Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

Základný popis

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Samolepiace etikety
Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov
Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Čiarové kódy
Zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu
Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné, stolové tlačiarne, tlačiarne strednej triedy.

Aplikátory etikiet
Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače
Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Bezdrôtové snímače čiarových kódov
Bezdrôtové snímače určené pre výrobu, sklady a prostredie vyžadujúce mobilitu. Umožní pracovať do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov od počítača.

Systémy strojového videnia
Ponúkame riešenie najmä pre výrobné firmy - systémy strojového videnia - ktoré šetria Váš čas aj náklady. Naše portfólio zahŕňa obrazové snímače, chytré kamery, obrazové procesory, obrazový softvér, kamery a príslušenstvo.

Potlač plastových kariet
Vykonávame kvalitná potlač plastových kariet dle Vašich špecifických požiadaviek. Ponúkame potlač plastových kariet fotografiami pre identifikáciu, personalizácia plastových kariet magnetickým prúžkom a kódovanie kariet čipom.

Mobilné terminály
Ručné mobilné terminály, mobilné terminály pripevniteľné k vozidlu, priemyselné PDA.

Ponuky

Tlačiarne etikiet INTERMEC

Tlačiarne etikiet INTERMEC

Tlačiarne Intermec predstavujú ucelenú radu, ktorá je určená pre široké spektrum použitia - od malých stolových tlačiarní pre kancelárie až po robustné typy, odolávajúci nepriaznivému priemyselnému prostrediu. Potláčať je možné ...

Zobraziť detail ponuky

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice

Farbiace pásky Zebra Z 5100 - živice

Špeciálna živicová páska pre ťažký priemysel. Má vysokú odolnosť voči rôznym chemickým látkam, vyniká vysokou intenzitou tlače. Je vhodná hlavne pre špeciálne typy materiálov - lakovaný lesklý papier, PE (matný ...

Zobraziť detail ponuky

Softvér pre návrh a tlač etikiet

Softvér pre návrh a tlač etikiet

Ponúkame profesionálne softvérové ​​aplikácie pre návrh a tlač etikiet čiarovým kódom od renomovaných spoločností ako sú Zebra a NiceLabel. Do našej ponuky sa radí softvéry ako BarTender pre tlač štítkov, ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk