Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h | DATASCAN, s.r.o.

Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h

Snímač čiarových kódov Honeywell Enhanced Xenon 1902h napomáha zlepšovať celkový chod v zdravotníckych zariadeniach (správa liečiv, identifikácie pacientov atď.). Vďaka tomu dochádza k zvýšeniu komfortu pacienta aj zdokonaleniu jednotlivých pracovných postupov. Snímač využíva zobrazovaciu technológiu Adaptus™ pre citlivé čítanie všetkých 1D, 2D a PDF kódov, vrátane priehľadných, poškodených alebo kódov s nízkym kontrastom. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám. [viac informácií]

RFID tlačiarne etikiet Datamax M-Class | DATASCAN, s.r.o.

RFID tlačiarne etikiet Datamax M-Class

Datamax M-Class Mark II je kompaktná priemyselná tlačiareň etikiet, ktorá ponúka vynikajúci výkon so širokou škálou funkcií. Je výhodná predovšetkým vďaka malým rozmerom. Tie sú ideálne tam, kde užívatelia potrebujú výkonné priemyselné tlačiarne, ale musí brať do úvahy priestorové obmedzenia. Vďaka ľahko ovládateľnému grafickému LCD displeju a jednoduchému ovládaniu funkcií v menu je táto tlačiareň určená pre užívateľov všetkých úrovní. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám. [viac informácií]

Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount | DATASCAN, s.r.o.

Nastaviteľné ramená pre držiaky RAMMount

Nastaviteľné ramená sa dajú prispôsobiť otáčaním alebo nastavovaním, spolu s RAM® "ball" ponúkajú flexibilné montážne riešenie. Uistite sa, že ergonomika vášho montážneho riešenia je pohodlná a upevnite zariadenie aj v ťažko dostupných priestoroch. RAM systémy vynikajú variabilitou a poskytujú patentovaný systém guľových kolíkov a upínacích ramien. Vyberte si z našej ponuky presne ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a vašim špecifickým požiadavkám. Kontaktujte nás, poradíme vám. [viac informácií]

Softvér ZMotif™ CardStudio™ | DATASCAN, s.r.o.

Softvér ZMotif™ CardStudio™

ZMotif CardStudio je softvér od spoločnosti Zebra určený pre tlačiarne kariet. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, zároveň však umožňuje navrhnúť dizajn kariet na profesionálnej úrovni. Ak vytvárate jednoduchý alebo zložitý dizajn kariet, CardStudio Vám ponúka verziu pre každú aplikáciu v troch rôznych edíciách: Classic, Standard, Professional. Softvér je optimalizovaný pre všetky tlačiarne kariet Zebra. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie alebo navštívte náš web, poradíme vám. [viac informácií]

Fotogaléria