• Detail firmy

Bastions, s.r.o.

Základný popis

Vo firme Bastions poskytujeme širokú ponuku služieb aj kvalitného tovaru. Zaoberáme sa tvorbou rôznych tlačovín. Ktoré vám aj graficky pripravíme. Darčekové predmety ponúkame štandardne dostupné, ale aj tvoríme na mieru podľa požiadaviek účelnosti a hodnoty. Ponúkame všetky druhy reklamy a reklamného tovaru okrem mediálnej reklamy. Radi sa venujeme aj navrhovaniu škatúľ a balenia tovaru.

Adresa

Kríková 8695/5
821 07 Bratislava 214

Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  47338971
IČ DPH:  SK2023840885
Rok založenia:  2002
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

Darčekové predmety Bratislava

Potrebujete prekvapiť vášho priateľa, známeho či zamestnanca nejakým zaujímavým darčekom s venovaním priamo od vás? Ideálne darčekové predmety je možné si zakúpiť u nás v Bratislave.

Ďalšie firmy v odvetviach

KVĚTINY A DÁRKY

Už viac ako 17 rokov vykonávame kompletnú kvetinovú výzdobu firiem, reprezentačných priestorov, hotelov a bytov. Ďalej ponúkame väzbu kvetov pre rôzne príležitosti a tiež kvetinový svadobný servis. Máme eshop aj kamennú predajňu a tovar privezieme až k Vám.

SEPAS a.s.

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.