Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

BALKAN system s.r.o.

Základný popis

Predajné a servisné stredisko CISS (system priebežného doplňovania atramentu) pre domácnosti a firmy. Predaj CISS. Ponúkame najlacnejšiu nízko nákladovú tlač a kopírovanie v Liberci. Môžeme Vám ponúknuť najnižšie ceny pri zachovaní špičkovej kvality.

Výrobky, činnosti

Lacné atramenty
Dodávame lacné a kvalitné atramenty s atestom všetkých druhov: fotografický, pigment, sublimácia, UltraChrome, ecosolvent.

Digitálna tlač vizitiek
Pre digitálnu tlač používame výkonné tlačové centrum XEROX. Dokážeme garantovať farebnosť pri akomkoľvek nákladu vizitiek. Možno využiť laminácie.

Digitálna tlač Liberec
Lacná tlač všetkých tlačovín - tlač letákov, vizitiek, brožúr, vstupeniek apod. Možnosť expresnej tlače a osobný odber v Liberci.

Lacné náplne do tlačiarní
Predávame kvalitné lacné náplne do tlačiarní za veľmi prijateľné ceny. Dodávame len kvalitné kompatibilné náplne, ktoré majú totožnú kvalitu s originálnymi náplňami, pritom stojí zlomok ceny originálnej náplne.

Atramentové plnitelné kazety do tlačiarní
Ponúkame kvalitné plniteľné atramentové kazety do tlačiarní, ktoré umožňujú veľkú úsporu pri menšom množstve vytlačených stránok.

Multifunkčné zariadenie, SPDI
Dodávame tlačiarne a multifunkčné zariadenia so systémom priebežného doplňovania atramentu (CISS), ktorý atrament dávkuje úsporne.

Kompatibilné tonery a cartridge
Chcete ušetriť náklady na tlač? Ponúkame kvalitné kompatibilné tonery a cartridge. Kompatibilné náplne sú zvyčajne cenovo výhodnejšie.

Lacný fotopapier
Ponúkame lacný fotopapier pre tlač farebných fotografií: matný, lesklý a fotopapier s textúrou, ďalej špeciálny fotopapier (samolepiaci, magnetický).

Systémy priebežného doplňovania atramentu | CISS
Dodávame systémy priebežného doplňovania atramentu. Systémy priebežného doplňovania atramentu - vonkajšie zásobníky atramentu do bežných tlačiarní.

Sťahovanie Liberec franchis. sieť EXTRA STĚHOVÁNÍ
Vysťahujeme a presťahujeme domy, chalupy, byty, úrady, škôlky, školy, prevádzkarne, sklady. Zostavíme alebo rozoberieme ľubovoľný nábytok. Vypratávame, vykupujeme, uskladňujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vrátane sviatkov.

Čistiace prostriedky
Zaoberáme sa predajom čistiacich prostriedkov. Čistiace prostriedky a obrúsky na monitory, klávesnice, povrchy tlačiarní a multifunkčných zariadení.

Sublimačné tlačiarne
Dodávame sublimačné tlačiarne vrátane sublimačného atramentu. Sublimačné tlačiarne sú vhodné pre potlač textilu formou sublimačného procesu.

Predaj použitých tlačiarní
Zabezpečujeme predaj použitých tlačiarní. Predaj použitých tlačiarní - plne funkčné a preverené tlačiarne.

Náhradné diely do tlačiarní
Ponúkame preverené náhradné diely do tlačiarní. Náhradné diely do tlačiarní - vzduchové filtre, gumové tesnenia, spojovacie kolená, zátky, nádrže ai.

Úspora tlače 95% oproti originálu
Zameriavame sa na dosiahnutie čo najväčších úspor pri tlači, ponúkame kvalitné lacné tlačiarne, atramenty, plnitelé kazety, fotopapier, príslušenstvo.

Predaj tonerov do tlačiarní
Zaoberáme sa predajom tonerov do tlačiarní všetkých značiek. Ponúkame kvalitné kompatibilné tonery za výhodné ceny.

Atramenty do tlačiarní
Predávame atramenty do tlačiarní, ktoré majú totožnú kvalitu s originálnymi náplňami do tlačiarní, avšak ich obstarávacia cena je oveľa nižšia. Ponúkame plniteľné atramentové kazety, s ktorými dosiahnete výrazné úspory pri farebnej tlači.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk