Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
ASTRO-CAR s.r.o.

Výrobky, činnosti

Plastový program
Ponúkame široký sortiment plastového programu - plastové okrajové lišty EKOBRIM, plastová zatrávňovacia dlažba, plastové zatrávňovacie dosky EURA Max a ďalšie výrobky na ekologické zatrávnenie plôch, parkovísk, svahov a pod.

Plastová zatrávňovacia dlažba EURA Maxi
Plastová zatrávňovacia dlažba EURA Maxi predstavuje ekologické riešenie spevnených zelených plôch s využitím pre parkovanie, príjazdové komunikácie v biotopoch, chodníky v parkoch, okolo stromov atď.

Autolaky Bratislava
Zaoberáme sa predajom autolakov. V ponuke máme autolaky zn. Glasurit, ktorá zahŕňa všetky produkty určené pre autolakovnícke odvetvie. Spoločnosť Glasurit je v oblasti autolakovníctva svetovou špičkou.

Farby, spreje, striekacia technika
Zabezpečujeme predaj farieb, sprejov, lepidiel, striekacej techniky a ostatných potrieb na povrchovú úpravu kovov, dreva alebo omietok. Predávame taktiež plnené spreje, zákazník si môže vybrať odtieň a podklad.

Autokozmetika Bratislava
Okrem autolakov, farieb a sprejov ponúkame aj 3M autokozmetiku: autošampóny, vysokoúčinné vosky, rýchlovosky, čističe skiel, diskov a pneumatík, ošetrovače kože, plastov a pneumatík, vysokoúčinné handričky a iné.

Späť na www.abcsk.sk