Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač kódov Honeywell Granit XP 1991iXR | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Granit XP 1991iXR

Vysoko odolný snímač kódov Honeywell Granit XP 1991iXR prináša maximálnu spoľahlivosť, špičkový výkon skenovania a zároveň nízke náklady na vlastníctvo zariadenia. Tento bezdrôtový skener umožňuje snímanie 1D a 2D kódov z blízka aj zo vzdialenosti viac ako 10 m, a predstavuje tak ideálne riešenie pre zvyšovanie produktivity v skladoch, distribučných centrách alebo výrobných prevádzkach. Bez problémov prečíta aj zle vytlačené, nekvalitné či inak poškodené kódy. [viac informácií]

Stacionárný snímač Datalogic DS4800 | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárný snímač Datalogic DS4800

Stacionárny snímač Datalogic DS4800 rozširuje existujúci ponuku snímačov pre výrobný sektor a prináša maximálnu flexibilitu do väčšiny priemyselných aplikácií. Vďaka nastaveniu Smart focus a technológii Digitech sa zvyšuje čitateľnosť čiarových kódov s nízkym kontrastom, zatial čo rekonštrukčný algoritmus ACR4 zvyšuje čítací výkon aj maximálny uhol natočenia kódu u poškodených etikiet. Pre viac informací navštívte náš web, prípadne sa obráťte na naše obchodné oddelenie, poradíme vám. [viac informácií]

Aplikátor etikiet Label-Aire 3139/38-N | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátor etikiet Label-Aire 3139/38-N

Aplikátor etikiet s tlačou Label-Aire 3139/38-N slúži pre tlač etikiet a ich následnu aplikáciu na výrobky zo strán, prípadne aplikuje dve etikety na priľahlé panely. Tento model s integrovaným navíjacím a odvíjecím zariadením aplikuje etikety ihneď po ich potlačení. Otočné aplikačné rameno je možné konfigurovať pre tlač a aplikáciu etikiet na kartóny alebo palety. Pre väčšiu stabilitu môže byť robustný stojan aplikátora priskrutkovaný k podlahe. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra MC18 Series | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra MC18 Series

Mobilný terminál Zebra MC18 ponúka okamžitý prístup k informáciám a zároveň prináša pohodlie a posúva zážitok z nakupovania na vyššiu úroveň. Maloobchodníci v reálnom čase vidí, čo zákazník nakupuje a ihneď mu môžu odoslať príslušné zľavové kupóny alebo návrhy doplnkových predmetov. Vo výsledku tak zákazníci strávi menej času v obchode, ušetria, avšak nakúpi viac. To prispieva k vyššej spokojnosti zákazníkov aj objemu predaja. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie,poradíme vám. [viac informácií]

Fotogaléria