Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Mobilný terminál Zebra MC55N0 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC55N0

Mobilný počítač Zebra MC55N0 je ľahko použiteľné zariadenie s elegantným dizajnom, ktoré si užívatelia zamilujú vďaka svojmu dokonalému spojeniu tvaru a funkcií. Je navrhnutý pre použitie vo vnútri aj vonku a prináša skvelý výkon aj po vystavení teplu, chladu, prachu alebo vode. Navyše je odolný voči bežným čistiacim prostriedkom bez akéhokoľvek poškodenia krytu, čím zabraňuje šíreniu baktérií. Okrem toho terminál disponuje funkciou úspory energie. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Datalogic PowerScan PD9500 | DATASCAN, s.r.o.

Datalogic PowerScan PD9500

Snímač kódov Datalogic PowerScan PD9500 je vďaka jedinečným optickým vlastnostiam schopný čítať 1D aj 2D kódy podľa ich rozlíšenia zo vzdialenosti viac ako 1 m. Ergonómia skenera (rukoväť, dobre vyvážená hmotnosť, intuitívny zameriavací systém) zaisťuje užívateľský komfort. Snímač používa mierne pulzujúce biele svetlo, ktoré je veľmi jemné pre oči a menej problematické pre užívateľa pri dlhodobom a náročnom skenovaniu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. [viac informácií]

Tlačiareň etikiet Datamax RLe Series | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň etikiet Datamax RLe Series

Mobilné tlačiarne etikiet Datamax RLe Series (RL3e a RL4e) prinášajú robustný dizajn, spoľahlivý výkon a sú predurčené k dlhodobému používaniu. Umožňujú pracovníkom tlačiť etikety s čiarovým kódom priamo v mieste aplikácie, a tým zvyšujú efektivitu aj produktivitu. Pre väčšie pohodlie a všestrannosť môžu byť namontované aj na vysokozdvižné vozíky. Tlačiarne RLe Series sú kompatibilné s mnohými softvérovými programami a majú taktiež ľahko čitateľný LCD displej s jednoduchými tlačidlami. [viac informácií]

AIO terminál I-Series pre Windows (15") | DATASCAN, s.r.o.

AIO terminál I-Series pre Windows (15")

Interaktívny all-in-one terminál Elo I-Series pre Windows s 15,6" displejom prináša spoľahlivosť, mimoriadny výkon a najnovšie technológie v ultra tenkom, zároveň však robustnom dizajne. Jedná sa o ľahko ovládateľné zariadenie s dotykovou technológiou TouchPro™ PCAP, ktoré vie rozoznať až 10 dotykov súčasne. Prevedenie bez mechanických komponentov (bez ventilátora, SSD) a bez batérie umožňuje využitie tohto AIO terminálu aj v tichom prostredí. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Fotogaléria