Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Honeywell Voyager 1400g je kvalitný snímač čiarových a 2D kódov, ktorý je schopný prečítať ako kódy na klasickom papieri, tak kódy na iných alternatívnych médiách. Zároveň sníma aj kódy s horšou kvalitou - poškodené, vyblednuté alebo rozmazané. Všestranný a spoľahlivý Voyager je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval súčasným aj budúcim potrebám snímanie. Rýchlosti čítania sú porovnateľné s laserovými snímačmi. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom. [viac informácií]

Tlačové pásky True Colours ® | DATASCAN, s.r.o.

Tlačové pásky True Colours ®

Tlačové pásky True Colours® a retransferový film pre tlačiarne plastových kariet od spoločnosti Zebra poskytujú konzistentnú, vysokokvalitnú farebnú reprodukciu pre fotografie v žiarivých farbách, verné odtiene a ostré monochromatické čiarové kódy alebo text. Pre viac informácií z oblastí spotrebného materiálu pre tlačiarne plastových kariet Zebra kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. Vyškolení odborníci vám radi zodpovedia vaše otázky a poradí vám s výberom. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra XPAD L10 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra XPAD L10

Mobilný terminál Zebra XPAD L10 ponúka vyvážený dizajn, vylepšenú manipuláciu a vysokú odolnosť v náročných priemyselných podmienkach. Exkluzívna ergonómia a pevná rukoväť poskytujú mobilným pracovníkom pohodlie aj počas dlhých zmien a umožňujú rýchlejšie plnenie pracovných úloh. Tablet je odolný proti vlhkosti, vode, prachu, nepretržitým vibráciám a pádom z výšky až 1,8 m. Navyše poskytuje spoľahlivý výkon aj v extrémnych teplotách. Kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 je najmenší ultrakompaktný snímač 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 je ideálny pre využitie v chemickom či biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle a tiež pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. Poradíme vám s výberom. [viac informácií]

Fotogaléria