Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.
Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.
Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.
Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.
Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.
Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Originálny spotrebný materiál Zebra | DATASCAN, s.r.o.

Originálny spotrebný materiál Zebra

Originálny spotrebný materiál Zebra zodpovedá prísnym kvalitatívnym štandardom a odporúčame ho pre zabezpečenie optimálnej kvality tlače a spoľahlivý výkon tlačiarne. Tlačiarne Zebra sú skonštruované len pre prácu s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pre viac informácií o spotrebnom materiáli Zebra kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Luminiscenčné senzory Datalogic LD46 | DATASCAN, s.r.o.

Luminiscenčné senzory Datalogic LD46

Optoelektronické luminiscenčné senzory LD46 vyžarujú ultrafialové svetlo a detekujú len viditeľné svetlo premenené a odrážajúce sa od fluorescenčných predmetov a značiek. Detekcia predmetov je nezávislá na farbe pozadia a povrchu. Senzory sú vybavené 5 UV LED emisiami s vysokým výkonom a vysokou citlivosťou na detekciu luminiscenčných objektov. Sú určené pre presnú synchronizáciu baliacich strojov či triedenie a výber materiálu na základe luminiscenčné detekcie "neviditeľných" značiek. [viac informácií]

Stacionárný snímač Datalogic AV7000 | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárný snímač Datalogic AV7000

Datalogic AV7000 je stacionárny snímač, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim optickým výkonom s rozšírenými funkciami Auto-ID, pokročilými softvérovými funkciami pre spracovanie obrazu a archiváciu dát a skvelými nástrojmi pre operatívnu analýzu a optimalizáciu procesov. Lineárna kamera kombinuje výhody snímača budúcej generácie CMOS s vyššou citlivosťou a skvelé patentované technológie. Vďaka tomu poskytuje obraz s vysokým rozlíšením a pokročilé softvérové funkcie prekračujúce očakávania zákazníkov. [viac informácií]

Snímač kódov Datalogic Cobalto CO5300 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Datalogic Cobalto CO5300

Pultový prezentačný skener Datalogic Cobalto CO5300 predstavuje spoľahlivé, rýchle a ľahko použiteľné zariadenie pre každodenné snímanie. Elegantné modré svetlo, ktoré obklopuje čítacie okno, sa po správnom načítaní zmení v jasne zelenej. Tiež vysoko kvalitné polyfonické reproduktor môže byť nakonfigurovaný na preferovaný zvuk či znelku pre potvrdenie snímanie. Datalogic Cobalto CO5300 nájde uplatnenie v aplikáciách, ktoré vyžadujú okamžité a intuitívne čítanie. Kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria

<<
>>