• Detail firmy

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Základný popis

BLACHOTRAPEZ profituje na Európskom trhu už takmer 30 rokov. Zaoberáme sa lisovaním miliónov m2 trapézového a škridľového plechu. Základný materiál pochádza z ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, VoestAlpine, Hydro.Bezkonkurencné ceny.

Adresa

Vojtaššákova 604
027 44 Tvrdošín

Okres: Tvrdošín
Kraj: Žilinský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36423416

Výrobky, činnosti

Lisovanie trapezového a škridľového plechu

Kontaktné údaje

Telefón: +421 435 324 441
WWW: www.blachotrapez.sk

Kontaktná osoba

Robert Zawadzki

Mobil: +421 911 950 273
E-mail: r.zawadzki@blachotrapez.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

AKPOL S.C. Kazimierz Bykowski Andrzej Mejza

Naša spoločnosť bola vytvorená pre našich zákazníkov. Ponúkame zámočnícke služby, ako aj spracovanie ocele, kovov, hliníka a liatiny. Zaoberáme sa tiež obrábanie, pieskovanie, frézovanie, vŕtanie, rezanie závitov. Plazmové rezanie, ktoré poskytujú tú výhodu, že našej spoločnosti. Máme moderné stroje a skupinu kvalifikovaných pracovníkov.

Firma Usługowo-Handlowa "GOLEŃ" Golewski Tomasz

Vyrábame objednávky pre firmy stavebné bytové a individuálnych klientov. Vyrábame štandardné a individuálnych požiadaviek zákazníka s prihliadnutím farby, rozmery a ďalšie charakteristiky. Snažíme sa zabezpečiť, aby náš klient bol spokojný a naše výrobky bol jedinečný. Tiež sme umeleckého kováčstva.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zameriavame sa na strojárenskú výrobu a strojárenské operácie.Zabezpečujeme CNC delenie materiálu,tvarové rezanie plechov,CNC obrábanie, lisovanie,ohýbanie rúrok,zváranie a tiež povrchové úpravy lakovanie a tryskanie.Takisto sa venujeme predaju pneumatík pre osobné i dodávkové vozidlá.Poskytujeme služby pneuservisu,plnenie a čistenie klimatizácie a implementáciu ochrany pneumatík proti prerazeniu.