Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Senzory vzdialeností Datalogic S67 | DATASCAN, s.r.o.

Senzory vzdialeností Datalogic S67

Optoelektronické senzory S67 sa zakladajú na geometrické triangulačné technológii s minimálnym rozlíšením a umožňujú veľmi presné meranie v blízkom rozsahu. Sú vhodné pre aplikácie, kde sa kladú vysoké požiadavky na detekčnú rýchlosť, presné meranie a rozpoznanie širokej škály typov materiálov. Rad senzorov S67 ponúka 4 rôzne modely s možnosťou výberu z 2 rôznych vzdialeností - dlhý či krátky dosah. Užívatelia si môžu vybrať medzi konfiguráciami analógových výstupov prúdu alebo napätia. [viac informácií]

Potlač etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Potlač etikiet

Ponúkame potlač spotrebného materiálu, či už jednoduchým čiarovým kódom, logom alebo zložitejšiou farebnou grafikou. Jedná sa o samolepiace aj nesamolepiace etikety rôznych rozmerov a materiálov (papierové etikety, fólie, potravinárske a pre zdravotníctvo certifikované materiály, textilné etikety, visačky, vstupenky atď.). Všetok spotrebný materiál z nášho produktového portfólia ponúkame v rozsiahlej farebnej škále. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie alebo navštívte náš web. [viac informácií]

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Voyager 1400g

Kvalitný snímač čiarových a 2D kódov Honeywell Voyager 1400g je schopný prečítať ako kódy na klasickom papieri, tak kódy na iných alternatívnych médiách. Sníma aj kódy s horšou kvalitou (napr. poškodené, vyblednuté alebo rozmazané). Tento všestranný a spoľahlivý snímač je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval súčasným aj budúcim potrebám snímanie. Rýchlosti čítania sú porovnateľné s laserovými snímačmi. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám s výberom. [viac informácií]

Mobilný terminál Honeywell CT60 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Honeywell CT60

Mobilný terminál Honeywell CT60 je navrhnutý pre užívateľov, ktoré sa potrebujú kedykoľvek a kdekoľvek v reálnom čase pripojiť k dôležitým obchodným aplikáciám. Prináša tak maximálnu prevádzkovú dobu a produktivitu na predajnej ploche. Terminál je postavený na platforme Mobility Edge™, ktorá ponúka integrovaný, opakovateľný a škálovateľný prístup. Vďaka tomu je zaručená bezpečnosť, spoľahlivosť a výkon zariadenia. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám. [viac informácií]

Fotogaléria