Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130 | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130

Priemyselná drôtová čítačka kódov Datalogic PowerScan PD9130 obsahuje novú inovatívnu technológiu, ktorá prináša zelenú skenovaciu linku. Tá má rovnakú definíciu ako laserový lúč s výhodami lineárneho imageru a prináša mimoriadnu schopnosť dekódovanie 1D kódov. Táto zelená skenovacia linka sa osvedčila ako najpohodlnejšie riešenie pre oči pracovníka. Čítačka má ergonomický tvar s vyváženou hmotnosťou pre optimálny komfort užívateľa pri operáciách náročných na skenovanie. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g | DATASCAN, s.r.o.

Pultový snímač Honeywell Orbit 7190g

Pultový snímač kódov Orbit 7190g je vybavený prelomovou hybridnou technológiou, ktorá kombinuje všesmerové laserové snímanie a integrované zobrazovanie na plochu. Vďaka tomu prináša platformu čítania kódov optimalizovanú pre vysoko efektívne odbavenie pri pokladniach. Zároveň umožňuje vynikajúce priechodné skenovanie lineárnych čiarových kódov tovarov, a pomáha tak maloobchodníkom reagovať na rastúcu potrebu digitálneho skenovania kódov - bez nutnosti použitia ďalšieho skenera. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra TC25 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra TC25

Mobilný terminál Zebra TC25 je vhodný pre malé firmy, kde pomáha šetriť čas a peniaze a zvyšovať tržby aj ziskovosť. Tento smartphone obsahuje rovnakú technológiou snímania, na ktorú sa každý deň spoliehajú obchodníci po celom svete. Umožňuje jednoduché a okamžité zachytenie akéhokoľvek tlačeného aj elektronického čiarového kódu v prakticky akýchkoľvek podmienkach, bez nutnosti presného mierenia a bez čakania. Terminál TC25 využijú predovšetkým terénni pracovníci v službách, doprave a logistike. [viac informácií]

Tlačiarne plastových kariet | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne plastových kariet

Ponúkame široký výber tlačiarní plastových kariet od spoločnosti Zebra - od cenovo výhodných modelov cez vysoko výkonné a bezpečnostné tlačiarne až po retransferové tlačiarne kariet. Voliteľné funkcie môžu zahŕňať možnosť pripojenia do siete ethernet, kódovanie čipových a magnetických kariet alebo RFID kariet štandardu UHF Gen 2, alebo lamináciu pre zvýšenie ochrany a životnosti kariet. Pre viac informácií navštívte náš web, prípadne kontaktujte naše obchodné oddelenie. Poradíme vám. [viac informácií]

Fotogaléria