• Detail firmy

Bastions, s.r.o.

Základný popis

Vo firme Bastions poskytujeme širokú ponuku služieb aj kvalitného tovaru. Zaoberáme sa tvorbou rôznych tlačovín. Ktoré vám aj graficky pripravíme. Darčekové predmety ponúkame štandardne dostupné, ale aj tvoríme na mieru podľa požiadaviek účelnosti a hodnoty. Ponúkame všetky druhy reklamy a reklamného tovaru okrem mediálnej reklamy. Radi sa venujeme aj navrhovaniu škatúľ a balenia tovaru.

Adresa

Kríková 8695/5
821 07 Bratislava 214

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  47338971
IČ DPH:  SK2023840885
Rok založenia:  2002
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Darčekové predmety Bratislava

Potrebujete prekvapiť vášho priateľa, známeho či zamestnanca nejakým zaujímavým darčekom s venovaním priamo od vás? Ideálne darčekové predmety je možné si zakúpiť u nás v Bratislave.

Ďalšie firmy v odvetviach

ELECTRON, spol. s r.o.

Naša spoločnosť je dodávateľom technológií a materiálov pre signmaking, gravírovanie a veľkoplošnú tlač. Zabezpečujeme technológie: sublimácie MIMAKI, solvent MIMAKI, JV3, Laser GCC, laminátor GMP, atramenty (sublimačné, solventné), Coldenhove papier aj rezacie plotre. Zaručujeme profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zaoberáme sa zákazkovou výrobou hlavne cínových a zinkových predmetov technológiou odstredivého liatia, v rôznych povrchových úpravách i ručne maľovaných.