Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

Základný popis

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Samolepiace etikety
Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov
Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Čiarové kódy
Zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu
Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné, stolové tlačiarne, tlačiarne strednej triedy.

Aplikátory etikiet
Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače
Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Bezdrôtové snímače čiarových kódov
Bezdrôtové snímače určené pre výrobu, sklady a prostredie vyžadujúce mobilitu. Umožní pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od počítača.

Systémy strojového videnia
Ponúkame riešenie najmä pre výrobné firmy - systémy strojového videnia - ktoré šetria Váš čas aj náklady. Naše portfólio zahŕňa obrazové snímače, chytré kamery, obrazové procesory, obrazový softvér, kamery a príslušenstvo.

Potlač plastových kariet
Vykonávame kvalitná potlač plastových kariet dle Vašich špecifických požiadaviek. Ponúkame potlač plastových kariet fotografiami pre identifikáciu, personalizácia plastových kariet magnetickým prúžkom a kódovanie kariet čipom.

Mobilné terminály
Ručné mobilné terminály, mobilné terminály pripevniteľné k vozidlu, priemyselné PDA.

Ponuky

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 6510

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 6510

Mobilný terminál Dolphin 6510 od spoločnosti Honeywell poskytuje pokročilý zber dát a bezdrôtovú komunikáciu v reálnom čase. Ponúka optimálnu kombináciu výkonnosti a spoľahlivosti a prináša rýchlu návratnosť investícií mobilných pracovníkov ...

Zobraziť detail ponuky

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110

Cenovo dostupná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110 je kompaktná a dostatočne ľahká a je možné ju nosiť na opasku po celú dobu smeny. Tlačí potvrdenky, vstupenky aj oznámenia o doručení ...

Zobraziť detail ponuky

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Honeywell Voyager 1400g je kvalitný snímač 2D čiarových kódov, ktorý je schopný prečítať ako kódy na klasickom papieri, tak aj kódy na iných alternatívnych médiách. Zároveň sníma aj kódy s ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk