Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.
Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.
Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.
Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.
Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.
Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Tlačiareň etikiet Zebra LP/TLP 2824 PLUS | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiareň etikiet Zebra LP/TLP 2824 PLUS

Zebra LP/TLP 2824 PLUS sú najmenšie stolové tlačiarne etikiet, ktoré sú vzhľadom k svojej veľkosti ideálnym riešením všade tam, kde je potreba ušetriť priestor. Tlačiarne majú jednoduché ovládanie, podporu jazykov ZPL a EPL v jednom typu, hardvérové ​​reset tlačidlo, jednoduché zavádzanie médiá pomocou automatickej kalibrácie, voliteľný jednoduchý odlepovací modul a rezač, interný ZebraNet PrintServer. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Mobilné terminály | DATASCAN, s.r.o.

Mobilné terminály

Ponúkame mobilné terminály pre mobilný zber a spracovanie dát. Vkladanie dát sa vykonáva pomocou dotykového displeja, klávesnice alebo vstavaného snímača. Terminály vynikajú robustnosťou a odolnosťou. Sú využívané predovšetkým v oblastiach skladovania, maloobchode, zber dát a komunikáciu mobilných pracovníkov. V našej ponuke nájdete špičkové terminály od popredných svetových výrobcov: Datalogic ADC, Motorola, Honeywell a Intermec. Viac informácií nájdete na našom webe. [viac informácií]

Datalogic M-Series Specialty Cameras | DATASCAN, s.r.o.

Datalogic M-Series Specialty Cameras

Datalogic M-Series Specialty Cameras podporujú zložité zrakové požiadavky, ktoré vyžadujú vysokorýchlostné, vysoko kvalitné kontrolu a meranie. Tieto modely pre výrobné odvetvie predstavujú najnovšie pokroky v kamerových technológiách, pretože sú poháňané Impact softvérom a podporované globálne výnimočnými technickými znalosťami aj zákazníckym servisom. Kamery M-Series majú triedu krytia IP67, rozlíšenie 8 a 16 MPx a sú citlivé na UV žiarenie. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Snímač kódov DatalogicGryphon GPS4400 2D | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov DatalogicGryphon GPS4400 2D

Snímač Datalogic Gryphon GPS4400 2D ponúka snímanie malých, objemných aj ťažko manipulovateľných predmetov. Vzhľadom k veľkosti je ideálny do obmedzených priestorov, pričom možnosť odstránenia stojanu znižuje celkové rozmery snímača. Medzi prednosti skenera patrí široký uhol snímania, vysoká odolnosť voči pohybu, skvelý čítacie výkon aj patentovaná technológia "Green Spot", čím je zvýšená celková produktivita a spokojnosť zákazníkov. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Fotogaléria

<<
>>