Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
ANAVEK spol. s r.o.

Ponuky

Vodorovná izolácia muriva

Vodorovná izolácia muriva

Dodávame a aplikujeme kvalitnú vodorovnú izoláciu muriva. Vodorovná izolácia muriva slúži ako ochrana muriva pred kapilárnou vlhkosťou, je obojstranne profilovaná, čo zabraňuje jej posúvaniu v murovacej malte. Vodorovná izolácia muriva je odolná voči vlhkosti, chemickým látkam, hnilobe a hubám. Izoláciu aplikujú naši odborní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Skladacie podkrovné schody

Skladacie podkrovné schody

Zabezpečujeme skladacie podkrovné schody nožnicové. Skladacie podkrovné schody nachádzajú svoje využitie v miestnostiach, kde nie je možné inštalovať schody segmentové. Predovšetkým sú vhodné do miestností s vysokým stropom. Skladacie podkrovné schody dodávame i v ohňovzdornom prevedení, ktoré zabraňujú prestupu dymu do ostatných poschodí. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Tesniace lemovanie

Tesniace lemovanie

Ponúkame tesniace lemovanie na strešné okná. Ide o nevyhnutnú súčasť okna umožňujúcu správne začlenenie okna v streche. Tesniace lemovanie zabezpečuje vodotesné spojenie okna so strešnou krytinou. Lemovanie odvádza dažďovú vodu a sneh mimo okno a prípadne chráni okno pred vetrom. Štandardne je tieniace lemovanie vyrobené z hliníkového plechu a opatrené polyesterovým farebným náterom v šedohnedom odtieni, aby ladilo s bežnými farbami strešných krytín.

Zobraziť detail ponuky

Nízkodifúzne strešné fólie

Nízkodifúzne strešné fólie

Nízkodifúzne strešné fólie. Difúzne podstrešné fólie sa skladajú z armovacej výstužnej mriežky a dvoma polyetylénovým vrstvami. Používajú sa ako podkladová a poistná hydroizolácia pre skladané krytiny. Fólie sa nesmú klásť priamo na debnenie, nesmú byť v kontakte s tepelnou izoláciou. Neobsahujú nebezpečné látky. Produkty ANAVEKsystém sú predávané prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej Slovenskej republiky, informácie Vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia, viď www stránky.

Zobraziť detail ponuky

Predaj ventilačných turbín

Predaj ventilačných turbín

Predaj ventilačných turbín. Pôsobíme ako dovozca a distribútor týchto materiálov pre Slovenskú republiku: Strešné fólie, parozábrany, pásky. Strešné doplnky. Strešné okná a doplnky, podkrovné schody, strešné výlezy. Ventilačné turbíny. Komínové hlavice. Produkty ANAVEKsystém sú predávané prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej SR, informácie Vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia, viď. www stránky.

Zobraziť detail ponuky

Strešné okná FAKRO

Strešné okná FAKRO

Dodávame strešné okná, ktoré sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie. Strešné okná od výrobcu FAKRO sú bezpečné, trvácne, funkčné a majú veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.Ponúkame strešné okná v rôznych prevedeniach: kyvné strešné okná, výklopné strešné okná, strešné okná odvádzajúce dym, atypické strešné okná a mnoho ďalších.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Rotačné komínové hlavice Turbowent

Rotačné komínové hlavice Turbowent

Dodávame rotačné komínové hlavice Turbowent v nerezovom prevedení, ktoré výrazne predlžujú životnosť produktu. Rotačné komínové hlavice účinne zvyšujú ťah komína a sú vhodné pre všetky druhy palív. Sú ekonomicky a energeticky nenáročné. Rotačné komínové hlavice ponúkame v dvoch prevedeniach: rotačné komínové hlavice s odklopným krkom či rotačné komínové hlavice s odklopnou štvorcovou základňou. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Svetlovody

Svetlovody

Ponúkame svetlovody FAKRO na prívod prirodzeného denného svetla do miestností. Svetlovody sú predovšetkým vhodné tam, kde nie je možné inštalovať strešné okná. Poradíme Vám s výberom svetlovodov a ideálnym umiestnením v závisloti na veľkosti, tvaru a výšky miestnosti. Dodávame i príslušenstvo k svetlovodom. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Komínové hlavice Rotowent Dragon

Komínové hlavice Rotowent Dragon

Dodávame komínové hlavice Rotowent Dragon. Komínové hlavice účinne zvyšujú ťah komína a zamedzujú spätným ťahom. Možnosť odklápania pre ľahký prístup do komína i po namontovaní hlavice. Vysoká odolnosť proti nepriaznivým vplyvom počasia i proti komínovým spodinám. Vďaka konštrukcií sa komínové hlavice natočia vždy proti vetru. Použitie: Vyústenie kotlov a krbov na drevo a tuhé palivo. Ponúkame prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej Slovenskej republiky.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk