Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Prezentačný snímač Magellan 800i | DATASCAN, s.r.o.

Prezentačný snímač Magellan 800i

Všesmerový prezentačný snímač čiarových kódov Datalogic Magellan 800i využíva najnovšie digitálne technológie zaručujúce rýchle a spoľahlivé čítanie 1D aj 2D kódov. Aj cez svoje malé rozmery je Magellan 800i vybavený radom funkcií, ktoré zaisťujú vynikajúci výkon. Ideálne využitie nájde tento snímač čiarových kódov pri "handsfree" snímaniu v prostredí so stiesneným priestorom - napríklad na predajných miestach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám! [viac informácií]

Snímač konektivity Datalogic CBX800 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač konektivity Datalogic CBX800

Snímač konektivity Datalogic CBX800 slúži pre flexibilné prepojenie niekoľkých zariadení do rôznych sietí. Tri sériové porty a vysokorýchlostné komunikačné rozhranie ID-NET™ je možné kombinovať s celou radou doplnkových modulov, ktoré umožňujú pripojenie k štandardnej sieti Ethernet TCP/IP a k najbežnejším systémom fieldbus. CBX800 nalezne využitie v automobilovom, farmaceutickom aj potravinárskom priemysle. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám! [viac informácií]

Datalogic Gryphon I 4100-HC Series | DATASCAN, s.r.o.

Datalogic Gryphon I 4100-HC Series

Hlavným poslaním snímačov vo zdravotníctve je zlepšenie kvality starostlivosti o pacientov. Zdravotnícke zariadenia vyžadujú pravidelné čistenie a dezinfekciu skenerov antibakteriálnymi prostriedkami. Rad snímačov Datalogic Gryphon I 4100-HC (Health Care) je špeciálne navrhnutý pre aplikácie v zdravotníctve. Snímače sú odolné voči každodennému čisteniu chemickými prostriedkami a ponúkajú perfektný čítací výkon s ​​rozšírenou čítacou vzdialenosťou. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra MC55X | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC55X

Mobilný terminál Zebra MC55X poskytuje pracovníkom spoľahlivý prístup k podnikovým aplikáciám, internetu a emailu. Navyše umožňuje skenovanie čiarových kódov, snímanie fotografií, prezeranie videí a uskutočňovanie súkromného alebo push-to-talk hovoru prakticky komukoľvek vo vašom zariadení - to všetko s jediným prístrojom. Terminál Zebra MC55X nájde využitie predovšetkým v maloobchode, výrobe, službách aj vládnych agentúrach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria