• Detail firmy

BERTO sk, s.r.o.

Základný popis

Mäso a mäsné výrobky.

Adresa

Hlavná 1
900 66 Vysoká pri Morave

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  45278156
IČ DPH:  SK2022926818
Rok založenia:  1991
Počet zamestnancov:  200
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Maso a masové výrobky

Kontaktné údaje

Telefón: +421 265 967 483
Fax: +421 265 967 313
E-mail: m.bertovicova@berto.sk
WWW: www.berto.sk

Kontaktná osoba

Monika Bertovičová

Mobil: +421 902 927 608
E-mail: m.bertovicova@berto.sk

Darina Klasová

Ďalšie firmy v odvetviach

BM GROUP SK, s.r.o.

Špecializujeme sa na poskytovanie služieb v oblasti firemného nákupu a reportingu. Cieľom našej práce a služieb je, aby ste nakupovali za trhové ceny a v kvalite, ktorú požadujete. Pre nás sú kľúčové faktory transparentnosť a efektivita, a preto pracujeme tak, aby ste sa nás mohli spoľahnúť a svoj čas ste venovali Vášmu podnikaniu. Naše služby sú určené tak pre menšie ako aj veľké spoločnosti.

ŠKOLEX, spol. s r.o.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou a distribúciou školského a kancelárskeho nábytku, kancelárskych i školských tabúľ a predajom alebo prenájmom projekčnej techniky. V našej ponuke nájdete kvalitný školský nábytok do posluchární, pre jazykové učebne, pre školské učebne fyziky alebo chémie, pre školské jedálne, nastaviteľný školský nábytok, ale aj nábytok pre materské školy.

Juraj Kočiš, s.r.o.

Zameraním našej rodinnej spoločnosti je mäsovýroba a výroba mäsových výrobkov. Naša výroba mäsových výrobkov je založená na regionálnych receptúrach a používame tradičné výrobné postupy. Ponúkame výrobu tepelne opracovaných i tepelne neopracovaných mäsových výrobkov, rozrábku mäsa, rozvoz mäsa i mäsových výrobkov. Sme schválená ako priemyselná výroba spĺňajúca všetky kritéria Európskej únie.