Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350

Tlačiareň plastových kariet Zebra ZC350 prináša pokročilé možnosti tlače, ktoré umožňujú vytvoriť prakticky ľubovoľný dizajn. S podporou takmer každej technológie kódovanie je možné vytvoriť takmer akýkoľvek typ karty - identifikačné, prístupové, vernostné, debetné, kreditné a ďalšie. So ZC350 získate tlačiareň s veľmi jednoduchým ovládaním, či už tlačíte jednostranné alebo obojstranné karty, s jednoduchou čiernobielou potlačou alebo veľmi zložitou farebnou grafikou. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400 | DATASCAN, s.r.o.

Skener Datalogic QuickScan I Lite QW2400

Ručná čítačka kódov Datalogic QuickScan I Lite QW2400 bola špeciálne navrhnutá pre čítanie dlhých aj skrátených 1D kódov a väčších 2D kódov z blízkej vzdialenosti. Má mimoriadne široký zorný uhol, ktorý zachytáva náročné kódy v nominálnej vzdialenosti s použitím rôznych uhlov skenovania. QuickScan I Lite QW2400 vyniká malým, ľahkým, ergonomickým dizajnom a je pohodlná pre každodennú prevádzku. Čítačka je dostupná v dvoch možnostiach rozhrania: USB alebo Keyboard wedge/RS-232. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Mobilní terminály Zebra TC72/TC77 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilní terminály Zebra TC72/TC77

TC72 a TC77 od spoločnosti Zebra zakladajú na úspechu terminálov TC70/TC75 a vytvárajú dokonalý robustný dotykový mobilný terminál, ktorý je vhodný pre pracovníkov ako vo vnútri, tak vonku. Prinášajú mimoriadnu spoľahlivosť a efektivitu vašich pracovníkov a vďaka tomu posúvajú zákaznícky servis na ďalšiu úroveň. Dotykový displej s vysokým rozlíšením je ľahko čitateľný aj pri jasnom slnečnom svetle. Môže byť ovládaný aj v rukaviciach alebo stylusom, navyše bezproblémovo funguje aj keď je mokrý. [viac informácií]

Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER

Ultra odolná čítačka kódov Zebra DS3608-ER/DS3678-ER vyniká výnimočným skenovacím výkonom, robustnou konštrukciou a jednoduchou správou. Zamestnanci v skladoch zaisťujú presnosť objednávok a včasné dodanie tovaru, ich produktivita závisí na kvalite snímača, ktorý drží vo svojich rukách. Zariadenie s bezkonkurenčnou robustnou konštrukciou, mimoriadnym čítacím výkonom a jednoduchou ovládateľnosťou pomáha zvyšovať celkovú produktivitu zamestnancov. Kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria