Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Aplikátory etikiet bez tlače | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet bez tlače

Aplikátory etikiet bez tlače sa využívajú pre aplikáciu predtlačených samolepiacich etikiet na výrobky, obaly či krabice vo výrobných linkách. Naša ponuka zahŕňa aplikátory etikiet bez tlače od spoločnosti Label-Aire. Tie sa vyznačujú jednoduchou obsluhou aj nastavením, extrémne nízkou poruchovosťou, vysokou rýchlosťou aplikácie etikiet a ďalšími vlastnosťami pre dosiahnutie bezproblémovej prevádzky a zároveň vyššej produktivity na pracovisku. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie. [viac informácií]

Veľkoformátová tlačiareň kariet ZC10L | DATASCAN, s.r.o.

Veľkoformátová tlačiareň kariet ZC10L

Veľkoformátová tlačiareň plastových kariet Zebra ZC10L dokáže naraz vytlačiť plnofarebnú kartu až po samotný okraj. Vďaka nej je potom možné vyrobiť nadrozmerné odznaky, vstupenky na koncerty, športové a kultúrne podujatia, festivaly apod. Vzhľadom k tomu, že karty sú tlačené na požiadanie, je možné ich prispôsobiť individuálnym potrebám návštevníkov. To prispieva k personalizácii, zároveň znižuje množstvo odpadu a eliminuje riziko výpadku daného typu karty. Kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131 | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka čiarových kodov Datalogic QD2131

Čítačka čiarových kódov Datalogic QuickScan QD 2131 nájde aj cez zvýšený trend 2D kódov uplatnenie v mnohých aplikáciách. Výkon snímania je vylepšený o hlbší aj širší uhol skenovania, vďaka čomu vzniká dlhší skenovací riadok. Tieto vylepšenia umožňujú zákazníkom používať snímač pri skenovaní dlhých čiarových kódov, a to ako pri dlhších tak pri kratších vzdialenostiach. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. [viac informácií]

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000 | DATASCAN, s.r.o.

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000

Nositeľný mobilný terminál Zebra WT6000 zvyšuje hands-free mobilitu a produktivitu pracovníkov. Definuje nový štandard, zároveň je menší a ľahší ako ostatné zariadenia tohto typu. Vďaka neuveriteľnému montážnemu systému sa ľahko zmestí na každého pracovníka s rôznou veľkosťou paže. Priemyselná robustná konštrukcia terminálu WT6000 zabezpečuje maximálnu prevádzkyschopnosť aj v najnáročnejšom prostredí. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie, prípadne navštívte náš web. [viac informácií]

Fotogaléria