Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Odolná čítačka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR | DATASCAN, s.r.o.

Odolná čítačka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

Ultra odolná čítačka kódov Zebra DS3608-SR/DS3678-SR prináša nezastaviteľný výkon pre štandardné zachytávanie 1D a 2D kódov. Pracovníci v skladoch a výrobných závodoch skenujú tisíce čiarových kódov s cieľom zabezpečiť kvalitu výrobkov a včasné dodanie. Ich produktivita je závislá na kvalite snímača, ktorý majú vo svojich rukách. So zariadením DS3608-SR/DS3678-SR so skvelou robustnou konštrukciou však získajú bezkonkurenčný snímací výkon a zároveň skvelú ovládateľnosť. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Tlaciaren Zebra iMZ Series | DATASCAN, s.r.o.

Tlaciaren Zebra iMZ Series

Elegantné mobilné tlačiarne Zebra iMZ Series určené pre jednoduchý tlač dokumentov sú tak malé, že sa zmestia do dlane vašej ruky. Títo šikovní pomocníci nájdu uplatnenie vo všetkých tlačových aplikáciách, kde je potreba rýchly a jednoduchý tlač na požiadanie. Sú ľahko ovládateľné a sú ideálnym prvým krokom pre užívateľov, ktorí chcú nahradiť papierovú dokumentáciu, predtlačené doklady alebo nespoľahlivé mobilné tlačiarne. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Kamery Datalogic E100 Series | DATASCAN, s.r.o.

Kamery Datalogic E100 Series

Kamery Datalogic E100 Series disponujú najmodernejším obrazovým snímačom CMOS, ktorý vie snímať v odtieňoch šedi aj farebne. Kamery podporujú konektivitu GigE Vision. Vďaka svojim malým rozmerom (29 mm x 29 mm x 60 mm) umožňujú ľahkú inštaláciu aj na miestach s obmedzeným priestorom. Kamery E100 Series sú ideálnym riešením pre rýchlu integráciu systému strojového videnia a zaisťujú vynikajúci pomer cena/výkon. Sú navrhnuté pre najzložitejšie aplikácie strojového videnia. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra MC55A0 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC55A0

Priemyselný mobilný terminál EDA MC55A0 od spoločnosti Zebra sa vyznačuje odolným priemyselným prevedením, bezdrôtovou Wi-Fi konektivitou, integrovaným snímačom čiarových, 2D alebo DPM kódov, fotoaparátom s 3.2 megapixelmi a operačným systémom Microsoft Windows Mobile 6.5 Classic. Terminál MC55A0 bol špeciálne navrhnutý pre použitie v maloobchode, v skladoch a kanceláriách, ale aj v zdravotníctve, službách alebo pohostinstve. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria