Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

Základný popis

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Samolepiace etikety
Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov
Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Čiarové kódy
Zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu
Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné, stolové tlačiarne, tlačiarne strednej triedy.

Aplikátory etikiet
Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače
Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Bezdrôtové snímače čiarových kódov
Bezdrôtové snímače určené pre výrobu, sklady a prostredie vyžadujúce mobilitu. Umožní pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od počítača.

Systémy strojového videnia
Ponúkame riešenie najmä pre výrobné firmy - systémy strojového videnia - ktoré šetria Váš čas aj náklady. Naše portfólio zahŕňa obrazové snímače, chytré kamery, obrazové procesory, obrazový softvér, kamery a príslušenstvo.

Potlač plastových kariet
Vykonávame kvalitná potlač plastových kariet dle Vašich špecifických požiadaviek. Ponúkame potlač plastových kariet fotografiami pre identifikáciu, personalizácia plastových kariet magnetickým prúžkom a kódovanie kariet čipom.

Mobilné terminály
Ručné mobilné terminály, mobilné terminály pripevniteľné k vozidlu, priemyselné PDA.

Ponuky

Stacionárný snímač Datalogic AL5010

Stacionárný snímač Datalogic AL5010

Stacionárny snímač Datalogic AL5010 je vysoko výkonná laserová čítačka s integrovanou kontrolnou technológiou, ktorá spĺňa požiadavky súčasných aj nových automatizovaných zariadení. Vďaka rýchlosti čítania až 1200 snímok za sekundu podporuje ...

Zobraziť detail ponuky

Ručný skener Datalogic PowerScan

Ručný skener Datalogic PowerScan

Trieda snímačov čiarových kódow PowerScan je určená predovšetkým pre priemyselné prostredie. Tlmiče nárazov (v ktorých je umiestnená optika), ochrana proti prachu a špeciálna guma, sú kombinované tak, aby sa zabránilo ...

Zobraziť detail ponuky

Ručný snímač kódov Intermec SR61

Ručný snímač kódov Intermec SR61

Intermec SR61 je ručný bezdrôtový priemyselný snímač s širokým výberom čítacie technológie (Laser, Vista, Area Imager), ktorá umožňuje snímať čiarové kódy až zo vzdialenosti 11 metrov. Vzhľadom k tomu, že ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk