Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100 | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka kódov Datalogic PowerScanPBT9100

Priemyselná bluetoothová čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9100 ponúka novú technológiu s inovatívnou LED zelenou skenovací linkou, ktorá implementuje definíciu lasera a výhody lineárneho snímača. Zelené skenovacie svetlo sa ukázalo ako najpohodlnejšia farba pre oči pracovníkov. Čítačka je vybavená štandardnou bezdrôtovou technológiou Bluetooth kombinovanou s mimoriadnou spoľahlivosťou a čítacími výkonmi, a poskytuje tak kompletné riešenie pre skladové aplikácie. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra TC51/TC56 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra TC51/TC56

Zebra TC51/TC56 je dotykový mobilný terminál stavaný pre nový podnikateľský svet. S priemyselným dizajnom, ktorý vyzerá ako obľúbený vreckový smartphone, splní všetky očakávania vašich pracovníkov. Poskytuje funkcie podnikovej triedy, trvanlivosť, napájanie, ovládateľnosť a bezpečnosť, ktorú váš podnik vyžaduje. Navyše vďaka mnohým jedinečným funkciám od Zebry získate dotykový počítač, ktorý je naozaj vo svojej vlastnej triede. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000 | DATASCAN, s.r.o.

Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000

Pultový prezentačný snímač Zebra MP7000 ľahko číta všetky 1D a 2D kódy. Je vybavený funkciami, ktoré posúvajú výkon skenovania na ďalšiu úroveň. To umožňuje rýchlejšie skenovanie pokladníkom aj nakupujúcim na samoobslužných pokladniach, a zvyšuje tak produktivitu pokladní, priepustnosť POS a súčasne vylepšuje skúsenosti zákazníkov. Snímač MP7000 poskytuje maximálnu prevádzkovú dobu a zároveň minimálnu spotrebu energie v jednoduchom dizajne s menším počtom dielov a súčiastok. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Software Zebra Designer Pro | DATASCAN, s.r.o.

Software Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je softvér pre návrh a tlač etikiet s čiarovým kódom určený pre tlačiarne Zebra. Program intuitívneho rozhrania podstatne uľahčuje návrh etikety. Súčasťou je aj nástroj pre inštaláciu ovládačov tlačiarní, základný management tlačiarne, downloader fontov či podpora RFID tlačiarní. Oproti iným produktom sa nepoužíva hardvérový kľúč, ale aktivácia je vykonávaná prostredníctvom sériového čísla. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Fotogaléria