Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500 | DATASCAN, s.r.o.

Farebná tlačiareň etikiet Epson TM-C3500

Tlačiareň etikiet Epson TM-C3500 umožňuje tlač kvalitných farebných štítkov, etikiet alebo tiež vstupeniek. Vďaka špičkovej kvalite, vysokej rýchlosti tlače až 103 mm/s a samostatným zásobníkom s pigmentovými atramentmi môžete tlačiť etikety podľa potreby priamo vo vašejfirme, čo šetrí čas aj peniaze za služby externých dodávateľov. Prevádzková teplota tlačiarne sa pohybuje od 10 do 35 °C, maximálna šírka tlače je 104 mm, maximálne rozlíšenie tlače 720 x 360 dpi. Kontaktujte nás. [viac informácií]

Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400 | DATASCAN, s.r.o.

Vreckový snímač Datalogic RIDA DBT6400

Snímač kódov Datalogic RIDA DBT6400 s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® predstavuje v spojení s mobilnými zariadeniami, najmä tablety, skvelého vreckového pomocníka. Tento malý, ergonomický skener ponúka moderný elegantný dizajn a dá sa spárovať so zariadeniami s Android, Apple iOS a Windows Mobile aj štandardnými notebooky vybavenými bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Prečíta všetky kódy, či už s nízkym kontrastom, poškodené alebo zle vytlačené, aj kódy z displejov mobilných zariadení. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra MC45 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC45

Mobilný terminál Zebra MC45 predstavuje cenovo dostupné zariadenie pre zlepšenie produktivity a celkovej spokojnosti užívateľov. Prináša vynikajúci spôsob, ako poskytovať zákazníkom potrebné informácie v reálnom čase priamo na mieste, a pomáha tak predchádzať prípadným strateným predajom a zákazníkom. Toto vreckové zariadenie sa pohodlne drží a veľkosť aj umiestnenie displeja sú navrhnuté tak, aby naň bolo dobre vidieť a terminál sa dobre používal. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice | DATASCAN, s.r.o.

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice

Špeciálna živicová farbiaca páska Zebra Z 5100 je navrhnutá pre prostredie ťažkého priemyslu. Má vysokú odolnosť voči rôznym chemickým látkam a zároveň vyniká vysokou intenzitou tlače. Hodí sa predovšetkým pre špeciálne typy materiálov - lakovaný lesklý papier, PE (matný povrch PolyTrans, PE (lakovaný povrch) alebo Datapol. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Náš tím skúsených odborníkov vám poradí s výberom podľa vašich konrétních požiadaviek. [viac informácií]

Fotogaléria