Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Tubulárne senzory Datalogic SL5 Series | DATASCAN, s.r.o.

Tubulárne senzory Datalogic SL5 Series

Optoelektronické tubulárne senzory Datalogic SL5 poskytujú lúčové, blízke a retroreflexné polarizované optické funkcie s červeným laserových svetlom, 2 m kábel či 4-pólové pripojenie M12 v plastovom kryte. Vynikajú tiež jednoduchou a rýchlou montážou. Tubulárne senzory Datalogic SL5 nájdu uplatnenie v širokom rade aplikácií - v baliacich linkách (potravinárstvo, farmácia), dopravných linkách, strojoch na výrobu keramiky, automatických skladoch apod. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1 | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň kariet Zebra ZXP Series 1

Malá stolná tlačiareň plastových kariet Zebra ZXP Series 1 bola navrhnutá špeciálne pre zákazníkov, ktorí požadujú kvalitnú tlačiareň za skvelú cenu. Je ideálna pre jednostranný farebný aj čiernobiely potlač v malom objeme a jej veľkosť umožňuje umiestnenie do obmedzených priestorov. Tlačiareň kariet ZXP Series 1 nevyžaduje žiadnu technickú podporu či školenie užívateľov, vďaka farebným dotykovým bodom je jej ovládanie ľahké a veľmi intuitívne. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Vosk-živicová farbiaca páska APX FH | DATASCAN, s.r.o.

Vosk-živicová farbiaca páska APX FH

Vosk-živicová farbiaca páska APX FH ponúka vysoký výkon v kombinácii s multikompatibilitou s rôznymi podkladmi. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače pre všetky druhy kódov, malých textov, veľkých znakov či log pri stupni sýtosti do 2.1 (ODR). Zloženie tejto pásky umožňuje potlač veľkého množstva podkladov od obalených papierov až po syntetické materiály. Tlačové výstupy navyše ponúkajú naozaj vysoký stupeň odolnosti voči oderu a oteru. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač Zebra Symbol MiniScan MS954

Zebra Symbol MiniScan MS954 je kompaktný, odolný a vysoko výkonný snímač čiarových kódov, ktorý vie snímať všetky typy 1D kódov, vrátane zle vytlačených alebo nízko kontrastných kódov. Jedná sa o jednu z najmenších a najľahších čítačiek na trhu a pre maximálnu produktivitu umožňuje nastaviteľné skenovanie pod uhlami 47° a 35° s pracovným rozsahom viac ako 35 palců/88,9 cm. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Fotogaléria