Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
DARTECH, s.r.o.

Výrobky, činnosti

Priemyselná automatizácia
Špecializujeme sa na priemyselnú automatizáciu, predovšetkým na programovanie PLC. Služby priemyselnej automatizácie poskytujeme v oblasti strojárskeho, potravinárskeho a ťažkého priemyslu.

Vývoj riadiacich systémov pre PLC Siemens
Zabezpečujeme vývoj riadiacich systémov pre PLC Siemens. Zaoberáme sa vizualizáciou procesov (HMI + SCADA), nasadzovaním a administráciou nadstavbových systémov, realizáciou priemyselných sietí PROFIBUS, PROFINET, RS232 či virtualizáciou staníc.

Vývoj riadiacich systémov-programovateľ. relé Logo
Zaoberáme sa vývojom riadiacich systémov, programovateľných relé LOGO podľa vašich požiadaviek. Pre kompletné informácie nás kontaktujte.

Vývoj RS - drobné systémy malých strojov S7 - 200
Zameriavame sa na vývoj riadiacich systémov pre drobné systémy malých strojov S7 - 200. Ponúkame technologické riešenia pre malé stroje, komplexnejšie zariadenia či pre časti technológií.

Vývoj RS - projektové systémy S7 - 300, S7 - 400
Vyvíjame riadiace systémy S7 - 300 a S7 - 400 pre stredné a náročnejšie automatizačné úlohy. Projektové systémy S7 - 300 a S7 - 400 sú vhodné pre použitie v rôznych oblastiach priemyslu.

Vývoj RS pre automatizáciu výrobných technológií
Našou špecializáciou je vývoj riadiacich systémov pre automatizáciu výrobných technológií. Riadiace systémy dodávame predovšetkým pre dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovacie systémy, pivovarnícke systémy, procesné umývanie pod.

Vývoj vizualizačného softvéru Siemens
Špecializujeme sa na vývoj vizualizačného softvéru na operátorských paneloch Siemens. Oblasť vizualizačného softvéru neustále vyvíjame a snažíme sa prinášať stále nové riešenia.

Riadiaci systém pre chemický priemysel
Dodávame riadiace systémy prispôsobené špeciálne pre chemický priemysel. Riadiace systémy pre chemický priemysel taktiež nastavujeme a upravujeme.

Riadiaci systém pre nápojový priemysel
Ponúkame riadiace systémy pre nápojový priemysel, vďaka ktorému sa stáva technológia výroby jednoduchou a intuitívnou. Riadiaci systém pre nápojový priemysel prispôsobujeme Vašim individuálnym potrebám.

Opravy dielov priemyselnej automatizácie
Realizujeme opravy dielov priemyselnej automatizácie kompletne na zákazku. Dodáme náhradné diely priemyselnej automatizácie a uvedieme systém do plnej funkčnosti.

Projektovanie rozvádzačov
Zaoberáme sa projektovaním rozvádzačov na zákazku. Projektovanie rozvádzačov realizujeme pre rôzne jednoduché, stredné aj náročnejšie systémy.

Priemyselná komunikačná sieť PROFIBUS
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku priemyselnej komunikačnej siete PROFIBUS. Zaoberáme sa tiež diagnostikou priemyselnej komunikačnej siete PROFIBUS pre spoľahlivé odstránenie závad.

Programovanie PLC
Zabezpečujeme programovanie PLC do rôznych odvetví priemyslu. V oblasti programovania PLC ponúkame vývoj riadiacich systémov, vizualizáciu procesov, nasadzovaním a administráciou nadstavbových systémov a pod.

Diagnostika priemyselných sietí
Zaisťujeme diagnostiku priemyselných sietí pre spoľahlivé odhalenie príčiny výpadku systémov. Pri diagnostike priemyselných sietí kontrolujeme funkčnosť softvéru, ale tiež použitie typov káblov, inštaláciu dátových káblov či funkcie konektorov.

Späť na www.abcsk.sk