našej ponuke nájdete široký sortiment týchto výrobkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, náš tím certifikovaných odborníkov vám pomôže s výberom najvhodnejšieho riešenia podľa vašich požiadaviek. [viac informácií]

Pultový snímač kódov Zebra MP6000 | DATASCAN, s.r.o.

Pultový snímač kódov Zebra MP6000

Pultový prezentačný snímač Zebra MP6000 vie čítať 1D a 2D kódy ako v tlačenej podobe, tak elektronické kódy v podobe vernostných kariet, zľavových kupónov, darčekových kariet na mobilných telefónoch. Predavači teda nemusí riešiť, či je kód vytlačený na papieri, na plastovej karte alebo mobilnom telefóne a odpadá nutnosť ručného zadávania kódov. Tým sa eliminuje dlhé čakanie frustrovaných a nespokojných zákazníkov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám! [viac informácií]

Fotogaléria