Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač Datalogic Heron HD 3430 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač Datalogic Heron HD 3430

Štýlová čítačka čiarových a 2D kódov Datalogic Heron HD3430 prináša do miesta predaja neprekonateľnú eleganciu. Je obohatená o farebná meniace sa svetlá, inovatívny aj moderný dizajn materiálu a poskytuje vynikajúci čítací výkon 1D a 2D kódov aj zachytávanie obrazu. Snímač tiež ponúka možnosť začleniť identitu spoločnosti značky, pretože umožňuje zostaviť perfektnú kombináciu firemného loga a horného farebného krytu, navyše prispôsobuje vizuálne a zvukové prvky a posilňuje tak hodnotu značky. [viac informácií]

Farbiace pásky AWR470 vosk | DATASCAN, s.r.o.

Farbiace pásky AWR470 vosk

AWR 470 vosk je materiál pre bežné aplikácie. Vyznačuje sa výraznou sýtosťou tlače a vysokou citlivosťou. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače ukotvených čiarových kódov, veľmi malých textov, veľkých znakov a to pri veľmi vysokej hodnote sýtosti tlače. Páska je vybavená unikátnou ochrannou vrstvou "backcoating", ktorá zaisťuje jedinečnú ochranu tlačovej hlavy-zabraňuje drhnutie fólie a zvyšovanie elektrostatického napätia. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Optoelektronické senzory Datasensor | DATASCAN, s.r.o.

Optoelektronické senzory Datasensor

Ponúkame výrobky firmy Datasensor, ako je optoelektronické senzory a snímače (pre detekciu farieb, kontrastu alebo vzdialenosti), bezpečnostné závory, snímač uhlov a polôh a pod. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Tlačiareň etikiet IntermecEasyCoder PX4i | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň etikiet IntermecEasyCoder PX4i

Tlačiareň etikiet EasyCoder PX4i je priemyselná tlačiareň s rozlíšením tlačovej hlavy 200 alebo 300dpi. To všetko v priemyselnom prevedení s minimálnym využitím plastových dielov. Vďaka inteligentnému programovaciemu jazyku Fingerprint je tlačiareň schopná fungovať ako samostatné tlačové riešenie a môže obsluhovať i externé zariadenia, napriklad snímač čiarového kódu. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach alebo kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria