Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Ručný snímač Honeywell Xenon 1902 | DATASCAN, s.r.o.

Ručný snímač Honeywell Xenon 1902

Bezdrôtový ručný snímač Xenon 1902 ponúka mimoriadny výkon a spoľahlivosť. Technológia Adaptus Imaging 6.0 poskytuje vynikajúce skenovanie čiarového kódu aj digitálne snímanie obrazu. Čítačka disponuje revolučnou dekódovacou architektúrou a vlastným senzorom, ktorý umožňuje rozšírenú hĺbku ostrosti, rýchlejšie čítanie a lepší výkon skenovania nekvalitných kódov. Prevádzková teplota 0 - 50 °C, odolnosť voči pádu 1,8 m na betón, trieda krytia IP41. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Kamery Datalogic M-1xx Series | DATASCAN, s.r.o.

Kamery Datalogic M-1xx Series

Kamery Datalogic M-1xx Series umožňujú rýchlu integráciu náročných riešení strojového videnia. Majú jedinečnú schopnosť kombinovať a vystihovať farby aj odtiene šedej. Snímajú pravouhlo a riadkovo a vďaka obrazovému procesoru umožňujú definovať, vyberať a nasadiť ideálne zobrazovacie riešenie pre vysokorýchlostnú kamerovú kontrolu strojového videnia. Kamera Datalogic M-1xx je k dispozícii vo VGA, WVGA, 1,3 MP, 2,0 MP a 4 MP. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Etikety na čistiace prostriedky | DATASCAN, s.r.o.

Etikety na čistiace prostriedky

Samolepiace etikety na čistiace prostriedky a podobné produkty v fľašiach sú najčastejšie vyrábané na biele alebo číre a transparentné fólie. Okrem toho sú využívané tiež metalické zlaté a strieborné papiere alebo lesklé biele papiere. Tieto materiály sú schopné odolávať kontaktu s vodou aj chemickými látkami. Keďže sa tieto produkty často vyrábajú v mnohých jazykových mutáciách, je výhodné použiť etiketu až s tromi vrstvami pre získanie väčšej plochy. Kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Tlačiareň etikiet Datamax Workstation | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň etikiet Datamax Workstation

Kompaktná stolová tlačiareň Workstation w1110 od spoločnosti Datamax ponúka špičkovú konštrukciu a štandardné funkcie ako je Ethernet 10/100, 50 škálovateľných fontov a tlačovú hlavu s rozlíšením 300 dpi pre vynikajúcu kvalitu tlače. Kompaktná konštrukcia zaisťuje spoľahlivosť aj odolnosť pre prostredie vyžadujúce malé, ale výkonné tlačové riešenie. Táto tlačiareň etikiet sa navyše jednoducho používa. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Fotogaléria