Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.
ANAVEK spol. s r.o.

Ponuky

Svetlovody

Svetlovody

Ponúkame svetlovody FAKRO na prívod prirodzeného denného svetla do miestností. Svetlovody sú predovšetkým vhodné tam, kde nie je možné inštalovať strešné okná. Poradíme Vám s výberom svetlovodov a ideálnym umiestnením v závisloti na veľkosti, tvaru a výšky miestnosti. Dodávame i príslušenstvo k svetlovodom. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Skladacie podkrovné schody

Skladacie podkrovné schody

Zabezpečujeme skladacie podkrovné schody nožnicové. Skladacie podkrovné schody nachádzajú svoje využitie v miestnostiach, kde nie je možné inštalovať schody segmentové. Predovšetkým sú vhodné do miestností s vysokým stropom. Skladacie podkrovné schody dodávame i v ohňovzdornom prevedení, ktoré zabraňujú prestupu dymu do ostatných poschodí. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

Zobraziť detail ponuky

Vodorovná izolácia muriva

Vodorovná izolácia muriva

Dodávame a aplikujeme kvalitnú vodorovnú izoláciu muriva. Vodorovná izolácia muriva slúži ako ochrana muriva pred kapilárnou vlhkosťou, je obojstranne profilovaná, čo zabraňuje jej posúvaniu v murovacej malte. Vodorovná izolácia muriva je odolná voči vlhkosti, chemickým látkam, hnilobe a hubám. Izoláciu aplikujú naši odborní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Strešné okná FAKRO

Strešné okná FAKRO

Dodávame strešné okná, ktoré sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie. Strešné okná od výrobcu FAKRO sú bezpečné, trvácne, funkčné a majú veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.Ponúkame strešné okná v rôznych prevedeniach: kyvné strešné okná, výklopné strešné okná, strešné okná odvádzajúce dym, atypické strešné okná a mnoho ďalších.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zobraziť detail ponuky

Tesniace lemovanie

Tesniace lemovanie

Ponúkame tesniace lemovanie na strešné okná. Ide o nevyhnutnú súčasť okna umožňujúcu správne začlenenie okna v streche. Tesniace lemovanie zabezpečuje vodotesné spojenie okna so strešnou krytinou. Lemovanie odvádza dažďovú vodu a sneh mimo okno a prípadne chráni okno pred vetrom. Štandardne je tieniace lemovanie vyrobené z hliníkového plechu a opatrené polyesterovým farebným náterom v šedohnedom odtieni, aby ladilo s bežnými farbami strešných krytín.

Zobraziť detail ponuky

Komínové hlavice Rotowent Dragon

Komínové hlavice Rotowent Dragon

Dodávame komínové hlavice Rotowent Dragon. Komínové hlavice účinne zvyšujú ťah komína a zamedzujú spätným ťahom. Možnosť odklápania pre ľahký prístup do komína i po namontovaní hlavice. Vysoká odolnosť proti nepriaznivým vplyvom počasia i proti komínovým spodinám. Vďaka konštrukcií sa komínové hlavice natočia vždy proti vetru. Použitie: Vyústenie kotlov a krbov na drevo a tuhé palivo. Ponúkame prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej Slovenskej republiky.

Zobraziť detail ponuky

Nízkodifúzne strešné fólie

Nízkodifúzne strešné fólie

Nízkodifúzne strešné fólie. Difúzne podstrešné fólie sa skladajú z armovacej výstužnej mriežky a dvoma polyetylénovým vrstvami. Používajú sa ako podkladová a poistná hydroizolácia pre skladané krytiny. Fólie sa nesmú klásť priamo na debnenie, nesmú byť v kontakte s tepelnou izoláciou. Neobsahujú nebezpečné látky. Produkty ANAVEKsystém sú predávané prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej Slovenskej republiky, informácie Vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia, viď www stránky.

Zobraziť detail ponuky

Rotačné komínové hlavice Turbowent

Rotačné komínové hlavice Turbowent

Dodávame rotačné komínové hlavice Turbowent v nerezovom prevedení, ktoré výrazne predlžujú životnosť produktu. Rotačné komínové hlavice účinne zvyšujú ťah komína a sú vhodné pre všetky druhy palív. Sú ekonomicky a energeticky nenáročné. Rotačné komínové hlavice ponúkame v dvoch prevedeniach: rotačné komínové hlavice s odklopným krkom či rotačné komínové hlavice s odklopnou štvorcovou základňou. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Zobraziť detail ponuky

Predaj ventilačných turbín

Predaj ventilačných turbín

Predaj ventilačných turbín. Pôsobíme ako dovozca a distribútor týchto materiálov pre Slovenskú republiku: Strešné fólie, parozábrany, pásky. Strešné doplnky. Strešné okná a doplnky, podkrovné schody, strešné výlezy. Ventilačné turbíny. Komínové hlavice. Produkty ANAVEKsystém sú predávané prostredníctvom obchodných partnerov v rámci celej SR, informácie Vám radi poskytnú naši obchodní zástupcovia, viď. www stránky.

Zobraziť detail ponuky

Späť na www.abcsk.sk