Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Kvalitný snímač 1D a 2D kódov Honeywell Voyager 1400g dokáže snímať ako kódy na klasickom papieri, tak kódy na iných alternatívnych médiách. Prečíta aj kódy s horšou kvalitou (napr. poškodené, vyblednuté alebo rozmazané). Tento všestranný a spoľahlivý snímač je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval súčasným aj budúcim potrebám snímania. Rýchlosti skenovania sú porovnateľné s laserovými snímačmi. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom. [viac informácií]

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120

Stacionárny snímač Datalogic Matrix 120 sa radí medzi najmenšie ultrakompaktné snímače 1D a 2D kódov na trhu. Ponúka zabudované pripojenie k sieti Ethernet a možnosť sériového aj USB rozhranie u jedného modelu. Matrix 120 nájde využitie vo výrobe, v chemickom alebo biomedicínskom priemysle a zdravotníctve (identifikácia fľaštičiek), ďalej v elektronickom priemysle alebo pri výrobe obalov aj potravín a nápojov. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42

Mobilná tlačiareň etikiet Intermec PB42 prináša zlepšenie kvality priamych dodávok a Field Service. Jej unikátna konštrukcia zaisťuje jednoduché použitie, čo je veľmi dôležité najmä pre vodiča dodávkové služby, ktorý absolvuje cesty s mnohými zastávkami a stretáva sa so sťaženými pracovnými podmienkami. Špeciálna nabíjačka umožňuje nabíjať 4 tlačiarne zároveň, pričom nie je vyžadovaný nabíjací kábel. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, poradíme vám s výberom. [viac informácií]

Živicová farbiaca páska AXR 900 | DATASCAN, s.r.o.

Živicová farbiaca páska AXR 900

Živicová farbiaca páska AXR 900 sa hodí pre tlačiarne s tlačovou hlavou Corner Edge a Near Edge. Je navrhnutá najmä pre tlač textilných etikiet a zároveň prináša relevantné riešenie pre špecializované aplikácie (napr. sterilizácia, odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám), ktoré nemôžu byť pokryté ostatnými živicovými páskami. Páska AXR 900 poskytuje vynikajúcu odolnosť voči všetkým spôsobom umývanie textílií, žehleniu a tiež niektorým druhom rozpúšťadiel. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Fotogaléria